Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голф 4 1,9 тди 150к.с.+ремап,

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    А бе не, че защитавам тия Гоуфове, ама има такива 1.9-ки, където се опират и на най-големите бензинови бегачки на Фиат платформа. Въобще не говорим за дизелови фиатки, че нещата ще са мъка там.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #32
      BO написа:
      , ама има такива 1.9-ки...
      Уточнението, че има И такива е важно, което не прави ARL по-бърз по дифолт, нали? Явно оня не е бил от тях.
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        #33
        pplk написа:
        BO написа:
        , ама има такива 1.9-ки...
        Уточнението, че има И такива е важно, което не прави ARL по-бърз по дифолт, нали? Явно оня не е бил от тях.
        Toя пост ме кара да те постна в VW форума, да ти натрият носа на бърже.Колко ти е мапната кромата с тоя автомат ? Не помня ти ли беше или Доларчо с ултра якия чип с 60 коня и 100+Нм.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #34
          pplk написа:
          BO написа:
          , ама има такива 1.9-ки...
          Уточнението, че има И такива е важно, което не прави ARL по-бърз по дифолт, нали? Явно оня не е бил от тях.
          Да, прав си. Трябвало е да сложа И.Но иначе не си прав. Ако АРЛ-а е бил истински и е бил чипнат истински, така ще ти сипва, че няма да ти се вярва.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #35
            Ама то и фалшиви ли имало такива АРЛ. хахахЯсно е, че двете коли вървят много. Ако трябва да избирам между двете, бих избрал Кромата, понеже освен скороста е и доста приятна вън и вътре. Комфорта е супер, вървенето също. В Голф, като седна и ми се повдига, пък ако ще и като хиликоптер да върви. Това си е лично мое усещане и мнение.
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              #36
              BO написа:
              pplk написа:
              BO написа:
              , ама има такива 1.9-ки...
              Уточнението, че има И такива е важно, което не прави ARL по-бърз по дифолт, нали? Явно оня не е бил от тях.
              Да, прав си. Трябвало е да сложа И.Но иначе не си прав. Ако АРЛ-а е бил истински и е бил чипнат истински, така ще ти сипва, че няма да ти се вярва.
              Гледах във форума един клип, за съжалание вече свален, та нещо не ми изглеждаше ракета. Иначе собственика му е апологет на ARLите. :D
              207 тиква автомат
              новокромаджия 2.4 печка

              Коментар


                #37
                pplk написа:
                Гледах във форума един клип, за съжалание вече свален, та нещо не ми изглеждаше ракета. Иначе собственика му е апологет на ARLите. :D
                Е, ракета. Каква ракета от коли с по +-200 убити коня.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #38
                  За това следващата ще е с повече коне и с по-малки габарити. Понякога се чудя, как съм съм могъл да карам 170 коньов мъртвец.
                  207 тиква автомат
                  новокромаджия 2.4 печка

                  Коментар


                    #39
                    pplk написа:
                    За това следващата ще е с повече коне и с по-малки габарити. Понякога се чудя, как съм съм могъл да карам 170 коньов мъртвец.
                    За някой и 100 са ракета, а за други 500 са каруца.Ово е стандарт. :D
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #40
                      Чипнат АРЛ дава 15.2-15.3с на Сливен с терминална 145-150км/ч.Сега остава да се види колко дава една чипната Крома(2.4)
                      Bravo 1.9d 97г

                      Коментар


                        #41
                        Хубу, де.. гледам сега някви клипове в тубата...е чак пък толкова да върви тоя АРЛ...https://www.youtube.com/watch?v=Zusg...VaJX521KSgНа мен ми се вижда, че вървят сходно.
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          #42
                          чипнат арл(кадърно чипнат и в добро здраве) ще пребие заводска крома,особено от място ще е грозно
                          Prelude H23

                          Коментар


                            #43
                            Kay_ написа:
                            Хубу, де.. гледам сега някви клипове в тубата...е чак пък толкова да върви тоя АРЛ...https://www.youtube.com/watch?v=Zusg...VaJX521KSgНа мен ми се вижда, че вървят сходно.
                            Според клиповете двете дават еднакво време-16сек. до 150, въпреки, че голфа не ги достига с малко и е с летящ старт. Отделен е въпроса, колко е достоверно.
                            207 тиква автомат
                            новокромаджия 2.4 печка

                            Коментар


                              #44
                              Изгледах няколко такива клипа и ми прави впечатление, че Голф-а, като че ли е малко по-пъргав до 120, но после пък с малко по-бавно набира. Ама времената са почти еднакви до 150.В тия два клипа, за Кромата пише, че си е 200коня, а голфа е пипан до 180. Става доста относително и малко философски разговор, понеже всеки пише, че пипнат АРЛ върви много повече, но такъв клип не намирам.Моето скромно мнение е, че такива коли ако се пуснат ще се кантарят.
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                #45
                                накрая ще излезе , че e било някво чипнато ASZ :D--------А3 или Г4 - раликата е малка.Ето клип от моята А3ка - AHF - 110к.с. +++Чек че забравих клипа - https://youtu.be/JEYNOCuCMT0Ама до 200, кутията я ограничава.
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X