Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6 ще припада

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    punto HGT

    Коментар


      #47
      И аз искам лс.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #48
        Ако ще си думате на ЛС, по добре някой да я тръкне тая тема, губи се смисъла
        punto HGT

        Коментар


          #49
          Замерване със семейна кола от ВАГ групата ?

          Коментар


            #50
            в крайна сметка ще има ли гонка или не.жалко,че бравото ми е дизелово а не 1.6 да я накажа тази хонда

            Коментар


              #51
              Жалко, че живея толкова далеч от големите градове... Бившото Бравоче още ми е под ръка, и можеше да го взема за една гонка, да накажем Хондозавъра Чак ме е яд, че няма колега от форума, да се пуснат с хондата.
              Fiat Bravo 1.6 16v 103hp-Forever in my heart - Ex
              Fiat Marea 1.9TD 75hp-Family Combi Now

              Коментар


                #52
                Жалко, че продадох моето! Преди да го купя, мечтаех за Сивик 1.4 90 коня и винаги съм желал да се пробвам с такъв Сивик, за да видя коя върви повече. Имам приятел с такъв Сивик 75 коня с доста модове. Бившата му Хонда беше 5-ца 1.5 101 коня купе с чип, генерация, редена кутия и не знам какво още. Биеше с малко 125 коньовите Сивици. Пуснахме се и ми направи 3-4 коли от място до 120. На летящ старт ме биеше с по-малко. Та въпросното момче после взе 6-цата, модна я, но каза, че няма смисъл да се гоним, щото ще е доста назад.
                Renault Modus 1.2 16v 2006
                Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                Коментар


                  #53
                  S_BANKOV написа:
                  И аз искам лс.
                  Още чакам лс
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #54
                    S_BANKOV написа:
                    S_BANKOV написа:
                    И аз искам лс.
                    Още чакам лс
                    Ами напиши с каква кола си, къде ти е удобно като място и час... И аз чакам Л.С. :D
                    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                    ex: 145QV 97'

                    Коментар


                      #55
                      Колата я пише, и всички я знаят, за място казваш ти, за време нека да е почивен ден.
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        #56
                        S_BANKOV написа:
                        Колата я пише, и всички я знаят, за място казваш ти, за време нека да е почивен ден.
                        Нямам притенции за мястото. Четвъртък пътувам за Варна, а сега времето не е подходящо затова най-добре за другата седмица да го оставим.Да ме извиняваш, че не ти знам колата :D
                        GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                        ex: 145QV 97'

                        Коментар


                          #57
                          Добре де,ми ако хондата е 1.6,как ще е гонката с Бравото...не провокирам...карам само италянки.

                          Коментар


                            #58
                            Не знам дали сте наясно, но Сивик и Браво не са в 1 клас. Сивика е поне със 100 кг по-лек и с 20+ коня отгоре. Ти как очакваш да е гонката ? 10 коли за Бравото ли ?Тука същата работа като при Е36 и другите "бегачки". Всички, включително и аз, плюем Е36-тиците, ама няма как да се сравни 1 Сивик 1000 кг максимум с 1 БМВ 1300 кг. Нито пък аз моето Браво мога да го сравня с 316, щото при почти еднакви коне БМВ-то е с поне 130 кг по-тежко от Бравото и е логично да падне. Ама затова БМВ-то предлага возия и комфорт, които Фиата не може да предложи, а за Хонда да не говорим.
                            Renault Modus 1.2 16v 2006
                            Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                            Коментар


                              #59
                              v1per написа:
                              S_BANKOV написа:
                              Колата я пише, и всички я знаят, за място казваш ти, за време нека да е почивен ден.
                              Нямам притенции за мястото. Четвъртък пътувам за Варна, а сега времето не е подходящо затова най-добре за другата седмица да го оставим.Да ме извиняваш, че не ти знам колата :D
                              хубаво както и когато кажеш
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                #60
                                Май колегата никой не наказа... Ама причината май е, че всички се хвалят как им вървят колите(ино и шес, шеснайс ве), а като се хвърли ръкавицата, всеки се спотайва... :D
                                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                                Коментар

                                Working...
                                X