Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Промоции и оферти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Някой да си е купил електрическото джезве от Кауфланд и да сподели впечатления? Имам желание да си го купя, защото съм голям любител на турското кафе, но нещо не ми вдъхна доверие като го видях в магазина. Едно такова леко ми се стори, все едно няма метал в тази комбинация от джезве и котлон.http://www.kaufland.bg/Nachalo/02_So...der_id=A_03_19,
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #92
      За турско кафе - http://www.midas-bg.com/product.php?ProductID=270Има единичен вариант, по-евтин.

      Коментар


        #93
        vital написа:
        За турско кафе - http://www.midas-bg.com/product.php?ProductID=270Има единичен вариант, по-евтин.
        Уааа, тва струва половин фиат бе човекОсвен кафе, ако прави мусака или може и да се замисля...
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          #94
          Има го мноооого по-евтино. Тoва е първото, което ми излезе в google.

          Коментар


            #95
            Това в Кауфланд е достатъчно евтино. Вече си го купих и дори си направих първото кафе - стана доста добро. Загрява водата изключително бързо, което като че ли е най-голямото му предимство. Освен това самото котлонче не се нагрява и можеш да го поставиш където ти е удобно до близък контакт. Малко странни ме се струват надписите отдолу на джезвето да не се потапя във вода, а все пак се очаква след приготвяне на кафето джезвето да се измие. И наистина като цяло уредът прилича на евтина китайска играчка, но пък има 3 г. гаранция.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #96
              Всеки който иска да си купи динамометричен ключ от Лидл за 22 лева може да го намери на 07 януари (четвъртък) , имам такъв и е мерен с други много качествени ключове и показва вярно.
              Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
              Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
              Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

              Коментар


                #97
                Супер е, отнасям един
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #98
                  Аз потвърждавам, че е верен и върши чудесна работа за парите си.Има едно условие. Да му затегнете гайката от долната страна на дръжката с ключ, за да не се развърти и да се разкалибрира.После калибрацията не става трудно, но си е занимавка, да мерите, увисвате тежести и т.н.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #99
                    Малко лепилце?
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      Я пояснете малко за винтчето от долу? То всъщност не е ли като настройш ключа на определени килограми да го затегнеш за да не се извърт в ръката т и да промени стойностите. Аз ще си купя още един че на тези пари си заслужава от всякъде Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 но ако мога да се докопам до 2бр ще взема, ако някой колега не успее да си вземе ще му го продам на същата цена.
                      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                      Коментар


                        Колеги в понеделник, в Лидл ще има процесорно зарядно с дисплей на 35лв, имам 2-3 приятели който са много доволни от него.
                        Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                        Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                        Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                        Коментар


                          flippy89 написа:
                          Колеги в понеделник, в Лидл ще има процесорно зарядно с дисплей на 35лв, имам 2-3 приятели който са много доволни от него.
                          И аз съм доволен, макар моето да е без дисплей. Купих го по- миналата година от ЛИДЛ за 32 лв.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            Ако на някой му трябва камина на твърдо гориво, нашето фирма ще пуска определени модели с отстъпки до около 100 лв., че не смогват да ги продадат Имам един списък в ексел със снимки и цени, който иска, пращам на ЛС.
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              Дай да ги разгледам.
                              Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

                              Коментар


                                на дипломат ли са ? дай и на мен ,че priti-то сдава багажа :D
                                фиатче Браво 2.0

                                Коментар

                                Working...
                                X