Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Историята на един фиат!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Историята на един фиат!

    Викам да зема да напраа 1 клип за моя фиат :Д Клипчето е с забавна цел, не искам да обидя никой с него! Да се гледа задължително с звук, че се губи ефекта иначе https://www.youtube.com/watch?v=Svm_ufWOWVs
    Fiat Brava SX 1.6 16v 103hp 99г. Метан

    #2
    На какъв език бяха субтитрите? На новобългарски ли?

    Коментар


      #3
      Хахаха страшен :DТи си късметлия, малко неща си сменил...
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        M5kov написа:
        Хахаха страшен :DТи си късметлия, малко неща си сменил...
        Е то сега се почва.Къде е тя още... Аз ако бях се сетил на моята Брава (докато я имах все още) да и направя такъв клип...........Отиде над 2 часа продължителност Вярно ми служи 9 години колицата...... на пътя не ме е оставяла...още ми е на сърцето дето се вика..... ма......много ремонти бееее...Иначе клипа кефи..
        FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

        Коментар


          #5
          M5kov написа:
          Хахаха страшен :DТи си късметлия, малко неща си сменил...
          То тва е съвсем малка част от всички ремонти :Д Иначе цял документален филм мога да направя :Д:Д:Д Сигурен съм, че който е карал брава се е сблъсквал със същите глупости За момента иначе е добре колата радвам и се и не се е случвало да ме остави на пътя
          Fiat Brava SX 1.6 16v 103hp 99г. Метан

          Коментар


            #6
            Добре де.Как можа да се научиш да правиш толкова добри клипове, а не си се научил да пишеш?!?!?!?

            Коментар


              #7
              Immortal написа:
              Добре де.Как можа да се научиш да правиш толкова добри клипове, а не си се научил да пишеш?!?!?!?
              Идеята на шльокавицата е умишлена и подсилва ефекта от клипа - тоест "простотията" ако мога така да се изразя можех да го направя и граматически правилно с български букви, но нямаше да е същата дебилщина
              Fiat Brava SX 1.6 16v 103hp 99г. Метан

              Коментар


                #8
                Я, кой ми е отпънал чистачката! Аз пък такива проблеми не съм имал. То, май легендарния 1,6 ще излезе много лабав!
                браво 1,6/90 - 09 г.

                Коментар

                Working...
                X