Страница 2 от 135 ПърваПърва 12341252102 ... ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 1343

Тема: Тема за българските абсурди.

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    http://www.sofia.utre.bg/2015/06/11/...okite_skorosti Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Oooo НЕЕЕ...и каква е разликата межди Борис и бул. България? Еййй мн глупав народ. Аз нарочно избягвам да минавам по Борис, помеже имам чувството, че се разпадам. Дори и за форумната среща, хем по Борис ми е по близо-Не, минавам от друго място Защо не ги махнат тия пусти павета?
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Фиат идол Аватарът на veselin10
    Регистр. на
    03.04.2011
    а за това какво ще кажете?https://www.facebook.com/photo.php?f...r&notif_t=like
    Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

Фиат идол Аватарът на krasio_79bs
    Регистр. на
    11.10.2008
    Най-обичам като си купувам някаква техника за дома ,да ми кажат да си пазя кутията през гаранционният срок. Днес за пореден път. За стока от 18лв. ми казаха да си пазя кутията 3 години!

Цитат krasio_79bs написа:
    Най-обичам като си купувам някаква техника за дома ,да ми кажат да си пазя кутията през гаранционният срок. Днес за пореден път. За стока от 18лв. ми казаха да си пазя кутията 3 години!
    Води си гостите в мазето и показвай наред к’во имаш , приятелю
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    За някои уреди е препоръчително да си пазиш опаковките, като например 42" телевизор.Представи си, че трябва да го закараш на ремонт, увит в стреч фолио :/В гаранционните карти май имаше клауза, че уреда трябва да се връща в оригиналната опаковка, в противен случай не носели отговорност за нанесени външни щети
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат идол Аватарът на krasio_79bs
    Регистр. на
    11.10.2008
    Па ако го сложа в друг подходящ за целта кашон? С една "йовка" в техномаркета имах навремето спор по тоя въпрос. Не искаше да ми вземе един лаптоп за ремонт. Никъде не беше упоменато,че съм длъжен да пазя опаковката. Пишеше ,че е желателно. В крайна сметка бяха посочени като сервиз за ремонт на уреда,а не като разпределителен център за повредени уреди. След изричното ми нежелание да комуникирам със въпросната служителка и среща с управителя ,лаптопа веднага беше приет за ремонт. Не е мое задължение да мисля как те си изпращат техниката до сервиза в София.

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Миналата събота си закарах прахосмукачката на ремонт по гаранция. точно на 22-рия месец от покупката взе, че се развали. А точно на 20-тия месец от покупката взе, че ми писна и изхвърлих кашона.В условията на гаранционната карта пише уреда да се предаде в оригиналната опаковка.Но въпросния уред беше от 2 части и в книжката изрично пише, че веднъж сглобен не може да бъде разглобен. Съответно най-накрая изхвърлих кашона, защото и да искаш не може да се набута вътре в сглобено състояние.И с книга под ръка отидох към сервиза. Там само ме попитаха къде е кашона и аз им казах, че съм го изхвърлил. Ами това беше. Не стигнахме до спор и вадене на "доказателства" защо не им трябва кашона. :D
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Записвам час за УНГ в частна болница - втори за деня. Отивам - пълно с хора - първи влезнал човек "с уговорка", втори влезна човекът с първия час, после влезна една, дописана между първия и мен, тя се падна по списък нещо като 1.5, реално 2.5... после влезна още една уговорка и така дойде моя ред около час след оригиналния ми час и трябваше да изчакам за мъничко само вътре 15 мин още една дето влезе.... Еб*м ти и държавата. Същевременно ако те така трябва да чакат ще ореват орталъка... Докато тая порочна практика не спре, няма изход от кризата - само фара на влака свети.

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Още един български абсурд се сещам:Автомобилната застраховка "гражданска отговорност". Не самото изискване да я има, а изискването какво да носим в колата:1. Стикер, който се поставя на предното стъкло. Ако го носиш, но не е поставен - глоба. Ако изобщо го нямаш - по-голяма глоба.2. Едно зелено картонче, което лично на мен не ми е ясно каква работа върши.3. Самата застрахователна полица.Липсата на кое да е от горните се наказва с глоба, макар и да имаш редовна ГО.А всичко по-горе е АБСОЛЮТНО ИЗЛИШНО, при условие, че регистърът на сключените застраховки ГО е достъпен от всеки телефон или таблет. Достатъчно е да се въведе номерът на колата, за да се види има ли редовна ГО.Самите застраховки се правят вече САМО онлайн вътре в този регистър, и няма как да има разминавания.

кола

Не били длъжни да имат тефони и таблети май такъв ще е отговора Таман ме сети .Аз моята си е нося от 2 месеца сега ми свърши и трябваше да съм е сменил вече .ама то аз и книжка нямам ама кво да правим ще се вардим и това е малко остана .:D

Страница 2 от 135 ПърваПърва 12341252102 ... ПоследнаПоследна

Тема: Тема за българските абсурди.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •