Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Промоции и оферти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Ето клипче на джаджичката:https://www.youtube.com/watch?v=71eRzc2kl8o
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #77
      BO написа:
      Yavor написа:
      BO написа:
      BO написа:
      Лидъл, днес, машинка за подстригване с керамичен нож и литиево-йонна батерия = 35 лева.Само като си помисля, че преди 4 години приятел си купи такава на Филипс за 350 лева, как да не си купи човек.
      Да дам отзив, че не съм доволен от въпросната машинка. Въпреки цената, то не бих я купил отново.Ако е само за подстригване става, но аз я използвам за подстригване на брада, за което не става.
      То твоето брада ли е?На мене ми прилича повече на телена четка...
      Точно за това мога да дам обективно мнение. Проблема реално е нещо в дизайна, защото като я движиш по лицето, то не реже веднага а има моменти в които захваща косъма и го дърпа преди да бъде срязан. А бе неприятна работа.Иначе за коса е идеална. Още повече, че се зарежда за 1 час.
      Единствената машинка която не ме скубе като си намалям брадата понякога е евтиния ми кабелен Филипс...Ама аз нали минах на бръснач и на лицето и на главата, та не ползвам вече...
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #78
        Вчера се сдобих със зарядно за акумулатор от Лидл. Микропроцесорно управление, защита от обратни полюси, заряд на акумулатори от 6 и 12 волта и т.н. за 34 лева.
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #79
          аз пък барнах някаква оферта на клуб адреналин за бънди скок за 36лв.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #80
            От Витиня?Защото и аз така скачах от Витиня. Всичко е наред докато не се качиш на парапета, за да скочиш.Самото падане като адреналин е нищо в сравнение с това да се пречупиш и да скочиш.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #81
              dudulia написа:
              Вчера се сдобих със зарядно за акумулатор от Лидл. Микропроцесорно управление, защита от обратни полюси, заряд на акумулатори от 6 и 12 волта и т.н. за 34 лева.
              Такова имам от 3-4 години и пак струваше 30 и нещо. Тогава имах един 42Ач, пфууу що зареждане падаше. Станеше ли под -5 и си знаех слизам, взимам, зареждам и така.
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                #82
                dudulia написа:
                Вчера се сдобих със зарядно за акумулатор от Лидл. Микропроцесорно управление, защита от обратни полюси, заряд на акумулатори от 6 и 12 волта и т.н. за 34 лева.
                Добро е, ама не знам защо продават тази година това дето не е с диспей, а е с диоди.
                FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                Коментар


                  #83
                  Чистят складовете хората. с;ед 3 месеца ще пуснат и това с дисплея.
                  Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                  Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                  Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                  Коментар


                    #84
                    S_BANKOV написа:
                    аз пък барнах някаква оферта на клуб адреналин за бънди скок за 36лв.
                    Скачах преди 20 години от Стамболовия мост в Търново. Не се насрах по няква луда случайност Втори път няма да скоча....камо ли от мостовете на Витиня!!!
                    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                    Коментар


                      #85
                      BO написа:
                      От Витиня?Защото и аз така скачах от Витиня. Всичко е наред докато не се качиш на парапета, за да скочиш.Самото падане като адреналин е нищо в сравнение с това да се пречупиш и да скочиш.
                      И аз скачах от Витиня. След това 2-3 дена си припомнях изживяването и ми се качваше адреналина. Наистина, като се качиш на парапета и погледнеш надолу е брутално. Да се пречупиш и да скочиш, още толкова!
                      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                      Коментар


                        #86
                        15% отстъпка на всички стоки до понеделник в Бриколаж и Практикер
                        punto HGT

                        Коментар


                          #87
                          didich написа:
                          15% отстъпка на всички стоки до понеделник в Бриколаж и Практикер
                          Без Авто секцията (За бриколаж)
                          Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                          И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                          .

                          Коментар


                            #88
                            cs_aleksandar написа:
                            didich написа:
                            15% отстъпка на всички стоки до понеделник в Бриколаж и Практикер
                            Без Авто секцията (За бриколаж)
                            Май беше само без гумите.
                            punto HGT

                            Коментар


                              #89
                              В кауфланд, промоционално "старопрамен гранат" 1л. е по-евтина от недоразумението "ариана-тъмно" 1л.
                              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                              http://www.keepfighting.ms

                              Коментар


                                #90
                                В Кауфланд от 23.11 пускат видеорегистратор Tracerцена 59,99 лв.HD 1920х1080LSD 1.5"сензор CMOS 1,3 Mpixвидеоформат AVIмикрофонсензор за движениезапис на звукДали си заслужава и има ли нужда от него? Носят се слухове за задължителното им въвеждане, като в Русия.
                                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                                Коментар

                                Working...
                                X