Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Промоции и оферти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ntodorov написа:
    didich написа:
    Преди малко се изнизах от Лидл...
    Ето я и новата им брошура.http://broshura.lidl.bg/732d0dc4-65d...агледах се в биричките им. Старопрамен - литър, белгийски бирички, Гинес, Гроуш, Велтинс. Смятам да се поглезя.Иначе гледам, че има и Старо пиво на Каменица за 135 ст. :P
    То навсякъде си е толкова.Лично на мен не ми направи особено впечатление, а като сложим и цената от 1.35 за 400мл. ми идва малко множко. Но всеки си има вкус, а и както са казали: кефа цена няма
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

    Коментар


      То навсякъде си е толкова. Лично на мен не ми направи особено впечатление, а като сложим и цената от 1.35 за 400мл. ми идва малко множко. Но всеки си има вкус, а и както са казали: кефа цена няма Smile
      Въобще нямах предвид цената и вкусовите качества на "Старо пиво". Впечатлен бях само от изписването на цената му в брошурата - 135 ст. Набива се на очи и някак си е хем вярно, хем различно. ПС: При толкова хубави бири, "Старо пиво" ли пък да ме "грабне". :D
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        Чак сега като се загледах в рекламата на Каменица загрях що цената е 135 ст. Тази година Каменица навършва 135 години ...
        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

        Коментар


          Флашки 16GB по 7.99 (Кауфланд)
          Drive It Like You Stole It | Гараж
          RIP Fiat Tipo '92 1.6

          Коментар


            Нали е USB 2.0 ?Като цяло е без пари, но определено и по добри оферти.
            Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
            ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

            Коментар


              За музика в колата и пазене на ценни файлове който могат да се загубят в компа са супер.
              Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
              Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
              Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

              Коментар


                Определено То и аз за музика за колата си мислех , ама моите имат лимит 8 гб за карта/флашка
                Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                Коментар


                  flippy89 написа:
                  ....... пазене на ценни файлове който могат да се загубят в компа са супер.
                  Точно за това НЕ! Ако искаш ще ти снимам количеството скапани "нови" флашки които са ми се събрали. Това не е надежден носител за важна информация. Съвет просто.
                  Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                  Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                  Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                  Коментар


                    На емаг има Kingston за 7.49
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар


                      За газпром има код за отстъпка 307489, 10ст за бензин и дизел и 7 ст за газ
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        В Кауфланд има ТВ 32" за 260 лв.Поне до вчера имаше ! Made in Turkey!

                        Коментар


                          ele написа:
                          За газпром има код за отстъпка 307489, 10ст за бензин и дизел и 7 ст за газ
                          До кога важи? На касата ли го казваш?

                          Коментар


                            stilo_new написа:
                            ele написа:
                            За газпром има код за отстъпка 307489, 10ст за бензин и дизел и 7 ст за газ
                            До кога важи? На касата ли го казваш?
                            То верно имало срок, Важи за 24 май. Да, на касата го казваш.
                            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                            Коментар


                              veselin10 написа:
                              flippy89 написа:
                              ....... пазене на ценни файлове който могат да се загубят в компа са супер.
                              Точно за това НЕ! Ако искаш ще ти снимам количеството скапани "нови" флашки които са ми се събрали. Това не е надежден носител за важна информация. Съвет просто.
                              а на какво да си ги пазиме ? дай жокер и на мен са ми на флашки
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар


                                Снимки и видео - Flickr, други файлове -google drive + копие в dropbox
                                "Без сърца, сме просто машини"
                                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                                Коментар

                                Working...
                                X