Страница 134 от 135 ПърваПърва ... 3484124132133134135 ПоследнаПоследна
Резултати 1331 до 1340 от 1343

Тема: Тема за българските абсурди.

Цитат Tempras написа: Преглед на мнението
    Чакайте малко, нали затова е електронна тъпата винетка.
    Вкарват ти номера в системата, ако нямаш, тогава те спират и ти губят времето, справедливо.
    Защо обаче те имат правомощия, да спират коли наред, със или без валидна винетка, това е абсолютно ненормално.
    А ако си си купил годишната винетка миналата година юли месец примерно? В момента имаш валидна винетка, която не е електронна.
    Реалмо, може да си ис купил годишна винетка на 31/12/18 и така имаш винетка до края на годината, която не е електронна. И ако всеки с винетка, която е хартиена получи автоматична глоба и трябва да ходи да се разправя че реално винетка има къде ще му се види края? До колкото подочух системата с камерите я има, но не работи поради горепосочената причина. Ще заработи от 2020. Сега се харчат едни пари за някакви неща за съжаление.
    FIAT Nuova Punto 1.2 8V
    FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
    ...and justice for all

Фиат фанатик
    Регистр. на
    17.03.2006
    Дали е фалшива новина? Или ще плащаме нови милиони на поредните арестанти...
    https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2019...juchvane_sled/
    Lupo - The Monster
    Е83 3D

Цитат AdViSoRa написа: Преглед на мнението
    А ако си си купил годишната винетка миналата година юли месец примерно? В момента имаш валидна винетка, която не е електронна.
    Реалмо, може да си ис купил годишна винетка на 31/12/18 и така имаш винетка до края на годината, която не е електронна. И ако всеки с винетка, която е хартиена получи автоматична глоба и трябва да ходи да се разправя че реално винетка има къде ще му се види края? До колкото подочух системата с камерите я има, но не работи поради горепосочената причина. Ще заработи от 2020. Сега се харчат едни пари за някакви неща за съжаление.
    Това ясно, но защо просто не вкарат в системата старите винетки? Нали все пак имат някакъв регистър със закупените винетки и на МПС с какъв регистрационен номер принадлежат, просто прехвърлят тази информация в регистъра с електронните винетки и готово. Общо взето цялата система е мислена от нечии задни части.

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    23.01.2016
    Вече е края на април, а един колега, който е инвалид и му дават винетка от общината, все още в едната система има /на общината/, а в другата /бгтол/ - няма. Тотал бг-работа.

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    1.Общината не дава винетките, а АСП-Агенция за социално подпомагане.
    2. Не си чел коментарите за винетките http://www.fiatforum.bg/showthread.p...A%D0%B8/page13
    3. Можеш да я видиш тук https://social.api.bg/TollCheck
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    23.01.2016
    Таз АСП не е ли част от общината? И само казвам какви неволи има колегата.

Регистр. на
    29.11.2006
    Не е към Общината www.asp.government.bg
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Закон на Мърфи.

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    23.01.2016
    Прав си NikMar, грешката е моя.

Регистр. на
    29.11.2006
    Чудех се къде да изразя възмущението си от тъпи реклами и май тук е подходящо. Сигурно не съм единствения за който много от рекламите по телевизиите му се струват тъпи, неподходящи за времето в което се излъчват и т.н. Например, седнали сме да вечеряме а ми дават реклама за Лопедиум, направо ми се отяжда, или внучката, която е на 6г., е пред телевизора и в един момент дават реклама на кондоми, а тази реклама на Джъмбо за раниците на какъв "чист" български език е "НАПРАВО РАЗБИВА". Е как да научим детето на литературен български?!
    Закон на Мърфи.

Цитат NikMar написа: Преглед на мнението
    Чудех се къде да изразя възмущението си от тъпи реклами и май тук е подходящо. Сигурно не съм единствения за който много от рекламите по телевизиите му се струват тъпи, неподходящи за времето в което се излъчват и т.н. Например, седнали сме да вечеряме а ми дават реклама за Лопедиум, направо ми се отяжда, или внучката, която е на 6г., е пред телевизора и в един момент дават реклама на кондоми, а тази реклама на Джъмбо за раниците на какъв "чист" български език е "НАПРАВО РАЗБИВА". Е как да научим детето на литературен български?!
    Лично на мен не ми пречи кога и какво рекламират, дразни ме начина, по който са направени рекламите. Писна ми да гледам някакви лелички как си вадят прах за пране от *******, докато си пият кафето в някой мол. Та, за това попринцип не гледам телевизия, ако не съм с по-възрастна компания или на гости.

П.П. Книжовен език не се учи пред телевизора, без значение дали е български, английски или какъвто и да е друг език!
    Последна промяна от JTR : 05.09.2019 в 08:57

Страница 134 от 135 ПърваПърва ... 3484124132133134135 ПоследнаПоследна

Тема: Тема за българските абсурди.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •