Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голф 4 1,9 тди 150к.с.+ремап,

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    pplk написа:
    И Кромата е мапната. Kay е свидетел, че от светофара на Иван Гешов по бул. България в посока Бояна, прави 140 и има разстояние да намаля и да обърна на Шела.
    Мдааа. Все ми акъла тая Крома. Само да отбележа за тези, които не знаят участъка, че там пътя е на изкачване и в завой. Толкова бързо се набра, че не е истина. Даже звъннах на Веско да го подразня, че си ме возил и мн бяга
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      #17
      коцев написа:
      То един път ще е.Няма да са много пъти.
      Извинявам се за забележката, но все пак дискутираме нещо в раздел "Хайде да си премерим ... конете", мисля е безмислено да се чете морал, защото е пределно ясно, че при едно мерене на коне се превишава максимално разрешената скорост, всеки си има глава на раменете и преценка какво да прави с живота си.Това, че колегата е дал един път газ и е премерил сили с друга кола не е толко болка за умиране, има едни други много по опасни индивиди с тъмни луксозни автомобилчета, дето карат с превишена скорост постоянно, и аз гледам черната хроника вечер по новините и повечето прегазени хора са от скъпи джипове и коли на бабаити, а не на колеги от форума с марката фиат. И на мен ми се случва да превишавам скоростта, но е за много кратко, а не карам със 140км/ч постоянна скорост.Сори за спама.
      punto HGT

      Коментар


        #18
        Колега, не е въпрос на заяждане или каквото и да е друго.Така както теб те дразнят джиповете с тъмните стъкла ,така и нас ни дразнят такива гонки където има и други участници в движението .Хубаво е такива гонки да се правят на определени места където няма други участници в движението пък ако ще и 500км да се вдигнат.Но по бул.България /минавал съм го много пъти тоя участък/ да се вдигне такава скорост не е опасно само за водача ами и хората движещи се по тротоара или коли движещи се в другото платно.Така го разсъждавам и така го пиша . :D
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #19
          Абе по принцип си е така. Малко или много опасно няма. Но понякога няма нито коли , нито хора и е възможно да натиснеш за малко. Друго си е тиквениците с кросарките, където карат в час пик на зиг-зак покрай колите.
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            #20
            Коцев, абсолютно прав си и такива изтъпления не е редно да се правят в населени места. Това, че съм го направил един път не ме оневинява, напротив, ясно ми е до какво може да доведе подобно поведение и се старая да нарушавам правилата минимално, но винаги има изключения. Но хайде да не превръщаме тази тема в продължение на онази.
            207 тиква автомат
            новокромаджия 2.4 печка

            Коментар


              #21
              Благодаря ти за разбирането .
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #22
                коцев написа:
                То един път ще е.Няма да са много пъти.
                Ти да не си шишо бакшишо :D В кръга на шегата колега, мисля че държавата ни и закона ни по пътищата и манталитета на шофьорите имат много по задълбочени проблеми от колкото да се обсъжда във форума за гонки, че ако превишиш скороста с 60-70 ше се мре
                GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                ex: 145QV 97'

                Коментар


                  #23
                  Така е.Прав си .Но има и поговорки от пам ти века.И са валидни и сега .Веднаж стомна за вода ,два пъти за вода и на третия се чупи.И другата които са служили войници я знаят ,че празна пушка веднаж на сто опита гърми и утрепва човек. :D :D
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    #24
                    emzo написа:
                    Не че искам да те дразня и да защитавам Валентинчо, но :- кромата тежи- автомат- 200 коня дали и като нова ги е имала под капака ? ARL мапнат добре, върви много добре.
                    Здравей, предполагам имаш предвид мен, въпреки че не съм Валентин не ме дразниш, няма проблем, преди всичко съм РЕАЛИСТ и не хвърча в облаците като някои хора...Pplk, не влизам във форума ви и най-вече в този раздел, но ти ме провокираш с тази тема. Напълно ясно ми е че си пуснал темата за да ме дразниш, но както и да е... Виждам, че тунинга при ТДИ двигателите ти е много далечен и искам да те попитам различаваш ли двигателите един от друг, кой е помпа-дюза и кой не е например, за кодовете им няма да те питам? Да не се окаже че си се гонил с някой 90 коня дизел, напомпен и да са ти казали че е 150. Сигурен съм че под капака не си гледал... Мапнат ARL става 185-190к.с имам приятел с такъв и няма никакви пушилеци Помисли над думите ми и ще видиш че съм прав А дебитомера ми не го мисли, отдавна нямам такъв... Ако искаш може да замерим мъртвородената ти крома с голфа с изтъркания волан, ама да не останеш ококорен? Няма да си първия който гледа как ТДИ заминава. Разбрал си какво е ARL, сега остава да разбереш какво е GT1749VB и VNT20 и какво се получава когато се съчетаят в едно.Съжалявам, че се намесвам така в хубавата ви темичка, но просто не се сдържах, редно е колегата с кромата да слезе на земята... Щом и Emzo, го е разбрал няма какво повече да кажа.
                    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                    Коментар


                      #25
                      Точно за теб пуснах темата, за да почешам огромната ти значимост. :D Между другото, боб ли хвърляш или гледаш в кристална топка, та прозря истината? Твоя ARL го видяхме и ако не те е срам, може пак да качиш клипчето.Поздрави!
                      207 тиква автомат
                      новокромаджия 2.4 печка

                      Коментар


                        #26
                        Снощи с един приятел както си пътуваме по околовръстното (с Алфа 156 2,4jtd 150hp) отзаде пресветва на пожар някакъв клошар с голф 5 2.0тди. Оставихме го да се изравни с нас към 80км/ч и после настъпахме до 160-170... имаше поне 3-4 коли разлика и после келешчето в голфа на светофара гледаше на другата страна, явно му беше гузно доста. Валентине да не си бил ти?
                        GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                        ex: 145QV 97'

                        Коментар


                          #27
                          v1per написа:
                          Снощи с един приятел както си пътуваме по околовръстното (с Алфа 156 2,4jtd 150hp) отзаде пресветва на пожар някакъв клошар с голф 5 2.0тди. Оставихме го да се изравни с нас към 80км/ч и после настъпахме до 160-170... имаше поне 3-4 коли разлика и после келешчето в голфа на светофара гледаше на другата страна, явно му беше гузно доста. Валентине да не си бил ти?
                          Айде още един специалист се обади... Семкаджиите нямате ли си раздел общи приказки и не знам кой се занимава с теб, че чак на клошар почна да ме обиждаш, не може да ми викаш "Келеш" защото сигурно съм поне със 7-8години по-голям, ако не и повече... Нека запазим добрия тон във форумите.Второ няма как да съм аз, защото не съм с МК5 и плюс това не съм от София...И трето не се казвам Валентин!Сега да премина към темата... Pplk, не знам за какви клипове ми говориш и защо ме намесваш в спора ви като не ме интересува, някакъв комплекс към марката ли имаш или към конкретния автомобил или просто се намираш на приказки, не мога да разбера? Не може да ми казваш да качвам клипове и да ми се присмиваш, защото ти нямаш елементарни познания по ДВГ и не си се цапал и наполовина колкото мен!В предния си пост ти казах да помислиш какво означават тези "сложни" наименования GT1749VB и VNT20 и какво се получава когато се съчетаят в едно? Когато разбереш какво означават и научиш кодовете на двигателите и научиш техните модификации, може да поспорим... Няма нужда да ми отговаряшНямам намерение да влизам и да чета в темата ви, лек ден на всички!
                          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                          Коментар


                            #28
                            [quote="Valiosport"]
                            v1per написа:
                            Pplk, не знам за какви клипове ми говориш и защо ме намесваш в спора ви като не ме интересува,
                            Много добре знаеш за кой клип говоря, а и нямам спомен да съм те карал да пишеш в темата, в която до твоята намеса нямаше никакъв спор. Ако се беше научил да четеш нещо различно от сложни VW наименования, щеше да обърнеш внимание, че по каталог, Гоуфо ти е по-умрел от умрелата Крома. Верно се спри, че се превърна в нарицателно. :D
                            207 тиква автомат
                            новокромаджия 2.4 печка

                            Коментар


                              #29
                              Кромата стокова е повече коне от чипнатия голф, нормално като е чипната да припада голфа...пс. абе май не е нормално, щом голф-а пада, значи нещо не е наред Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                              Prelude H23

                              Коментар


                                #30
                                murdera написа:
                                Кромата стокова е повече коне от чипнатия голф, нормално като е чипната да припада голфа...пс. абе май не е нормално, щом голф-а пада, значи нещо не е наред Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                                Аз си мисля, че и стокова крома ще шамароса тоз припадналия чипосан голф... знам ги колко вървят тези ремапнати ARL-и... колкото калибра 150к.с.
                                GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                                ex: 145QV 97'

                                Коментар

                                Working...
                                X