Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мойто фиятче - Браво 2.0 20v :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Виж си отклонението на километража, не си първия, който кара такова браво, с една генерация не си му свалил 1.5+ sec. от 0-100, вЕрвай ми Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
    Prelude H23

    Коментар


      #17
      fiatsliven1 написа:
      0-100 за под 7 ги прави добре е за 150 катърчета :D
      Малийй това е изтребител Колега дай малко по сериозно, няма как да дадеш такова време, освен ако колата не е олекотена на ламарина и не е пипнато нещо по мотора. Сложи си една измервателна техника в колата и ще се убедиш, че си доста далеч от такова време Само за справка, коли с турбо мотори по 180-200к.с. зорлем слизат под 7 секунди, ти с атмосферния стоков мотор слезна под 7 секунди
      punto HGT

      Коментар


        #18
        Както каза Дидич - далече си от 7 секунди... Давам ти пример със стоково 20VT, което е около седемте секунди... А е 220 коня...
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #19
          Примери могат да се дадът много, каквото и да караме важното е да не летиме в небесата, а да живеем в реалността, защото приземяването е бързо и неприятно.Още един пример - AUDI S3 1,8Т, 210к.с. 4х4 - около 6,5 сек. до 100км/ч , ако това, което казваш е вярно би трябвало на това ауди да си му на задната броня, или както каза Predatorsi, да вървиш наравно до Купе 20VT, това вярваш ли, че можеш да го направиш.Язък, че не си в София, бих те пробвал с пунтото, а мойто пунто е доста спряло, до 100км/ч сигурно е около 9 сек.
          punto HGT

          Коментар


            #20
            Дидо а представяш ли си ако направи тунинг като хората.младеж аз трудно слизам под 8 секунди а съм зосна по лек от теб
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #21
              S_BANKOV написа:
              Дидо а представяш ли си ако направи тунинг като хората.младеж аз трудно слизам под 8 секунди а съм зосна по лек от теб
              Охоо като гледам с това време и ти влизаш при състезателите, крайно време е да замерим
              punto HGT

              Коментар


                #22
                Аз на първа правя 90-тина горе долу с 1 бар налягане, но секундите не ги знам
                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                Коментар


                  #23
                  Че тя колата не е стокова .... Който има мерак да заповяда всяка събота и неделя на летището в сливен

                  Коментар


                    #24
                    didich написа:
                    S_BANKOV написа:
                    Дидо а представяш ли си ако направи тунинг като хората.младеж аз трудно слизам под 8 секунди а съм зосна по лек от теб
                    Охоо като гледам с това време и ти влизаш при състезателите, крайно време е да замерим
                    ти не си ми интересен, ако ще кара жена ти съм ок вярно трябва да се пробваме
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #25
                      fiatsliven1 написа:
                      Че тя колата не е стокова .... Който има мерак да заповяда всяка събота и неделя на летището в сливен
                      Дали ще може да разберем какво точно си правил, че я водиш модифицирана?
                      Никоя друга кола не може да ти направи такъв кеф, какъвто прави италианската!

                      Коментар


                        #26
                        чипосана е и в момента е в бокса за пълна ревизия на мотора (ковани бутала , биели портвана глава и още) малко остава да припадат турбо бегачите :D

                        Коментар


                          #27
                          каквото и да правиш,това е най спрялата 150 к колавади само звук и толкова
                          Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                          Коментар


                            #28
                            Залагам един пакет семки,че Дидича ше утрепи тва браво ...
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #29
                              айде залагайте един ден като се срещнем ще има гонка :D а за най слабия 150к.с. ..... Щом опуках бързата астра явно не е най слабата 150тка :D

                              Коментар


                                #30
                                1.4 ли беше астрата,щото 150 к ще е нещо такова
                                Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                                Коментар

                                Working...
                                X