Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на говорител във вратата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на говорител във вратата

    Здравейте , наложи ми се да сменя говорителя във вратата, но като купувах ми казаха, че има адаптер - пластмасов, който отдалечава магнита на самия говорител от стъклото... е измислих и сложих 2 сантиметра фибран... Та въпроса ми е, възможно ли е самия говорител сега, някак си да замине по-бързо ако някъде опира в кората, сложих фибрана и навих винтовете и фибрана се сплеска и кората си пасна уж, но знам ли... Или ако знаете от къде мога да си купя такива адаптери, че момчето в Русе каза, че от година не е имало или ако някой има втора ръка?
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

    #2
    кола

    Нещо такова ли трябва да е
    Прикачени файлове
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Да, но е за елипса 5 на 7 ли как се води
      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

      Коментар


        #4
        Води се speaker spacer. Има из ebay. Повечето са пластмасови изляти, но има и такива от MDF. Ако имаш познати в мебелна фирма не мисля че ще е проблем да ти изрежат. После си правиш дупки за старите отвори където да хванеш дистанционера и нови за новите говорители, и си готов. Като видиш снимките ще ти стане ясно за какво ти говоря. Ти сега си го направил същото от фибран
        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

        Коментар


          #5
          Съгласен съм, но самата пластмаса е някак на диагонал изрязана и там става малко зор... демек на места 2см е ок, а на места трябва да е 1... и добре, че този фибран се сплесква :D че иначе не знам как щях да го режа
          Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

          Коментар


            #6
            Преди 3-4 години ходих в един авто аудио сервиз да си купя преходна букса за радиото и да ми го вържат. Тогава стана дума за тези преходници, цената беше към 35 лв. Но ги нямаха и мисля с поръчка можеха да намерят. Разходи се по тея места и мисля че ще се намери, все някъде, някои и друг останал по складовете комплект и за теб.
            Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
            Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

            Коментар


              #7
              Може и да имам някакъв късмет, прав си, ако не сигурно ebay или други...
              Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

              Коментар


                #8
                И пластмаси да слагаш колега и МДФ се тая.Свири се по един и същи начин.Не се фтелявай..Както си ги направил оставяй ги така.Важното е че са нови.Аз ги слагам вече директно на вратата,защото свирят по един и същи начин каквото и да слагаш.Не пречат и на стъклото и с фланци само се набутваш.Браво/а не свират с тонколоните на оригиналните места.Слагай едни елипси на кората и си патрон...Предните тонколони са и ще ти останат само фонови.
                FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                Коментар

                Working...
                X