Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голф 4 1,9 тди 150к.с.+ремап,

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Голф 4 1,9 тди 150к.с.+ремап,

    беше убит от моята Крумка. Три пъти! :D
    207 тиква автомат
    новокромаджия 2.4 печка

    #2
    Това е много добре,но с колко и на какво разстояние?
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      #3
      От място ми взима старта с около половин кола, след това го дърпам с една и половина Летящ старт от около 30-40 и направо му дадох телескоп :D :D :D Автоматика си е по-бавен на старт, има си и лаг. Гонката беше на Околовръстното в София, под НИМ, от ОМV до отклонението за Бояна в посока Младост. Колко е разстоянието, нямам представа, но е около километър или там някъде.П.П. @ Валка, закачай дебитомера и те чакам на чертата.
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        #4
        Re: Голф 4 1,9 тди 150к.с.+ремап,

        pplk написа:
        беше убит от моята Крумка. Три пъти! :D
        С твоята "Крумка" няма да се закачам , но с тая тема окончетелно ще загубим ВАГ почитателите във форума Тоя ремапнат голф има ли дино графика и доказателство за това какви коне има под капака, че от ремап до ремап и от голф до голф понякога разликата може да е доста фрапираща.
        punto HGT

        Коментар


          #5
          Баси въпросите ми задаваш Нямам идея кво има тоя Гоуф. Засякохме се със собственика му при едни стругари и от дума на дума стигнахме до старта. Гоуфа изглежда некъв "натокан", с перфорирани дискове, големи ауспуси и пропушва чернилка при настъпване. От стругарите чух, че доста се грижи за колата и бая пари е вкарал в нея, така че съм склонен да вярвам на честна дума.
          207 тиква автомат
          новокромаджия 2.4 печка

          Коментар


            #6
            pplk написа:
            . Гонката беше на Околовръстното в София, под НИМ, от ОМV до отклонението за Бояна в посока Младост. Колко е разстоянието, нямам представа, но е около километър или там някъде.П.П. @ Валка, закачай дебитомера и те чакам на чертата.
            Там нямаше ли знак за скоростта 80км/ч ???
            Фиат Панда 1.2 2006година
            Синджира си идва ,а козата я няма...

            Коментар


              #7
              Ще обжалвам, бе, баси хранилката
              207 тиква автомат
              новокромаджия 2.4 печка

              Коментар


                #8
                Смешно ти е ,но след вчерашните 5 жертви е редно човек да се позамисли малко.
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  #9
                  Саркастичен съм в отговор на някои колеги
                  207 тиква автомат
                  новокромаджия 2.4 печка

                  Коментар


                    #10
                    На мен ми е любопитно колко вдигна до разклона на Бояна. 140-150?Бах тая Крома колко върви. След като ме вози, още ми тече лигата.
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      #11
                      Не че искам да те дразня и да защитавам Валентинчо, но :- кромата тежи- автомат- 200 коня дали и като нова ги е имала под капака ? ARL мапнат добре, върви много добре.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        И аз бях чел някъде, че 20 клапановите mjet-и сток като се качат на дино и дават 10-15 коня по малко, но не съм сигурен дали тва за крома/159 или за 156ците.Иначе браво за резултата... сигурно си е бърсал сополите като е видял семейният автомобил какъв ластик му прави
                        GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                        ex: 145QV 97'

                        Коментар


                          #13
                          И Кромата е мапната. Kay е свидетел, че от светофара на Иван Гешов по бул. България в посока Бояна, прави 140 и има разстояние да намаля и да обърна на Шела.
                          207 тиква автомат
                          новокромаджия 2.4 печка

                          Коментар


                            #14
                            коцев написа:
                            pplk написа:
                            . Гонката беше на Околовръстното в София, под НИМ, от ОМV до отклонението за Бояна в посока Младост. Колко е разстоянието, нямам представа, но е около километър или там някъде.П.П. @ Валка, закачай дебитомера и те чакам на чертата.
                            Там нямаше ли знак за скоростта 80км/ч ???
                            Кромата като е минала с 300км/ч, мислиш ли, че при тая скорост може да се види изобщо какво пише на знака и какъв е знака
                            punto HGT

                            Коментар


                              #15
                              То един път ще е.Няма да са много пъти.
                              Фиат Панда 1.2 2006година
                              Синджира си идва ,а козата я няма...

                              Коментар

                              Working...
                              X