Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Промоции и оферти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Промоции и оферти

    Пускам една тема, в която може да обсъждаме разни оферти и промоций в магазините.Ако модератора сметне че е ненужна нека бъде изтрита. Аз лично съм много доволен от Лидл-ските инструменти и в четвъртък ще си купя комплекта гаечни ключове за 12лв комплекта.
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    #2
    И аз съм фен на Лидл. Чета и следа промоциите. В Лидл до нас има и аутлет на техни стоки.Което съм пропуснал - го взимам от там на намалени цени. Последно си взех една много практична "самозареждаща" се с тресчотка отверка.На промоцията беше 9.90 лева, а иначе е 19 лева. Миналия четвъртък с жена ми си взехме ленени панталони на промоция. Жената ме закарарано в 8.00 часа и за мой ужас установих, че много хора ( повечето жени )чакаха вече пред магазина.От всичко, което съм си купил от Лидл съм доволен. Няма хъм - мън там. Връщаш стоката и те питат: "Парите или замяна."Сега около мен чувам рибарите, че се точат за някакви лодки. Аз пък смятам да купувам клапа - таймер за капково напояване.Ще следя темата с интерес...
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #3
      От Лидл на POWERFIX са им що-горе хубави работите. Взехме една товарна количка сгъваема за 29лв, до 90кг... че живот и здраве догодина ще трябва да се качат няколко тона плочки, лепила и какво ли не Сега има и по-нова версия на количката от 66 е на 44лв, в Лидл до Арон
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #4
        Аз днес си купих този комплект за 12.99 лв от ЛИДЪЛ - не знам дали е бил на промоция и дали е гореспоменатия...Да си свършиш нещо вкъщи - става... особено след като съпругата е изгубила предишните накрайници за отверката...
        Прикачени файлове
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Не е бил на промоция, защото преди 1-2 години го взех за 6-7лв същия. Предимно го взех заради малките отвертки и резачките, струва си.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Специално Лидл до гробищата в Бургас често няма място за паркиране от клиенти - смятам коментара е излишен.Мляко прясно, кашкавал, масло, ако не съм взел от Лозенград, купувам само от Лидл. Охладеното им месо според мен няма конкуренция на пазара! Скоро си купих от там крик - тип крокодилче - за домашна употреба - до 2 тона - 45 лева - в събота му направих сефтето като въртях гумите - нямам забележки...
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              Купих си станция за запояване Parkside за 24 лева. Станцията е повече от добра за аматьорски изпълнения. Цената също е добра.BTW: Отново ни правят на маймуни. В Италия струва под 10 Евро. http://www.eevblog.com/forum/reviews...ng-station’/
              Last January LIDL had a promo sale on these very cheap (less than 10 Euros) soldering station
              04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

              Коментар


                #8
                Моето мнение е, че това е поредния китайски боклук. Човките прегарят за норматив. За мен , не си заслужава парите. После е по-трудно да се намерят такива човки, защото са на резба.И една конструктивна критика - за дадена стока, пишете период на промоцията, иначе темата е безполезна.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  donnna написа:
                  emzo написа:
                  И една конструктивна критика - за дадена стока, пишете период на промоцията, иначе темата е безполезна.
                  Тази седмица свинските пръжолки са на примоция в Лидл
                  ...Да. От 08.06. до 14.06. - вратлета, котлети, плешки, гърдички. Скоро се заинтересувах за пакетирането на месата им. Пакетират ги в среда на кислород, азот ( за свежест )и въглероден диоксид ( за убиването на бактерии и запазване годността на продукта)според направена от мен справка. Натриев нитрит - няма. За разлика от колбасите. Така, че по-Убаво от една промоционална Лидл пържола на скара са само...две и/или нагоре Лидл пържоли. :P
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #10
                    Някой дали се сдоби с плажните чадъри тази седмица, ако са читави да мина след работа да взема един-два? Нещо друго освен Лидъл?

                    Коментар


                      #11
                      Днес си купих къси гащи и тениска за 20лв от Лидл, гледам хората грабиха буквално по 5-6 , та ще видим как са като качество.

                      Коментар


                        #12
                        И аз купх ключовете, надявам се да са що годе прилични. В Кауфланд има промоция на стойка за телевизор Томпсън за 20 лева до 46" телевизор и ми е струва добра оферта.
                        Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                        Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                        Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                        Коментар


                          #13
                          А какво ви е мнанието за този куфар http://broshura.lidl.bg/72d84f28-250...f5e4a4524/#/18 ? Ще го пускат другата седмица.
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            #14
                            Цената е добра, но трябва да видя стоманата на живо, за да ти кажа дали инструментите са качествени.Цената на подобни комплекти е 200-250 лв.На който му трябва винтоверт, има време до 20 юни да събере парите http://broshura.lidl.bg/72d84f28-250...f5e4a4524/#/20
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              #15
                              Предната седмица купих ASBEER 500 мл по 49 ст. кенчето от Penny.Бирата е хубава, цената е без конкуренция
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар

                              Working...
                              X