Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Промоции и оферти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз го имам поялника колега. За любителски нужди е ОК, има си всичко необходимо.
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    Коментар


      Прахосмукачката - не става.
      Toyota Corolla Verso 2,2 D4D 2008
      Fiat Stilo 1,9 D Multijet 120 2006

      Коментар


        На лидълския поялник човката му е на резба, което не е ок. По-добре е този тип
        https://vikiwat.com/product/23462/po...va-chovka.html
        Следващото по-хубаво решение е станция за запояване, като от евтините има не-лоши китайски.

        Коментар


          А какво ви е мнението за този бинокъл?
          https://www.olx.bg/ad/binokal-bushne...tml#99a136736f
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            Според мен акумулаторната прахосмукачка върши прилична работа. Става да събереш трохи и други боклуци набързо, колкото да не вадиш голямата прахосмукачка, което според мен и е предназначението, но разбира се не очаквайте да си чистите основно с нея, особено килимите. За течности не съм я пробвал още и не мога да дам мнение.
            Fiat Croma 1.9 16V MJet

            Коментар


              Запалих се да си купувам смесител за баня с термостат, видях го като ходих на гости и останах удивен от този продукт. Моя приятел го купил интернет за стотина лева с 5 г. гаранция и вече 4 г. няма проблеми. Искам нещо по джоба на пенсионер например това https://bauhaus.bg/termostaten-smesi...omiran/p/11362 . Казаха ми че това е продукт на техния магазин, който е немски с керамика вътре и с 5 г. гаранция. Какво ще кажете?
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                Купувай. Благинка си е.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  Това нещо като свърши топлата вода да разбирам ли, че рязко минава на студена? И реално няма как да усетиш че почва да намалява водата и да решиш пък мога и с малко по-студена да се къпя? В смисъл какъв е риска да остане човек насапунисан и без идея, че след три секунди следва леден душ и трудно изплакване?

                  Коментар


                    Това нещо като свърши топлата вода да разбирам ли, че рязко минава на студена? И реално няма как да усетиш че почва да намалява водата и да решиш пък мога и с малко по-студена да се къпя? В смисъл какъв е риска да остане човек насапунисан и без идея, че след три секунди следва леден душ и трудно изплакване?
                    Е колега, това няма как да се случи. Освен ако някой не затвори рязко крана на бойлера. Не знам как може разко да свърши топлата вода, освен ако не си с проточен бойлер.
                    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                    Коментар


                      Все пак ако да кажем се къпеш с 35 градусова вода, смесителя в най-лошия случай ще държи до 35 градуса и след това започва да подава вода само от бойлера, който при 35 градуса има още топла вода в него и не става толкова рязко ледено. Но да, не е толкова времето за реакция като с обикновен смесител, но се усеща и имаш време да си измиеш очите.
                      Последна редакция от BO; 11.09.2019, 17:14.
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        Аз съм с термостатен смесител - български, от 9 години. Не е мръднал. Софийска вода, по-мекичка, имам предвид. Купих такъв на брат ми и на 2.5 години от покупката му се повреди термостатната глава. Не беше много приятно докато я подменят гаранционно, но поне това стана без никакви уговорки, недомлъвки, размотавания. Видяха, казаха "Да, имаме резервна, утре ще е готов". А толкова съм свикнал на моя, че като отида на чуждо място, за мен е истинска мъка да се изкъпя.

                        От четвъртък в Лидл-а пускат лазерния нивелир за 60 кинта. Или за 70 май беше... Купих си миналата зима като беше пак пуснат и за парите си е идеален - статив, перпендикулярни линии, вертикална и хоризонтална, фиксирани линии при нужда. Не съм свършил кой знае колко неща с него, но на моменти сепстява страшно много време и нерви. Ако някой има нужда - да се възползва.

                        Коментар


                          От четвъртък в Лидл-а пускат лазерния нивелир за 60 кинта. Или за 70 май беше...
                          Да, за в стая става, но ако е много светло от слънцето, линиите направо се губят.
                          Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                          Коментар

                          Working...
                          X