Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Формула 1 - 2015

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Формула 1 - 2015

    След втория старт за сезона, може би се очертава малко по-интертесна година.
    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

    #2
    Да бе, кончето най-сетне галопира, че то ми писна от оня зацапания да е все отпред.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Небелия се беше изнервил накрая
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #4
        Нашите поляха с леден душ надменните германци. Свалиха на земята Месершмитите. Направо вих от кеф, когато Фетел изпревари и двамата им пилоти в пряк двубой на пистата. Давах мило и драго да видя физиономията а онова надменно човече Тото Волф веднага след финала на Фетел. Ако някой преди сезона беше ми казал, че Мерцедес ще бъдат изпреварени в състезателни условия на суха писта, щях да го пратя на психиатър. Но ето, че невъзможното се случи. И то заради кадърните инженери, които дойдоха в Маранело. Евала на Джеймс Алисън, на Симоне Реста, на Матиа Биното и цялата банда техничари. Колата е направо изтребител и ще става още по-бърза, защото й готвят нов, по-мощен двигател и промени в аеро пакета. FORZA FERRARI !!!
        Dacia Duster 1.6 4WD

        Коментар


          #5
          Жалко за Кими, тази спукана гума му подля вода, винаги съм бил за него, но все пак взе 4-то място.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            #6
            За малко сме се разминали с кервана на F1 http://socbg.com/2014/05/как-тодор-ж...а-пос.html това за първи път го виждам.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #7
              Ще вдигна темата с едно видео, пък вземе да се обадят феновете http://www.dailymotion.com/video/xpi...n-edit-hd_auto
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                #8
                Kay_ написа:
                Ще вдигна темата с едно видео, пък вземе да се обадят феновете http://www.dailymotion.com/video/xpi...n-edit-hd_auto
                Браво ... страхотно видео! Действително биха го оценили фенове, безпристрастни и Ф1 маняци.Казвам това, защото основният участник в него е Фетел, а той въпреки, че не е много долюбван то някои ДОКАЗА, че е пилот "замесен с друго тесто" ... визирам разбира се развитието му в иначе умрялото ферари. Дори симпатиите ми към бат Райко, не може да затворят очите ми за качествата на Себ, просто пича си кара яко, това е!Само как се изсмя на Люис: "виж най-бързата обиколка! ..." много накефи!п.п. Kay_ благодаря за клипа, защото в няколко момента видях болида и червената каска на СШ, а това не е случайно ... благодаря!
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  #9
                  Да, клипа е малко насочен към Фетел, може би трябваше да пусна линк към друг. Това са официалните клипове правени от ФОМ. По принцип правят за отделните състезания, но в един период правеха и за целия сезонЕто за 2010 http://www.dailymotion.com/video/xoj...-hd_autoЕто и за 2012 http://www.dailymotion.com/video/xyj...l-hd_sport2012 последната година в която имаше голяма битка на пистата за титлата. Тогава просто трябваше да направят изключение и да дадът 2 шампионски титли. Фернандо направи уникален сезон в който никъде не сбърка и все максимума от всеки старт.Иначе Фетел се опитва доста да манипулира пилотите на Мерцедес с изказванияhttps://www.youtube.com/watch?v=D2gq...BLAJgMjsOd22А пресконференцията в Сочи беше просто уникална. В залата им бяха изтупорчили 20-30мацки и ония незнаеха какво да говорят.Сега Мерцедес заслужено са топ. Идеално подготвена кола и само събират плодовете на работата на отбора в периода 2010-2013. Всяка доминация си има край и тяхната ще дойде. Гледат ми се 3-4 равностойни отбора в борба за титлата. Точно сега спорта предлага поне 10 мн добри пилоти от различни поколения, които ще е интересно да се наблюдават в пряка и сравнително равностойна от към техника битка.И за финал една забавна реклама https://www.youtube.com/watch?v=2uE67arNYhM
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    #10
                    След отеглянето на Шуми,Хамилтън е номер едно.Дано пак да стане световен шампион.Мерцедесите няма кой да ги спре ако не се повреди нещо.
                    Е46 330d 2++

                    Коментар


                      #11
                      dasteri777 написа:
                      След отеглянето на Шуми,Хамилтън е номер едно.Дано пак да стане световен шампион.Мерцедесите няма кой да ги спре ако не се повреди нещо.
                      Чисто технически си напълно прав, но според МЕН има няколко пилота, които имат потенциала да са номер едно. Въпреки, че се кефя на състезателният хъс на Хамилтън, в последно време малко "пресоли манджата". При положение, че целият падок е наясно и признава качествата на Мерцедес и като двигател, и като отбор ... това галене на болида, малко ми идва в повече. Както и цялото му високомерно поведение.Надявам се Ферари да си изчистят проблемите, Кими да е по-постоянен и концентриран, а вечният съперник Макларън да се събуди и да получи качествен двигател. Много идиотска е позицията на отбора им в момента, а Алонсо, че дори и Бътън не заслужават да се борят с Маруся?!
                      Kay_ написа:
                      ... А пресконференцията в Сочи беше просто уникална. В залата им бяха изтупорчили 20-30мацки и ония незнаеха какво да говорят.Сега Мерцедес заслужено са топ. Идеално подготвена кола и само събират плодовете на работата на отбора в периода 2010-2013. Всяка доминация си има край и тяхната ще дойде. Гледат ми се 3-4 равностойни отбора в борба за титлата. Точно сега спорта предлага поне 10 мн добри пилоти от различни поколения, които ще е интересно да се наблюдават в пряка и сравнително равностойна от към техника битка. ...
                      Не знам за мацките, но много смешни ми бяха ком-партийците в залата почивка на пилотите. Путин се хилеше, като малко момченце.
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        #12
                        То след отпадането на Нико, Хам просто трябваше с контролирано каране да я домъкне до финала. Той и Фетел нещо го базикна на пресконференцията, акто го пита "почна ли да махаш на публиката 5 об преди края?" С идеята, че толкова е напред технически подготвен Метц-а. Аз съм си доста про-немски настроен като избор на пилот. Хамимтън е един от най-бързите като чиста скорост, които съм гледал, но мисля,ч е куца в др аспекти. Самообладанието - в Унгария правеше доста тъпи опити за изпреварване, на фона, че разполагаш с най-бързата кола. Винаги е мрънкал, че Фетел имал най-бързата кола, отделно ми е прекалено светски. Естествено той е топ пилот, но не му симпатизирам. Въпреки, че атаките му доста често са брутални (особенно с/у Нико) и е красота да се гледат. НО мн често завършват с инцидент. Все пак съм предимно фен на спорта и всичко случващо се на пистата гледам да го оценявам безпроистрастно.За Макларън всичко случващо се е голям срам. Алонсо ако имаше шанса да кара в отбор, който да му даде топ кола сигурно щеше сега да има 4-5 титли. Жалко, че кариерата му протече по този начин.И все пак ако 3-4 отбора извадят др година конкурентни болиди, ще е забавно. Като много искам да видя Ботас и Рикардо в реална атака на титла.
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          #13
                          [quote="Jimy"]
                          dasteri777 написа:
                          След отеглянето на Шуми,Хамилтън е номер едно.Дано пак да стане световен шампион.Мерцедесите няма кой да ги спре ако не се повреди нещо.
                          Чисто технически си напълно прав, но според МЕН има няколко пилота, които имат потенциала да са номер едно. Въпреки, че се кефя на състезателният хъс на Хамилтън, в последно време малко "пресоли манджата". При положение, че целият падок е наясно и признава качествата на Мерцедес и като двигател, и като отбор ... това галене на болида, малко ми идва в повече. Както и цялото му високомерно поведение.Надявам се Ферари да си изчистят проблемите, Кими да е по-постоянен и концентриран, а вечният съперник Макларън да се събуди и да получи качествен двигател. Много идиотска е позицията на отбора им в момента, а Алонсо, че дори и Бътън не заслужават да се борят с Маруся?!
                          Kay_ написа:
                          ... А пресконференцията в Сочи беше просто уникална. В залата им бяха изтупорчили 20-30мацки и ония незнаеха какво да говорят.Сега Мерцедес заслужено са топ. Идеално подготвена кола и само събират плодовете на работата на отбора в периода 2010-2013. Всяка доминация си има край и тяхната ще дойде. Гледат ми се 3-4 равностойни отбора в борба за титлата. Точно сега спорта предлага поне 10 мн добри пилоти от различни поколения, които ще е интересно да се наблюдават в пряка и сравнително равностойна от към техника битка. ...
                          Не знам за мацките, но много смешни ми бяха ком-партийците в залата почивка на пилотите. Путин се хилеше, като малко момченце.[/Голям хъс има нали?наподобява ми на немеца а аз му бях голям фен,но за жалост никога повече няма да го видим в болид.И понеже обичам неделя след обед да гледам формула 1 трябваше да му намеря заместител и Хамилтън е моя човек,много не му дреме.
                          Е46 330d 2++

                          Коментар


                            #14
                            Тоя мангал Хамилтън е щастливото овчарче на Формула 1.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              kiro_of_the_day написа:
                              Тоя мангал Хамилтън е щастливото овчарче на Формула 1.
                              Колкото и Бътън беше - добре че му дадоха болид с 2 секунди по-бърз иначе пак щеше да се мята на опашката. В момента може би Фетел и Алонсо са по-добри от Манго, ама не могат да се мерят с Мерца. Иначе Бритнито си го кара като Маса както си беше със Шумата - подпомагащ пилот дето да вземе точки за отбора. Интересни са ми Саинц и Верстапен как ще просперират.
                              FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                              Коментар

                              Working...
                              X