Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Промоции и оферти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    flippy89 написа:
    В Лукойл има промоция 4 кутий Уинстън на цената на 3.
    Какво е Уинстън?

    Коментар


      Цигари
      Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
      Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
      Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

      Коментар


        BO написа:
        ntodorov написа:
        Днес купих от ЛИДЛ парочистачка и стъклочистачка за 98 лв. С 3 годишна гаранция са. http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=1046
        Ей, точно измих прозорците. Я кажи дали върши работа стъклочистачката.
        Снощи я пробвах. Не е нещо без, което човек не може, но да го кажем, че по-скоро 49 лв. са компромисен вариант за това нещичко при положение, че някъде струва и 100 + лв.Иначе у дома приложения има много за него - огледала, плочки, прозорци, та дори и мебели...но човек трябва да си има и парцалче в другата ръка.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          Мерси. Щом нямаш ясна позитивна нагласа, значи ще го пропусна.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            Стъклочистачката е отлична, чисти много по-добре и по-бързо от парцала, хартията, разните препарати, които, докато ги пръскаш, ги и дишаш. Да не говорим, че не търкаш като луд. Моята я имам от почти 2 години и като се счупи, пак ще си взема.
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              ele написа:
              Стъклочистачката е отлична, чисти много по-добре и по-бързо от парцала, хартията, разните препарати, които, докато ги пръскаш, ги и дишаш. Да не говорим, че не търкаш като луд. Моята я имам от почти 2 години и като се счупи, пак ще си взема.
              Еле, препарат не пръскаш ли чрез пулверизатора. Не знам. Може и аз да не правя нещо, като хората, но на места остават дири от чистачката и като добавя това, че и препарата на тези места засъхва бързо, впоследствие става трудно и за парцала. Иначе - да, основната работа я върши чистачката, но с краищата на прозорците трудно се справя. Ще я пробвам тези дни на балконското остъкление. Там нямам профили и си мисля, че ще е по-добре.ПС: Иначе жена ми много хареса стъклочистачката, защото откак съм я купил вече съм измил 1/3 от прозорците в експерименти и проби...Абе за 49 лв. става, ама за 140-160, както виждам, че се продава на места си е набутка.
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                аз пръскам вода с оцет, в краен случай с някакъв препарат за съдове мажа прозореца без да го пръскам. От препаратите за прозорци получавам алергия и кихам поне 2 дни след това.
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  ele написа:
                  аз пръскам вода с оцет, в краен случай с някакъв препарат за съдове мажа прозореца без да го пръскам. От препаратите за прозорци получавам алергия и кихам поне 2 дни след това.
                  Аз пръсках с препарат за прозорци, въпреки, че в рекламите, които гледах на тази машинка използващите я буквално мажат прозорците си с нещо пенещо се. По-скоро наподобява някакъв препарат за съдове, както пишеш ти. Нищо не пише в инструкциите за това...Значи утре експериментите ми ще продължат и ако не свършат скоро ще започна прозорците и на комшиите. ПС: Иначе за подсушаване на плочките в душ-кабината е идеална. Пробвах я и там.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    В Лидъл имат много добро узо. Не е на промоция,ама си е за предпочитане пред всякакви чистачки.
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      krasio_79bs написа:
                      В Лидъл имат много добро узо. Не е на промоция,ама си е за предпочитане пред всякакви чистачки.
                      Те са различни работи бе Краси. :D Я казувай, какво е това Узо, щот днес се сетих за Мастика. Иде им сезона.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        Добри са и трите варианта на византийската мастика в LIDL. Вярвайте ми
                        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                        Коментар


                          veselin10 написа:
                          Добри са и трите варианта на византийската мастика в LIDL. Вярвайте ми
                          E, Богу, така е!
                          FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                          Коментар


                            Преди малко се изнизах от Лидл, за първи път в хранителен магазин виждам да се продават въдици и пълен комплект такъми, това за рибарите ако има интерес да ходят да разгледат, че не ми отбира главата, аз съм рибовъд, не съм рибар Намазах с български розови домати на 2,69лв/кг, но ще кажа как са довечера, че от сутринта "а съм барнал домат, а ме е удрало за ракия цЕл ден"
                            punto HGT

                            Коментар


                              didich написа:
                              Преди малко се изнизах от Лидл...
                              Ето я и новата им брошура.http://broshura.lidl.bg/732d0dc4-65d...агледах се в биричките им. Старопрамен - литър, белгийски бирички, Гинес, Гроуш, Велтинс. Смятам да се поглезя.Иначе гледам, че има и Старо пиво на Каменица за 135 ст. :P
                              A17DTС/S
                              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                              Коментар


                                Такъмите им не са от най-хубавите, като изключим воблерите.
                                Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                                Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                                Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                                Коментар

                                Working...
                                X