Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 69

Тема: Голф 4 1,9 тди 150к.с.+ремап,

Фиат идол Аватарът на emzo
    Регистр. на
    15.07.2008
    Не че искам да те дразня и да защитавам Валентинчо, но :- кромата тежи- автомат- 200 коня дали и като нова ги е имала под капака ? ARL мапнат добре, върви много добре.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

Фиат маниак Аватарът на v1per
    Регистр. на
    18.04.2008
    И аз бях чел някъде, че 20 клапановите mjet-и сток като се качат на дино и дават 10-15 коня по малко, но не съм сигурен дали тва за крома/159 или за 156ците.Иначе браво за резултата... сигурно си е бърсал сополите като е видял семейният автомобил какъв ластик му прави
    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

ex: 145QV 97'

Фиат фанатик
    Регистр. на
    07.02.2013
    И Кромата е мапната. Kay е свидетел, че от светофара на Иван Гешов по бул. България в посока Бояна, прави 140 и има разстояние да намаля и да обърна на Шела.
    207 тиква автомат
    новокромаджия 2.4 печка

Фиат идол Аватарът на didich
    Регистр. на
    25.06.2008
    Цитат коцев написа:
    Цитат pplk написа:
    . Гонката беше на Околовръстното в София, под НИМ, от ОМV до отклонението за Бояна в посока Младост. Колко е разстоянието, нямам представа, но е около километър или там някъде.П.П. @ Валка, закачай дебитомера и те чакам на чертата.
    Там нямаше ли знак за скоростта 80км/ч ???
    Кромата като е минала с 300км/ч, мислиш ли, че при тая скорост може да се види изобщо какво пише на знака и какъв е знака
    punto HGT

Фиат идол Аватарът на коцев
    Регистр. на
    04.11.2004
    То един път ще е.Няма да са много пъти.
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Цитат pplk написа:
    И Кромата е мапната. Kay е свидетел, че от светофара на Иван Гешов по бул. България в посока Бояна, прави 140 и има разстояние да намаля и да обърна на Шела.
    Мдааа. Все ми акъла тая Крома. Само да отбележа за тези, които не знаят участъка, че там пътя е на изкачване и в завой. Толкова бързо се набра, че не е истина. Даже звъннах на Веско да го подразня, че си ме возил и мн бяга
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Фиат идол Аватарът на didich
    Регистр. на
    25.06.2008
    Цитат коцев написа:
    То един път ще е.Няма да са много пъти.
    Извинявам се за забележката, но все пак дискутираме нещо в раздел "Хайде да си премерим ... конете", мисля е безмислено да се чете морал, защото е пределно ясно, че при едно мерене на коне се превишава максимално разрешената скорост, всеки си има глава на раменете и преценка какво да прави с живота си.Това, че колегата е дал един път газ и е премерил сили с друга кола не е толко болка за умиране, има едни други много по опасни индивиди с тъмни луксозни автомобилчета, дето карат с превишена скорост постоянно, и аз гледам черната хроника вечер по новините и повечето прегазени хора са от скъпи джипове и коли на бабаити, а не на колеги от форума с марката фиат. И на мен ми се случва да превишавам скоростта, но е за много кратко, а не карам със 140км/ч постоянна скорост.Сори за спама.
    punto HGT

Фиат идол Аватарът на коцев
    Регистр. на
    04.11.2004
    Колега, не е въпрос на заяждане или каквото и да е друго.Така както теб те дразнят джиповете с тъмните стъкла ,така и нас ни дразнят такива гонки където има и други участници в движението .Хубаво е такива гонки да се правят на определени места където няма други участници в движението пък ако ще и 500км да се вдигнат.Но по бул.България /минавал съм го много пъти тоя участък/ да се вдигне такава скорост не е опасно само за водача ами и хората движещи се по тротоара или коли движещи се в другото платно.Така го разсъждавам и така го пиша . :D
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Абе по принцип си е така. Малко или много опасно няма. Но понякога няма нито коли , нито хора и е възможно да натиснеш за малко. Друго си е тиквениците с кросарките, където карат в час пик на зиг-зак покрай колите.
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Фиат фанатик
    Регистр. на
    07.02.2013
    Коцев, абсолютно прав си и такива изтъпления не е редно да се правят в населени места. Това, че съм го направил един път не ме оневинява, напротив, ясно ми е до какво може да доведе подобно поведение и се старая да нарушавам правилата минимално, но винаги има изключения. Но хайде да не превръщаме тази тема в продължение на онази.
    207 тиква автомат
    новокромаджия 2.4 печка

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Тема: Голф 4 1,9 тди 150к.с.+ремап,

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •