Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как работи радар детектор Cobra ESD 7400

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как работи радар детектор Cobra ESD 7400

    Здравейте, имам такъв радар, обаче по пищенето не разбирам нищо. Как разбирате да кажем, че след 300 метра има полицейски радар (патрулка)? Има и един бутон CITY, който би трябвало да заглушава определени честоти... Доста търсих в нета, но нищо конкретно.Грешен раздел-> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Няма ли дисплей? Лампички и надписи под тях? Разбира се по честотите, които лови- МНОГО ГРУБО казано, на Х е радар, на К/КА са камерите.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      pakumba написа:
      Няма ли дисплей? Лампички и надписи под тях? Разбира се по честотите, които лови- МНОГО ГРУБО казано, на Х е радар, на К/КА са камерите.
      +CITY режима, вместо постоянна сигнализация пищи само по 1 път. Това за да не ти надува главата в града.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Вече има и нови радари, които не са на Х-банд. За съжаление, в града нещата идват малко безсмислени. На извънградско повече има смисъл, сега става топло и патрулките ще са на традиционните места- разни дебели сенки, под мостове и т.н.

        Коментар


          #5
          Има индикатори X, K/Ko, L, V/S, Cit(градското). Минавал съм покрай камери и патрулки, никаква съществена реакция. Поставил съм го на 1 педя, почти по средата на стъклото. На него пише че е 9 бандов, което незнам какво означава. Градско не го ползвам, там не ми трябва. По скоро ме интересува... не трябва ли примерно 300-400 метра преди камера/патрулка сигнализацията с бипкане да се забързва, защото до сега това никога не е ставало?

          Коментар


            #6
            Да, но само ако радара е пуснат.Стационарните камери ги лови от 20-30м., което е късно ако си засилен.Имам такъв модел и събира прах в някой кашон.Нави с BG speed camera ми върши по-добра работа.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар

            Working...
            X