Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мойто фиятче - Браво 2.0 20v :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    fiatsliven1 написа:
    Вчера имах гонка с JTD+чип има и клипче но колегата не иска да го качваме победата е за мен и от място и от летящ
    Тва JTD в коша на какъв модел/марка беше , че има разлика . По-добре да не беше казвал, че има клипче, което не можеш да покажеш...дразнещо е

    Коментар


      #77
      Браво колега модела е браво JTD

      Коментар


        #78
        Колега нормално да биеш с 30 40 коня си повече да не и повече коне с две марей 147 седан без да е пипана като твоя ги бих. Да не говорим че е 105 сток с обикновен чип.И да не говорим че тоя мотор както ти сам каза там загря не знам толкова бързо ли загрява.

        Коментар


          #79
          ivopifeca написа:
          Тва 20 хе на опел,косоуърт ли го е правил,или си е на опел?
          Разработен е от Cosworth.

          Коментар


            #80
            Последно, нали колата беше в гараж, ковани бутала и тн. би трябвало да е много над 150кс. или се бъркам нещо???
            Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
            Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
            Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

            Коментар


              #81
              fiatsliven1 написа:
              Вчера имах гонка с JTD+чип има и клипче но колегата не иска да го качваме победата е за мен и от място и от летящ
              fiatsliven1 написа:
              Браво колега модела е браво JTD
              Хмм.Нещо куца тук. Ако не ме лъже паметта бравока с jdt има само 1.9 8в 105 коня. За чиповете се носят едни легенди.... ама да кажем е ударило 130 коня.Та айде и да не са 130 ами да са 140. Та до 140 изпържени до последно срещу кола която е сток 150-155 и уж е правена да върви отгоре и има едни още 20 коня отгоре.... ( говорим все пак за същото купе) Брех къде отиваме?Чушки с домати ли мерим или ябълки с ябълки?
              mitkosoft написа:
              И двамата ще сме еднакво смешни гледал съм такива фиати като твоя на драг на тренировките дават по 15.5 секунди аз с моите 100 коня ще дам най-много 16 така, че и на двамата ще се смеят нищо че ще ме биеш с малко, както казах за шоуто
              Колега за какво купе става дума ?Аз си падам малко лаик , но кола 100 коня да даде 15.5 мисля, че трябва да е твърдо под 1000 кг. Да не кажа и под/около 900.Не искам да се приема като заяждане, просто разсъждавам на глас и нямам нищо напротив да видя върящи италиански коли. И с нетърпение очаквам клипове от колегите в региона.
              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

              Коментар


                #82
                pr_00f написа:
                fiatsliven1 написа:
                Вчера имах гонка с JTD+чип има и клипче но колегата не иска да го качваме победата е за мен и от място и от летящ
                fiatsliven1 написа:
                Браво колега модела е браво JTD
                Хмм.Нещо куца тук. Ако не ме лъже паметта бравока с jdt има само 1.9 8в 105 коня. За чиповете се носят едни легенди.... ама да кажем е ударило 130 коня.Та айде и да не са 130 ами да са 140. Та до 140 изпържени до последно срещу кола която е сток 150-155 и уж е правена да върви отгоре и има едни още 20 коня отгоре.... ( говорим все пак за същото купе) Брех къде отиваме?Чушки с домати ли мерим или ябълки с ябълки?
                mitkosoft написа:
                И двамата ще сме еднакво смешни гледал съм такива фиати като твоя на драг на тренировките дават по 15.5 секунди аз с моите 100 коня ще дам най-много 16 така, че и на двамата ще се смеят нищо че ще ме биеш с малко, както казах за шоуто
                Колега за какво купе става дума ?Аз си падам малко лаик , но кола 100 коня да даде 15.5 мисля, че трябва да е твърдо под 1000 кг. Да не кажа и под/около 900.Не искам да се приема като заяждане, просто разсъждавам на глас и нямам нищо напротив да видя върящи италиански коли. И с нетърпение очаквам клипове от колегите в региона.
                не виждал съм на драга в сливен (кръг от националният шампионат) да прави 15.5 секунди стоково... а такова с турбо незнам колко коня дава6е ниски 13-ки така ,че изводите за теб
                Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                Коментар


                  #83
                  Все пак да уточним последно за каква кола точно става дума - защото аз през цялото време си мисля, че става дума за браво жтд 105 коня.Да не се окаже накрая, че говорим за различни неща
                  Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                  ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                  Коментар


                    #84
                    Браво 105 с чип някакъв критерий за вървеж ли е, преди много години бях карал с/у пунто 1.9JTD с чип,надуто колко може, но беше доста , доста отзад на 300м.(а колата ми е да била тогава някаква средна-висока 15ка....)
                    Prelude H23

                    Коментар


                      #85
                      murdera написа:
                      Браво 105 с чип някакъв критерий за вървеж ли е, преди много години бях карал с/у пунто 1.9JTD с чип,надуто колко може, но беше доста , доста отзад на 300м.(а колата ми е да била тогава някаква средна-висока 15ка....)
                      Мойто на Сливен дава 16-5-16.6 с терминална 135-138км/ч.Не е "надуто" на макс ама 15.5 със сток турбо е мисията невъзможна.
                      Bravo 1.9d 97г

                      Коментар


                        #86
                        Кво е правено по колата не ви интересува за 150тка е чук А който иска се съзтезаваме тук е мястото да ми каже

                        Коментар


                          #87
                          Майна... мойто ЖТД даваше 237 коня на Street Legal Racing-a ,ако искаш може да замерим.

                          Коментар


                            #88
                            fiatsliven1 написа:
                            Кво е правено по колата не ви интересува за 150тка е чук А който иска се съзтезаваме тук е мястото да ми каже
                            Как да не ни интересува?Хвърляш ръкавицата и т.н. и после не ни интересува...Как искаш някой да те вземе насериозно?
                            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                            Коментар


                              #89
                              аз се уплаших вече, не искам гонка, пут*а съм....
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                              Коментар


                                #90
                                Докарай го фиата на техниката на 13ти, на свободните......пс. за бравото 5-так
                                Prelude H23

                                Коментар

                                Working...
                                X