Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изтриване на обяви

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изтриване на обяви

    Привет,Предлагам ви да се изтриват обявите, които са с публикувано мнение, че стоката е продадена или свалена от продажба. Първо така не оставаме вечен съхранител на лични данни (телефоните), второ няма да бъдат тормозени продавачите от по-неориентирани купувачи, които не гледат дати и мнения в темата. Например на мен ми звънят за гуми, които продадох преди 4 години, за тасове, които заминаха преди 1 и т.н. Тъпо е, а и само седи плява в раздела, пълним базата и т.н.Обмислете го.Поздрави

    #2
    Нищо не се трие, просто се премества. Реагирах веднага щом видях докладите, даже преди да видя тази тема. Поне аз нямам време да преглеждам обявите всеки ден. Преди го правех. Доста от колегите също. Така че докладването е най-сигурният начин.Поздрави.
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      nikolce написа:
      Нищо не се трие, просто се премества. Реагирах веднага щом видях докладите, даже преди да видя тази тема. Поне аз нямам време да преглеждам обявите всеки ден. Преди го правех. Доста от колегите също. Така че докладването е най-сигурният начин.Поздрави.
      Благодаря и това е вариант!

      Коментар

      Working...
      X