Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6 ще припада

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Predatorsi написа:
    Май колегата никой не наказа... Ама причината май е, че всички се хвалят как им вървят колите(ино и шес, шеснайс ве), а като се хвърли ръкавицата, всеки се спотайва... :D
    ми аз още чакам
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #62
      То май само ти поиска да излезеш на Хонда-та...
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #63
        И аз на няколко пъти съм хвърлял ръкавицата, но така и не се появиха смелчаги с лошави JTD-та, за да накажат моето ино и шес 103 конИА. Аз бих излязъл срещу Хондата, щото ми е мечта такава гонка, но вече няма с какво.Сега мога да хвърля ръкавицата с новата придобивка - 1120 кг на 75 френски коня и 1149 кубически см със 108 Н/м. Нека заповяда някое Пунто 60 коня примерно :D
        Renault Modus 1.2 16v 2006
        Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

        Коментар


          #64
          говорене и говорене а факти няма.:D

          Коментар


            #65
            Да се включа и аз срещу някоя мареа комби 1.6? :DПичоуе тия наще каляски са за всичко друго, но не и за гонки, не знам какво ги дъвчете толкова Иначе чакам някой 20VT да ми припадне за части, че да го натикам в каляската :}
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #66
              M5kov написа:
              Да се включа и аз срещу някоя мареа комби 1.6? :DПичоуе тия наще каляски са за всичко друго, но не и за гонки, не знам какво ги дъвчете толкова Иначе чакам някой 20VT да ми припадне за части, че да го натикам в каляската :}
              Ти си за друго състезание - Дали ще събереш повече багаж от Мареа "Почивни дни"Ми аз кво да правя...освен да се пусна с косачка, друго не остава.
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                #67
                Ха, виж това ще е по-интересно от гонка
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #68
                  Явно толко си можеме,след като има такива дискусии...толко си ни вървят италянките

                  Коментар


                    #69
                    вървят си италянките да ви кажа.се пак това нее vw да е едни коне а да варви за други :D

                    Коментар


                      #70
                      На мен ми е много интересно ,какво се очаква да върви една 100 коньова 20 годишна кола...Има и такива ,ама повечето са си спрели...
                      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                      Коментар


                        #71
                        Жалката истина е, че купуваме коли 2-ра, 3-та употреба по на 10+ години и започваме да се хвалим колко били бързи, колко били икономични и колко били здрави. Истината е, че ако бяха такива, нямаше хората на запад да се отърват от тях.Лошото е, че има колеги, които започват да си фантазират, че колите им били уникално запазени и вървели страхотно и т.н., започват да си мислят, че са си купили най-хубавата кола на света и прочие... Тук имам предвид точно 1 колега, който май в тая тема не е писал и не искам да го споменавам, но по-наблюдателните ще се сетят за кого говоря.
                        Renault Modus 1.2 16v 2006
                        Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                        Коментар


                          #72
                          uBaHoBB написа:
                          Жалката истина е, че купуваме коли 2-ра, 3-та употреба по на 10+ години и започваме да се хвалим колко били бързи, колко били икономични и колко били здрави...
                          Да, здрави са, икономични и бързи. Защо да се напъваме, да купуваме нови коли, ако нямаме възможност? Кола втора или трета употреба ми върши идеално работа и е на десет пъти по-ниска цена от нова. Ако вози като новата и ако си я поддържам прилично, защо да не я използвам още 5 или 10 години?... В крайна сметка, колите са за удобство, а не за състезание!
                          Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                          Коментар


                            #73
                            в крайна сметка май време модераторите да трият темата стана без интересна :D

                            Коментар


                              #74
                              dabadaba написа:
                              uBaHoBB написа:
                              Жалката истина е, че купуваме коли 2-ра, 3-та употреба по на 10+ години и започваме да се хвалим колко били бързи, колко били икономични и колко били здрави...
                              Да, здрави са, икономични и бързи. Защо да се напъваме, да купуваме нови коли, ако нямаме възможност? Кола втора или трета употреба ми върши идеално работа и е на десет пъти по-ниска цена от нова. Ако вози като новата и ако си я поддържам прилично, защо да не я използвам още 5 или 10 години?... В крайна сметка, колите са за удобство, а не за състезание!
                              Явно, колега, не си имал честта да караш чисто нова кола, пък било то дори и Дачиа.
                              Renault Modus 1.2 16v 2006
                              Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                              Коментар


                                #75
                                Напротив, карал съм, дори съм си купувал. Но нямам възможност да си купувам всяка година нова. Засега и старата ми върши работа. Пак казвам, че колите, които караме, са за удобство и работа, а не за състезания!Това, че някой е решил, че неговата кола е по-по-най, си е негова работа и нова да си купи, пак няма да спи спокойно, докато не я направи "дзвер" и да върви като "самолет".И по същата причина някои си купуват всяка година нов телефон, щото стария няма как да се преправя, както колите.
                                Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                                Коментар

                                Working...
                                X