Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Промоции и оферти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колеги,Струва ми се, че се отдалечавате от същността на темата.Сега за да видя къде има нещо интересно трябва да изчета 3 страници дискусия за салами , бира и... ТХ.Би било добре модератор да отдели дискусията за стоките и качеството им в отделна тема.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      #17
      Май не беше на промоция, ама си мисля, че е достатъчно ефтино, един-два пъти да ми свърши работа пак ми е достатъчно.само 3,99лв.
      punto HGT

      Коментар


        #18
        Колеги, някакви отзиви за гедорето другата седмица ма ли, вижда ми се много добра оферта 214 части заз 160 лева.
        Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
        Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
        Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

        Коментар


          #19
          Ето един хубав тест на конкретната машинка>https://www.youtube.com/watch?v=T9EkZ0NP2pk
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #20
            Tool Steels S2:Chemistry Data : [top]Carbon 0.4 - 0.55Iron BalanceManganese 0.3 - 0.5Molybdenum 0.3 - 0.6Phosphorus 0.03 maxSilicon 0.9 - 1.2Sulphur 0.03 maxVanadium 0.5 maxПовече на следния сайт:http://www.metalsuppliersonline.com/...es/S2.asp#Spec
            FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

            Коментар


              #21
              Малко снимки на куфара: http://dox.bg/files/dw?a=da94e0a5d7Ако имате някакви питания, ще се постарая да отговоря
              FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

              Коментар


                #22
                Техномаркет -20% и -10%днес и утреАз не можах да се възползвам за едно домашно кино 2бройки и двете мостриуспех на васпп Важи и онлайн=======================================Teмата е за промоции - текущи и предстоящи.Разрешава се пускането на линкове и запитване за дадена стока.Разрешава се коментари от хора имали опит с въпросната стока и впечатления на потребители вече закупили стоката.Забраняват се анализи от хора нямали опит с въпросната стока.Следните топ анализаторите да се считат предупредени - Kay_, M5kov !Модераторския екип си запазва правото да редактира и заключи темата по негова преценка.Модераторски екип на fiat-bg.org
                Fiat Marea 2.4 JTD+
                Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
                Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
                Renault 19/1.7mi/ - crash

                Коментар


                  #23
                  Благодарение на инфото в темата си купих грил на промоция от Техното. От 119 на 95 лв.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #24
                    В Лидъл има също така батерии тип "копче" 6 за 3 лв.Купих си CR2032 за повечето ми дистанционни и LR44 за шублера.
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #25
                      Вчера зет ми си купи куфара с инструменти от Лидъл, на първо четене останахме доволни, за сега нямаме забелжки относно изработката, колкото до здравината предстоят тестове в реална работа.
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        #26
                        Бургазлии могат да купуват такива батерии от "китаеца" на Гурко, по спомен са от 15-30ст. Тея за ръчен часовник са по 15ст, за БИОС-а 3V май бяха по 30ст. По другите магазини са по 2-3лв "копчето"...
                        BO написа:
                        В Лидъл има също така батерии тип "копче" 6 за 3 лв.Купих си CR2032 за повечето ми дистанционни и LR44 за шублера.
                        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                        Коментар


                          #27
                          M5kov написа:
                          На който му трябва винтоверт, има време до 20 юни да събере парите http://broshura.lidl.bg/72d84f28-250...f5e4a4524/#/20
                          Вчера взех един такъв. Успя за 1 час да му блокира патронника. Отидох на касата и го замених с нов. Дори не отвориха да видят дали в куфарчето има нещо, което връщам.
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #28
                            Ти пък късметлия си излязъл Дано втората държи.Вчера купихме свински и пилешки пържолки с марината по ~4.50 600 грама (килограма беше към 7.60 лв.).Перфектни са, другата седмица ще взема по-голямо количество.До сега купувах цял бут от Кауфланд, на горе-долу същата цена.И там е хубаво месото, но това е нарязано на порции, подправено, че и опаковано.
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              #29
                              Ами като визирах 1 час това включваше до връщането ми в магазина.Просто отворих патронника до макс, след това го затворих до мин и не пожела да се отвори повече. :D
                              A20DTH ЖТД ама не баш
                              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                              Коментар


                                #30
                                M5kov написа:
                                Вчера купихме свински и пилешки пържолки с марината по ~4.50 600 грама (килограма беше към 7.60 лв.).
                                Пилешките пържоли на мен нещо не ми харесаха - ама всеки за себе си...Да не съм оф - в Лидъл има маскарпоне на примоция - 500 гр. за 5 лева - добавяш малко прясно мляко за да стане по- меко, пудра захар на вкус и една ванилия - с ягоди е мммммммммммм...п.п. и бирата кен Ефес и Велтинс на 1.19лв. никак не е зле!!!
                                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                                Коментар

                                Working...
                                X