Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голф 4 1,9 тди 150к.с.+ремап,

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Според мен излиза, че ARL-а не е чудо невиждано :D
    207 тиква автомат
    новокромаджия 2.4 печка

    Коментар


      #47
      emzo написа:
      накрая ще излезе , че e било някво чипнато ASZ :D--------А3 или Г4 - раликата е малка.Ето клип от моята А3ка - AHF - 110к.с. +++Чек че забравих клипа - https://youtu.be/JEYNOCuCMT0Ама до 200, кутията я ограничава.
      Колега кажи им го на тея клавиатурни рейсъри, щото нямат грам познания, а чак теми пускат и спорят за неща които не разбират.
      pplk написа:
      Според мен излиза, че ARL-а не е чудо невиждано :D
      Сроред мен е време да те опуша и да спреш да дрънкаш глупости във форума, да видим какво ще измислиш за оправдание в темата :D Аз не се занимавам да гледам клипчета като теб, аз ги гледам "на живо" клиповете.Остави ми номера си на Л.С. ако ми се наложи да пътувам към София да ти звънна, да я видим тази Крома, наистина ли е толкова бърза колкото я изкарваш или просто не си се качвал на друг автомобил
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #48
        Валентине ти 18г имаш ли?
        GTV 01', GTV 99', Spider 98'

        ex: 145QV 97'

        Коментар


          #49
          Дай да те прецепя с купето със СТО метра на 402м и да мирясаш ?
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар


            #50
            S.W.A.T. написа:
            Дай да те прецепя с купето със СТО метра на 402м и да мирясаш ?
            С твоята бензинова бегачка слизаш ли под 11.2, че да се мяташ на истински вървящите тди-та? Защото има официално време на 1.9-ка на 11.14.Твоето най-добро официално време какво е? Да не се окажеш накрая брутално наказан и със задръстен кулер от сажди? Нали разбираш, че няма италиански дизел, който да слезе до това време?А нали също разбираш, че са малко дори и бензиновите италианки, които слизат под това време?
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #51
              Тая с 11,4 на Валката ли е? Щото ако не е, що го пишеш?
              207 тиква автомат
              новокромаджия 2.4 печка

              Коментар


                #52
                Valiosport написа:
                emzo написа:
                накрая ще излезе , че e било някво чипнато ASZ :D--------А3 или Г4 - раликата е малка.Ето клип от моята А3ка - AHF - 110к.с. +++Чек че забравих клипа - https://youtu.be/JEYNOCuCMT0Ама до 200, кутията я ограничава.
                Колега кажи им го на тея клавиатурни рейсъри, щото нямат грам познания, а чак теми пускат и спорят за неща които не разбират.
                pplk написа:
                Според мен излиза, че ARL-а не е чудо невиждано :D
                Сроред мен е време да те опуша и да спреш да дрънкаш глупости във форума, да видим какво ще измислиш за оправдание в темата :D Аз не се занимавам да гледам клипчета като теб, аз ги гледам "на живо" клиповете.Остави ми номера си на Л.С. ако ми се наложи да пътувам към София да ти звънна, да я видим тази Крома, наистина ли е толкова бърза колкото я изкарваш или просто не си се качвал на друг автомобил
                Имаш лични! :D А твоите клипчета гледаш ли? Щото ние ги гледахме :D :D :DБТВ. В друга тема казваш, че не се състезаваш, в тази, че го правиш. Къде е истината?
                207 тиква автомат
                новокромаджия 2.4 печка

                Коментар


                  #53
                  Ами колата не е мерена, нито на дино нито на техника, стрийт кола е и се кара всеки ден, онова тди дето е дало тея времена 100% че го карат и те всеки ден до работа на климатиче Aко имаш какво да изкараш без да си чешем клавиатурите съм готов да изкарам невървящото нещо много скоро
                  pplk написа:
                  Тая с 11,4 на Валката ли е? Щото ако не е, що го пишеш?
                  Защото е веЩ :D Иначе сегашните 2 "+" на летящ прецепвам СЛ500 388кс с новата реколта + сове мисля да кача летвата
                  Прикачени файлове
                  '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                  '97 Coupe 16VT 262WHP+

                  Коментар


                    #54
                    стига сте ги хвалели тези ARL-ли като се чипосат не са чак толкова бързи карал съм няколко.
                    брава jtd 100 01.

                    Коментар


                      #55
                      stioan80 написа:
                      стига сте ги хвалели тези ARL-ли като се чипосат не са чак толкова бързи карал съм няколко.
                      Никой не е тръгнал да се хвали, ако проследиш внимателно темата ще видиш, че господата от вашия форум повдигат въпросния ДВГ на въпрос, та чак и тема са пуснали...Малко ме съмнява да си карал чак няколко, но да приемем че е така. Ти си карал някакъв автомобил в незнайно техническо състояние с незнаен "чип" и не може да правиш такава оценка за въпросният двигател. Тези помпа-дюзи имат склонност да "ядат" разпределителния вал, и собствениците им дори не знаят за проблема. Все пак това са коли на 12-15 години с незнаен пробег, а никой не си взема такава кола за да кара с 90 на 6-та...Аз също си мислех че не върви, но да видиш как хубаво тръгна и с нов вал, повдигачи, всмукателния колектор беше толкова задънен от сажди, че се чудех как е вървяла тази кола, имах пробойна в интеркулера и още куп други дреболии...И какво значи "чип" от чип до чип има разлика, масово ги надуват на 1.7, ако ти кажа че съм го надул на 1.8, дали ще има разлика?Идеята ми на поста е информативна колега, не се заяждам.Към колегата с купе-то, не знам към мен ли се отнасят постовете ти?Нямам нищо против теб и колата ти, имаш мерак, правиш я за гонки, евала за труда. Ако съм искал да правя дизела бърз да съм го направил, но просто не ме интересуват гонките. Имам легендарната турбина ГТБ2260вк, която е класика при много напомпени ТДИ-та, имам нужните познания за да си направя всичко и да го сглобя, но просто това не ме вълнува... Винаги съм искал колата да е засилена в рамките на допустимото и преди всичко да е здрава.Пожелавам ти успех с проекта ти Мисля че е време модераторите да заключат тази тема...
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар


                        #56
                        Valiosport написа:
                        Сроред мен е време да те опуша и да спреш да дрънкаш глупости във форума, да видим какво ще измислиш за оправдание в темата :D Аз не се занимавам да гледам клипчета като теб, аз ги гледам "на живо" клиповете.Остави ми номера си на Л.С. ако ми се наложи да пътувам към София да ти звънна, да я видим тази Крома, наистина ли е толкова бърза колкото я изкарваш или просто не си се качвал на друг автомобил
                        Valiosport написа:
                        Ако съм искал да правя дизела бърз да съм го направил, но просто не ме интересуват гонките. Имам легендарната турбина ГТБ2260вк, която е класика при много напомпени ТДИ-та, имам нужните познания за да си направя всичко и да го сглобя, но просто това не ме вълнува... Винаги съм искал колата да е засилена в рамките на допустимото и преди всичко да е здрава.Пожелавам ти успех с проекта ти Мисля че е време модераторите да заключат тази тема...
                        В този форум пишат двама Вальовци.БТВ Темата не е за теб и Голфа ти, въпреки огромната ти значимост, за да бъде заключена.
                        207 тиква автомат
                        новокромаджия 2.4 печка

                        Коментар


                          #57
                          Редно е да ви наказват модераторите за това безмислено цитиране...Едни и същи цитати по 100 пъти... Знам какво съм казал, не е нужно да ми цитирваш мненията, кажи нещо съществено по темата, например на колко сте надули турбината?Щом темата не е за мен приемам извиненията ти. Още в началото на темата те попитах откъде си сигурен че колата с която си се гонил е такава за каквато я смяташ, не ми отговори... Мисълта на поста ми е че масово всеки гледа да си преувеличи конските сили, тоест реално колата може да е 90 и да е позасилена до 150 и от там ти да си мислиш че си се гонил с мапнат ARL. 90 коня ТДИ с код ALH е с турбо като на 110, слагат се дюзи от 110 и се мапва и става около 140-150, имам познат с такава 90-ка напомпена с друга турбина дюзи над 170к.с. ARL с оригиналната си турбина с ремап си вади 190к.с без проблеми, а ако тръгнеш да се заиграваш с ARL-а става грозно.Щом мислиш че авточобила ти е толкова бърз може да направиш клип на нас зрителите с "по-бавните" коли, да погледаме
                          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                          Коментар


                            #58
                            Не е редно да даваш на модераторите наклон, ама аре.От какъв зор трябва да ти отговарям от къде съм сигурен за Голфа? Приеми, че предположенията ти са грешни.Имаш ми телефона, обади се да видиш клип на живо :D Темата наистина не е за теб и няма за какво да ти се извинявам. Не е и за ARL-и, дюзи и турбини за тях и кви коне могат да изкарат. Темата е, че един Голф беше пребит от една Крома.Поздрави!
                            207 тиква автомат
                            новокромаджия 2.4 печка

                            Коментар


                              #59
                              Valiosport написа:
                              90 коня ТДИ с код ALH е с турбо като на 110, слагат се дюзи от 110 и се мапва и става около 140-150, имам познат с такава 90-ка напомпена с друга турбина дюзи над 170к.с. ARL с оригиналната си турбина с ремап си вади 190к.с без проблеми, а ако тръгнеш да се заиграваш с ARL-а става грозно.Щом мислиш че авточобила ти е толкова бърз може да направиш клип на нас зрителите с "по-бавните" коли, да погледаме
                              ALH или AFN със стокова турбина и дюзи не може да извади 150кс.За ARL при 200кс. дюзите са изтаванени,така че 190кс. горе-долу са му макса със сток турбо и дюзи.И дали ще се заиграваш с ARL или с ТДИ 101кс(помпа-дюза)-понеже незнам кода на двигателя,крайният резултат ще е еднакъв.
                              Bravo 1.9d 97г

                              Коментар


                                #60
                                колега Valiosport занимавам се точно с ремонт и чип тунинг и за това ти казах че само славата им е че много вървят.
                                брава jtd 100 01.

                                Коментар

                                Working...
                                X