Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нова схема за рекет
    Преподавателката в НСА Боряна Ангелова - Игова разказа в социалните мрежи как е станала жертва на рекет в столичния квартал Слатина, където паркирала колата си докато е на рожден ден. Когато се върнала, я обиколили мъже, които я обвили, че при паркирането е ударила скъпата им кола.

    "Бяхме на детски рожден ден в детски кът отсреща. Точно в 20.00 ч. излязохме. Дойдохме до колата и ме наобиколиха няколко млади момчета с масивни тела. Те твърдят, че аз съм им разбила колата”, разказа Боряна Ангелова - Игова за "Здравей, България". Според твърденията на мъжете спирачката на колата на Игова не е издържала, колата е тръгнала надолу и се е ударила в тяхната. Според нея обаче това не е било така.
    Когато жената предложила да повикат КАТ и да направят двустранен протокол, те отказали и й поискали 300 лева. Дори предложили на мъжа й да отидат до близък банкомат. В последствие се е стигнало до заплахи и викане на полиция.
    Боряна Англова-Игова каза, че дава гласност на случая, защото иска да предупреди за схемата особено жените-шофьори. Нейните съвети, ако някой попадне в подобна ситуация са: първото нещо, което да направи е да влезе в колата и да се заключи, веднага да се обади на 112 и да обясни какво се случва. В никакъв случай да не дават пари на ръка, защото от това следва по-нататъшно изнудване, препоръчва тя.
    https://www.vesti.bg/bulgaria/nova-s...0-leva-6092013
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      Това е пълен абсурд. Локация - София, ул. Ладога, точно между блок 222А и 222Б. Някакъв местен психар упражнява тормоз над собствениците на паркиралите автомобили. Преди около 2 години там се сдобих с резка от край до край на колата и счупен стоп. Разбрах, че не е случайно (косиха трева и мислех, че случайно хвръкнал камък ми е счупил стопа.. колко наивно) след като мой колега завари предупредителна бележка да не спира там. Зимата имаше кола с 2 срязани гуми и 2 счупени странични стъкла на същото място. Вчера минавайки по тротоара заварих следната картинка: Click image for larger version

Name:	ter.jpg
Views:	1
Size:	201,9 KB
ID:	2098356 (някой пак с спрял на мястото на психопата). Най тъпото е, че пред блок 222Б е офиса на кварталния полицай, който естествено е над нещата и с години не се занимава със случая.
      Fiat Coupe 1.8

      Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

      Коментар


        И двете места ли са негови?

        Коментар


          stilo_new написа: Преглед на мнението
          И двете места ли са негови?
          Е ако имах възможност да го питам, че да кажа ама нейсе...
          Fiat Coupe 1.8

          Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

          Коментар


            Е то много лесно се установява кой е. Ако има коли, спиращи редовно там, се виждат кои са и на кога са. Но ако постоянно са различни автомобили, явно е нещо друго.

            Коментар


              stilo_new написа: Преглед на мнението
              Е то много лесно се установява кой е. Ако има коли, спиращи редовно там, се виждат кои са и на кога са. Но ако постоянно са различни автомобили, явно е нещо друго.
              Няма как да стоя и да проверявам. След поредната проява на агресия просто направих снимка. Факт е, че и моята кола пострада там. Колегата (който се размина с предупреждение) имаше идея тогава да паркира неговата срещу моята, той имаше регистратор и да видим кой е. Но пък не ми се искаше нова щета.
              Fiat Coupe 1.8

              Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

              Коментар


                Някой психопат ще да е. Дори да го намериш, не можеш да му повлияеш или да го стреснеш по никакъв начин.
                Лятото бяха надупчили задната гума на колата ми 18 пъти, оказа се, че жената била паркирала до къщата на някакъв хахо, който се оказа, че редовно го правел това.
                Били са го, викали са полиция и файдата е никаква. Бях се заканил и на него да отмъщавам с един чувал гипсова шпакловка, ама и там ми мина яда и така оставих нещата
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  Оправия -НЯМА. Горе долу преди година в рамките на седмица на близки паркоместа на комшията му нарязаха гумите, а на мен ми бяха надупчили предния джам с въздушна пушка. Преди 2 седмици един ми обясняваше, че спирам пред неговия вход...
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    А ти обясни ли му за възможтостта за паркиране и на задния му вход
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      Преди години имах проблеми като ходих на гости на мой приятел в Люлин зад Билата. Там редовно висяха разни типове пред блока дето се разправяха защо спирам там. Моя човек ми казваше, че редовно пукали гуми. Та в един момент ако си спомняте за там имаше репортажи как 2 блока осъмнали с нарязани гуми и какъв ли може да е бил мотива. На моя човек му бяха нарязали и на двете коли. Нямаше кола тогава дето да не е пострадала. След това там спряха да пукат гуми.
                      Fiat Coupe 1.8

                      Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                      Коментар


                        Велико!
                        браво 1,6/90 - 09 г.

                        Коментар


                          Ти остави, ама:

                          dnes.bg написа:
                          Миналото лято са качвани служители на приходната администрация на круизни кораби. Имаше една забавна ситуация, в която навътре в морето се оказа, че това е нудистки круиз и колегите бяха изключително притеснени", разказа Горанов.
                          00' Bravo 105 JTD

                          Коментар


                            А вие бихте ли спряли, ако такъв юнак от БГ Тол ви размаха нещо като палка?

                            https://nbox.bg/bulgaria/item/67684-...unruojcruscJmg

                            Коментар


                              Аз не бих спрял.
                              Като чета не само аз, но и всеки трети не им спира
                              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                              Коментар


                                От доста време се чудя тия БГ-ТОЛ-мол-ала-бала дали са служители на МВР? И ако не са - просто ще ме хванат да не казвам за кое, ама няма никакъв шанс да спра на такива. Особено ако съм платил електронна винетка - шансът да спра е само ако изпратят кола на МВР по мен или блокират пътя.

                                Коментар

                                Working...
                                X