Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моето Punto HGT :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моето Punto HGT :)

    Да се похваля и аз с придобивката
    Прикачени файлове

    #2
    Честито колега, със здраве да я караш! Екстра е, винаги съм се чудел колко са пъргави тези.
    Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
    Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      За пъргава е пъргава, но очаквах да е малко по лекичка :D 1120кг ми отсече на кантара

      Коментар


        #4
        Честита придобивка, колега. Много безаварийни километри ти пожелавам. С тия големи джантоци сигурно е мърда по завоите Дано да имаш пътища по твоя край горе долу.Какви пари го плаща това пунто. Че аз карам мк1 спортинг-а и нещо постоянно съм в депресия че не върви. Преди това карах купе с мотор като твойто пунто и си ми беше екстра. Заглеждам и стилота с 1.8 133 коня мотора ама нещо не виждам читави.

        Коментар


          #5
          Честито колега, със здраве да си я караш, язък че не си от София, веднага ти хвърлям ръкавицата да си сверим часовниците с една дръпка Това е темата в другия раздел за този модел пунто http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=77697Ето тука има инфо за колата http://www.cars.bg/c1149413
          punto HGT

          Коментар


            #6
            Благодаря ви колеги! Колата е със спортни пружини и с тея джанти залепва доста добре в завоите.. За съжаление пътищата в моя край са под всякаква критика, но като цяло радва количката.. Взех я за 2300 но вече ми стъпи х2 с обслужване, регистрация, озвучаване и тн. Все пак е нов внос и беше доста позанемарена.. didich тея дни ми предстои сваляне и ремонтиране на вариатора и подмяна на изпускателната система и след това може да ги пуснем (често ходя към софия и няма да е проблем) Само се чудя да си сложа ли оригинални гърнета и тръби на 50мм или да я правя с резонатор и спортно гърне на 60ммedit: обявата е моя, но държа да кажа че колата не ми е много належаща за продаване на този етап

            Коментар


              #7
              На 60мм тръби незнам дали няма да умре, по скоро се допитай до човек, който се занимава с направата на изпускателни системи, имай предвид, че спортната изпускателна система на "supersprint" също е на 50мм, колкото са и оригиналните тръби.Аз съм махнал катализатора и съм го заменил с резонатор, както и на мястото на крайното гърне съм сложил спортно такова, средното гърне е проходно и не прави тапа на цялата изпускателна така, че е безмислено да го махаш и да слагаш резонатор и на негово място.
              punto HGT

              Коментар


                #8
                55мм макс, външен :D
                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                Коментар


                  #9
                  didich, днес и аз видях тези на supersprint и се отказах от 60мм система.. а идеята ми сега е, понеже и средното и крайното ми гърне са си заминали, е да сложа 40 см резонатор и спортно крайно гърне, но да си останат на 50 мм. Само за катализатора се чудя, че ми се вижда читав..

                  Коментар


                    #10
                    Аз имам цялата изпускателна система на спринт. Остана ми след смяната на мотора, така Че ако имаш интерес пиши ми едно л.с. И ще се разберем нещо.

                    Коментар

                    Working...
                    X