Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Промоции и оферти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    M5kov написа:
    Снимки и видео - Flickr, други файлове -google drive + копие в dropbox
    да бе dropbox ,аз искам да останат за внуците :D ,ако нещо се гътна кой ше знае dropbox ,пароли и т.н. :D
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      Всичко е на нас-а в къщи със 2 диска в райд1.Отделно имам копие на други диск който си седи в шкафчето в офиса.И пак ми се струва малко.Оспамихме темата, че и от мен се тръгна. Може би не е зле да се отдели в нова тема как си пази информацията.
      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

      Коментар


        Bitdefender mobile securityТова е приложение, което защитава андроид смартфона ви. Не съм запознат много с работата понеже не съм я използвал много време. Който иска да си я инсталира, ето ви код за удължено използване(защото trial периода бе само 15дни мисля). Листчето ми го дадоха с предния телефон, кода може да се използва на доста телефони едновременно.
        Drive It Like You Stole It | Гараж
        RIP Fiat Tipo '92 1.6

        Коментар


          http://trimeri.eu/водна-мъгла-систем...10мНякой да е ползвал/монтирал такова?На примоция е, но ме е страх да не е някое менте.
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            kiro_of_the_day написа:
            Някой да е ползвал/монтирал такова?На примоция е, но ме е страх да не е някое менте.
            Най-много да пръска като градински маркуч :D За какво ще го използваш? Къде ще го слагаш?
            Drive It Like You Stole It | Гараж
            RIP Fiat Tipo '92 1.6

            Коментар


              Има такива кафета с такова охлаждане навън на масите, да ти кажа не е лошо, стига да е качествено и да пръска така както е дадено, a не да усещаш че капи нещо по теб :D
              Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

              Коментар


                Именно защото виждам по кафетата, че има резултат, и понеже аз на жега ич не деяним, ми се искаше някой дето е по-запознат или страдал с такива съоръжения да сподели дали стават.Иначе тамън на две места сам замислил да си сложа - едно на беседката около бунара на село, другото около външното място за еденье и пиенье в града.
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  Киро, аз купих миналата година такова от Практикер. Точно 10 метра и с 4 дюзи. Цената беше 20-тина лева на промоция. Монтирано е на беседката на село и прави мъгла екстра. Само трябва да монтирам допълнителна чешма и за него, щото сега захващам основната и е неудобно да пъхаш и вадиш маркуча всеки път, като ти потрябва вода.Важно е дюзите да са читави - разбирай месингови. Другото си е обикновен маркуч. Можеш да го удалжаваш.Другото важно е налягането на водопровода. Трябва да е в необходимите граници. Иначе не прави мъгла, а пи... Сещаш се.Успех желая!
                  Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                  Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                  Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                  Коментар


                    lhristov написа:
                    Киро, аз купих миналата година такова от Практикер. Точно 10 метра и с 4 дюзи. Цената беше 20-тина лева на промоция. Монтирано е на беседката на село и прави мъгла екстра. Само трябва да монтирам допълнителна чешма и за него, щото сега захващам основната и е неудобно да пъхаш и вадиш маркуча всеки път, като ти потрябва вода.Важно е дюзите да са читави - разбирай месингови. Другото си е обикновен маркуч. Можеш да го удалжаваш.Другото важно е налягането на водопровода. Трябва да е в необходимите граници. Иначе не прави мъгла, а пи... Сещаш се.Успех желая!
                    Мдаа.. А тия дето ги гледам са пластмасови или поне така изглежда на снимката и са 10 дюзи.... Е не е казано че ще ги сложа всичките.
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      Колегите, надявам се да не го приемете за реклама, не печеля нищо от това, но фирмата в която работя предлага климатици на може би най-добрите цени на пазара>Diplomat 12ка неинверторен - 450 лв. + безплатна доставка / има налични към 30 бройкиhttps://diplomat.bg/store/klimatik-diplomat-dpl-aus-12h53r-k-standard/Daewoo 12ка инвертор - 599 лв. + безплатна доставка / много налични бройкиhttps://diplomat.bg/store/klimatik-daewoo-dsb-f1245elh-v/Има и 18ки и 24ки също на добри цени, има и оторизирани сервизи за монтаж и гаранционно обслужване, продават се отделно и резервни части, ако можете сами да си ги монтирате и поддържате.Аз във вторник се заимах с евтината 12ка, днес ще ми я монтират, ако ви трябват реални отзиви, мога да ги дам довечера В офиса сме с 2 Дипломата - 18ка и 12ка, мога да ви кажа, че работят перфектно, не са шумни, нямат производствени дефекти и прочие.Произведени са от Galanz, Китай - един от най-големите световни производители на климатици.
                      Прикачени файлове
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        Oт понеделник в Лидл.
                        Зехтинът е супер добър. Ние от години караме само на такъв и ни беше силно препоръчан от собственика на къщата в която ходим от доста години в Гърция.
                        За първи път го виждам в България и цената е същата като в Гърция. Последно лятото го купувахме за 22 Евро 5л.
                        Качествен екстра върджин за 8л литъра не е за изпускане.
                        Има силен аромат и леко лютив вкус.
                        Прикачени файлове
                        Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                        ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                        Коментар


                          Колеги, гледам ей това гедоре излиза на промоция в Практикер, не им разбирам, мислите ли че си струва или има по-добри варианти? За непрофесионална работа.

                          http://www.praktiker.bg/bg/Sockets%2...mpaign=jan-feb

                          Коментар


                            Категорично не.

                            Засега само тресчотките останаха здрави и то само защото много се съобразявам какво и как развивам и ги пазя. Нито една вложка не е останала здрава от тези, които съм ползвал. "Замазват" се - сплавта е много мека. Което все пак е хубаво, защото не се чупят изведнъж вследствие, на което да се осакатиш

                            Лошото е, че не мога да препоръчам нищо. При мен всичко, което е здраво и работи безупречно е купувано преди много години. В днешни времена нещо бюджетно и читаво..може би само топ мастер. За Рико не си си помисляй, защото и те отдавна развалиха качеството.
                            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                            Коментар


                              Форс, Проксон ...
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар


                                Колко прахоляк е хванала тая хубава тема... Мислех специално за Лидл-ските инструменти да пусна отделна тема, но май не заслужават чак толкова внимание.

                                Пуснали са един поялник с регулатор на Т за 20 кинта, мисля да си го напазарувам. Някой има ли го, да сподели дали работи нормално?

                                Акумулаторната прахосмукачка става ли за нещо, освен да бучи?

                                Малко неща съм купил от техните, но до момента всичко е безупречно. Затова си мисля, че и тези неща ще са наред. Все пак допълнителни мнения ще са добре дошли.

                                Коментар

                                Working...
                                X