Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Първоначално обслужване на Стило 1,6 16MW 2004

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Да но тук нико няма да ми го смени с фиксатори всички терикати действат с маркер
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #17
      Да използвам темата на колегата. Колата е Стило 1.6 103к.с. 2002 ра. За първи път ще и сменям маслото. Наспчил съм се към Селения. 10w40 Дали ми е правилен избора? И освен това знаете ли къде в Бургас може да ми го сменят на добра цена? Нещо друго освен маслото и масленият филтър трябва ли да се сменя?

      Коментар


        #18
        Някой със Стило, ако може да ми помогне да намеря отговор на въпросите ми?

        Коментар


          #19
          Аз сложих ZIC, купих го от Комлука срещу Шел, 47лв, филтър 5-6лв и ми го смениха пак в Комлука до бензиностанция Петрол има канал за смяна. 10лв беше смяната. Опитаха се да ми пробутат някакво масло MANNOL, ама май е бесен рециклаж.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #20
            Благодаря колега. За ZIC не бях и чувал. По-добро ли е от Селения?

            Коментар


              #21
              Колега не ти препоръчвам Селения 10/40, две смени изкарах с това масло, колата стана доста шумна, а и го харчеше малко. След това сложих Шел 5/40, много съм доволен, по средата на живота е вече маслото, не е пипнато, а и да спомена стана с една идея по-тих двигателя.
              Fiat Stilo 1.6 16v

              Коментар


                #22
                phones3 написа:
                Колега не ти препоръчвам Селения 10/40, две смени изкарах с това масло, колата стана доста шумна, а и го харчеше малко. След това сложих Шел 5/40, много съм доволен, по средата на живота е вече маслото, не е пипнато, а и да спомена стана с една идея по-тих двигателя.
                Това е интересно. Предполагам си със същият двигател и съм склонен да ти се доверя. Въпросът е, че като цена май е скъпичко това масло. Освен по бензиностанциите дали го продават по сервизите за смяна на масла? Другият проблем е, че до сега не съм и сменял маслото и не знам какво е налято от предишният собственик. Сега лятото някой път като е загрят двигателя. Изключа го и скоро след това като го стартирам пак понякога ми изписва Low Oil Press.. Дали има проблем в маслото?

                Коментар


                  #23
                  Още не съм сменил маслото на Стило-то. Някой колега от Бургас с бензиново Стило може ли да ми насочи къде сменя маслото? Насочил съм се към Селения 10W40 или Мобил 2000 10W40. В сервиза където ходя ги нямат тези масла, за това питам къде да го сменя?

                  Коментар


                    #24
                    Просто ми препоръчайте сервиз в Бургас, където да си сменя маслото.... Пък там вече каквото ми сложат... но просто не искам повече да го мисля. То е ясно, че ще ме набутат със скъпо и некаччествено масло, ама ...

                    Коментар


                      #25
                      Здравейте, по вашите градове едва ли нямате големи представители на марки със сервизи. За смяна на масло директно ходя до мото пфое, имат всякакви варели бол с наи-различни масла. За бравата винаги сипвам приста лидер 10в40 и съм супер доволен от това масло, като маслото с филтъра ми излизат 37лв . Другото което е, че в книжката се записва майсторът, който е извършил процедурата, дават и подаръци като миризливи ароматизатори :D

                      Коментар


                        #26
                        Най-накрая го смених маслото. Сложих Тотал 10W40. За 74 лева 5 литрова туба. Плюс масленият и въздушният филтри Филтрон- общо 93 лева.

                        Коментар


                          #27
                          stilo_new написа:
                          Най-накрая го смених маслото. Сложих Тотал 10W40. За 74 лева 5 литрова туба. Плюс масленият и въздушният филтри Филтрон- общо 93 лева.
                          С тия цени нещо си объркал дилъра
                          Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                          Коментар


                            #28
                            Ами аз питах, питах, но единно мнение нямаше. Накрая се бабутах, защото трябваше спешно да го сменя.

                            Коментар

                            Working...
                            X