Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мойто фиятче - Браво 2.0 20v :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Bane написа:
    Браво ХГТ да върви кантар с горе посоченото саксо трябва да си вкарал пари поне колкото за още едно ХГТ в прилично състояние, че даже и повече.
    Едно ли? Поне за три.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #47
      Тва с колата на тати ме изкефи това ми е третия фиЯт браво 1.4 съм имал 1.8 съм имал хонда eg6 съм имал 125 коня така че тия където много вии знаят устите за на тати колата и за първата кола ... Успех не казвам че е много бързо тва браво но си се стряска бързи са GTR, M5 F13 и т.н. Просто ви казвам с какви коли съм се съзтезавал и жалко че клип със саксото е невъзможен защото пича се блъсна.. С астрата скоро (ако е навит пак :D)

      Коментар


        #48
        fiatsliven1 написа:
        Тва с колата на тати ме изкефи това ми е третия фиЯт браво 1.4 съм имал 1.8 съм имал хонда eg6 съм имал 125 коня така че тия където много вии знаят устите за на тати колата и за първата кола ... Успех не казвам че е много бързо тва браво но си се стряска бързи са GTR, M5 F13 и т.н. Просто ви казвам с какви коли съм се съзтезавал и жалко че клип със саксото е невъзможен защото пича се блъсна.. С астрата скоро (ако е навит пак :D)
        Колега, нищо не разбирам от Хонди по принцип, ти сигурно повече ги знаеш щом си имал, ама ЕГ6 не е ли ВТИ 160 коня версията?
        FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

        Коментар


          #49
          Ег6 е модела не двигатела

          Коментар


            #50
            EG6 е шасито.

            Коментар


              #51
              fiatsliven1 написа:
              Ег6 е модела не двигатела
              OK
              FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

              Коментар


                #52
                fiatsliven1 написа:
                Само да излезе от бокса :D нема да ви се вервааа нема да ви се верва ... Иначе повечето сте прави много куц кон е стокова скоро видео с автовози
                Колега като излезнеш от бокса пиши ми да се пробваме с една Астричка С20ХЕ да видим как ще вървят! Тази Астра може и да е позната на някой от форума, пускаше се на италфеста в хасково с доста италиянки! А ако ти дойде бърза може да те пуснем и с една 33-ка 1.7 моторче 105к.с леко позасилено..... Ама задължително ще има клипчета да видят и колегите за какво става въпрос относно бързото Браво!!!
                Alfa Romeo GTV 2.0 16V - 150к.с.
                Аlfa Romeo 145 1.3 Boxer - 90к.с. - ex
                Аlfa Romeo 33 1.7 8V Boxer - 1?? к.с.
                Alfa Romeo 156 2.4JTD - 136к.с+

                Коментар


                  #53
                  аз съм от сливен ако си ми на близо няма ядове да ми снимаш стоповете

                  Коментар


                    #54
                    Кога излиза от бокса?
                    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                    Коментар


                      #55
                      20v turbo ти трябва най малко
                      '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                      '97 Coupe 16VT 262WHP+

                      Коментар


                        #56
                        Следващата неделя заповядайте на писта бършен сливен

                        Коментар


                          #57
                          Надявам се да има добри клипове Отдавна не съм гледал готини гонки.
                          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                          Коментар


                            #58
                            Тва 20 хе на опел,косоуърт ли го е правил,или си е на опел?

                            Коментар


                              #59
                              pr_00f написа:
                              Надявам се да има добри клипове Отдавна не съм гледал готини гонки.
                              И тоя път не позна
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                #60
                                Чакае клипчетата на поредният не "узрял" младеж, чакам да видя и тези автовози че не съм виждал скоро. Дано не си поредният а който колата у баш накрая има проблеми и спира проета иначе щяло да стане еди си какво.
                                Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                                Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                                Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                                Коментар

                                Working...
                                X