Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мойто фиятче - Браво 2.0 20v :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    C20xe беше ама вие тука сте мн зле верно ... Едните професори големи другите хал хабер си нямат :D

    Коментар


      #32
      тук сме хора,които са имали хгт отдавна и сме разбрали колко е слаба тази кола спрямо 150к от другите марки,така ,че сме ,,професори,, образно казано.
      Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

      Коментар


        #33
        Еми с доста коли съм сверил часовника да ти кажа "професоре" и стило 2.4 абартово съм точкувал и алфа 147 2.0 без селеспийда и други коли дето са доста пъргави прост пример е едно саксо 16 клапаново със спортни валове олекотен маховик къса кутия и ремап върви с мен на кантар почти така че явно вашите хгт-та са били доста убити наистина за да говорите така.. Аз съдя по това какви коли минават и какви немогат така че ....

        Коментар


          #34
          не ми се спори с дървени философи........точкувал ги той....,а когато се събуди , как беше
          Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

          Коментар


            #35
            саксо 16 клапаново със спортни валове олекотен маховик къса кутия и ремап върви с мен на кантар
            Тва такава точка ще ти направи, че дори не може да си помислиш .
            Prelude H23

            Коментар


              #36
              fiatsliven1 написа:
              Еми с доста коли съм сверил часовника да ти кажа "професоре"
              Младежо, твоето не е нито първото, нито единственото HGT във форума.Карах такова 5 години, с генерация Supersprint.(щото си много учен, няма да ти обяснявам какво е това).Сега карам 150 коньова дизелова Крома, която върви доста повече от HGT-то.Не съм рацер, че да си чупя колата по писти, но е имало случаи да се пробвам. HGT-то стоково (147 к.с.) пада с кеф от 1.9JTD (115 к.с., чипосано до около 140 к.с.).Доказано е, много пъти, включително пред свидетели от форума.За мой срам, щото аз бях с HGT-то.Хубав и корав двигател е, страхотен звук, на пътя си се изстрелва добре, но не е за драг, още повече с турбинирани коли да се мери.Забрави!

              Коментар


                #37
                Добре е че злобеете :D .. Имали сте 2.0 кубиково ама не като мойто

                Коментар


                  #38
                  Карайте си чупените дизелтаци с баровете :D

                  Коментар


                    #39
                    Пусни някое видео поне да видим как наказваш саксото и астрата, защото никой тук няма ти повярва ами ще си поредния наял се със сливенски кашкавал :DИ на задният мост да сложиш още един HGT двигател пак ще нацапаш седалката като видиш 20ХЕ
                    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                    ex: 145QV 97'

                    Коментар


                      #40
                      Браво ХГТ да върви кантар с горе посоченото саксо трябва да си вкарал пари поне колкото за още едно ХГТ в прилично състояние, че даже и повече.

                      Коментар


                        #41
                        fiatsliven1 написа:
                        Карайте си чупените дизелтаци с баровете :D
                        Все такива с 2.0 двигателчета гледате като малки тъжни деца след среща с някой дизелак ... П.П фиАт,не фиЯт ...
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #42
                          той малкия първо не може да го кара-виж му старта,да не говорим за смяната на предавки на прекъсвач и т.н.........ама ще се научи...може би , когато си вземе ДИЗЕЛ :D
                          Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                          Коментар


                            #43
                            Само да излезе от бокса :D нема да ви се вервааа нема да ви се верва ... Иначе повечето сте прави много куц кон е стокова скоро видео с автовози

                            Коментар


                              #44
                              Поредния превъзбуден младеж със първата кола във живота си.
                              АlfaRomeo 146 1.4 16V TS.

                              Коментар


                                #45
                                billyboy` написа:
                                Поредния превъзбуден младеж със първата кола във живота си.
                                Колата на тати най-Убавата и най-бързата до автора на темата:като се пуснеш с изрядно C20xe пак ще си говорим а въпросните саксота .... доста коли са уморили за да ти се вържем сега,нищо лично
                                147/1.9 Жив Турбо Дявол (JTD) / 115+++

                                Коментар

                                Working...
                                X