Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Промоции и оферти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Преди малко си купих комплекта с тресчотките. Главите са им малко големи, но за хоби са перфектни. Изцяло метални. 3 години гаранция имат.
    Fiat Coupe 1.8

    Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

    Коментар


      #62
      M5kov написа:
      Гледах комплект ключове с вградени тресчотки за ~25 лв.Ако са читави, офертата е много добра. По маркетите ги гледах по 10 лв. ключа...
      Ползвал съм таакива и не стават за ..... Аз единият н бих си вел такива повече. Имам ключое на Kraftweille и съм много доволен от ключа с вградената тресчотка.
      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

      Коментар


        #63
        На Метро има някакви промоции 2 за 1, има масло Мобил 1 3000 5w30 - 2x4л за 72лв.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #64
          Лидъл, днес, машинка за подстригване с керамичен нож и литиево-йонна батерия = 35 лева.Само като си помисля, че преди 4 години приятел си купи такава на Филипс за 350 лева, как да не си купи човек.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #65
            spark написа:
            На Метро има някакви промоции 2 за 1, има масло Мобил 1 3000 5w30 - 2x4л за 72лв.
            офтопик:Ако някой иска може да се изкомбинираме за детските столчета от въпросната промоция.Мен ми трябва 1 и ако си ги делнем ще излезе по ~54 лв. Става въпрос за София.П.с.ако някой скоро не отговори тук ще пусна и отделна тема докато не е свършила далаверата. Същия модел по бебешките мгазини е около 90-100 бройката.
            Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
            182A4.000 IAW49F
            LPG - Lovato EasyFast
            ----------------------------
            "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

            Коментар


              #66
              В Лидъл има 8 бири Перленбахер 500ml за 5 лева. Не са лоши.
              1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
              2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

              Коментар


                #67
                В Лидъл:Перфоратор Parkside - 119 лв.Комплект малка тресчотка и битове 46 части - 29 лв.
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #68
                  В нашият пък Лидл пише че от 5.10. има outlet. Поне според това което пише на билборда е само за нашия магазин и непрекъснато ще пускат различни неща, но предполагам няма да ги обявяват по брошурите. Взех си поялника който беше преди време, сега за 9.90.имаше и други неща които съм виждал преди време по брошурите но не им помня цените.п.с.под нашия разбирйте този на Сливница преди моста на Захарна фабрика.
                  Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                  182A4.000 IAW49F
                  LPG - Lovato EasyFast
                  ----------------------------
                  "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                  Коментар


                    #69
                    Завчера мернах моторно масло W5 или нещо от сорта, 10/40 за ~39 лв. май беше.
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      #70
                      Акумулаторна тресчотка Parkside 45 Нм + битове - 79 лв. от 22.10/2015 в Лидъл. Има и пневматична за 55 лв.Това със сигурност ще е следващата ми покупка...Искам да ви кажа, че акумулаторната отвертка Parkside pabs 10.8 , дето я взех преди година за 70 лв. я разцепих от употреба и не е мръднала!До тук й се събраха 2 Брави на части, 1 кухня + не знам колко хиляди видии и дупки в дърво и газобетон....Ако някой още се чуди дали си заслужава - е нема такава машинка!
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        #71
                        BO написа:
                        Лидъл, днес, машинка за подстригване с керамичен нож и литиево-йонна батерия = 35 лева.Само като си помисля, че преди 4 години приятел си купи такава на Филипс за 350 лева, как да не си купи човек.
                        Да дам отзив, че не съм доволен от въпросната машинка. Въпреки цената, то не бих я купил отново.Ако е само за подстригване става, но аз я използвам за подстригване на брада, за което не става.
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #72
                          Модераторите трябва да влязат в контак с верига магазини Лидл и да се договорят за някакви отстъпки за потребителите на фиат форума, много народ пазарува там, влючително и аз
                          punto HGT

                          Коментар


                            #73
                            Тутии Пробвах я набързо с 2 болта 17мм на спирачен апарат, върши перфектна работа
                            Прикачени файлове
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              #74
                              BO написа:
                              BO написа:
                              Лидъл, днес, машинка за подстригване с керамичен нож и литиево-йонна батерия = 35 лева.Само като си помисля, че преди 4 години приятел си купи такава на Филипс за 350 лева, как да не си купи човек.
                              Да дам отзив, че не съм доволен от въпросната машинка. Въпреки цената, то не бих я купил отново.Ако е само за подстригване става, но аз я използвам за подстригване на брада, за което не става.
                              То твоето брада ли е?На мене ми прилича повече на телена четка...
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар


                                #75
                                Yavor написа:
                                BO написа:
                                BO написа:
                                Лидъл, днес, машинка за подстригване с керамичен нож и литиево-йонна батерия = 35 лева.Само като си помисля, че преди 4 години приятел си купи такава на Филипс за 350 лева, как да не си купи човек.
                                Да дам отзив, че не съм доволен от въпросната машинка. Въпреки цената, то не бих я купил отново.Ако е само за подстригване става, но аз я използвам за подстригване на брада, за което не става.
                                То твоето брада ли е?На мене ми прилича повече на телена четка...
                                Точно за това мога да дам обективно мнение. Проблема реално е нещо в дизайна, защото като я движиш по лицето, то не реже веднага а има моменти в които захваща косъма и го дърпа преди да бъде срязан. А бе неприятна работа.Иначе за коса е идеална. Още повече, че се зарежда за 1 час.
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X