Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6 ще припада

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    и аз имам модове, не само ти :D
    Прикачени файлове
    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

    ex: 145QV 97'

    Коментар


      #32
      Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Малиии, NOS с такива коли не се пускам Ясно е че си я модифицирвал, то иначе няма да се пънеш на коли по над 100к.сЛошото е че няма модифицирано Браво с 1.6 двигател(поне не съм видял такова), иначе ако се "барне" от тук, от там, все си мисля, че ще те загуби по пътя Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #33
        Ба, аз с бравата съм се дърпал с колега с ауди а4 1,8 125кс. тааа го подпирам на бронята нема мърдане ( старт от светофар като бях зад него ) Мислех да и пипам двигатела но я продадох Иначе можеше да тестваме
        Punto SX 1.7D -57hp 1996 г. Ex
        Laguna RT 2.2D - 83hp 1995 г. Ex
        Brava SX 1.6 16v - 103hp 1999 г. Ex
        Laguna RT 1.9DTI - 98hp 1998 г. Driving
        Убий скороста - Спаси дете!

        Коментар


          #34
          на колегата misho старото браво правеше лудо 1.8 125 коня на vw.иначе стоков сивик и стоково.браво 1.6 (с пластмасовия колектор) гаранция наказва японската сила,макар,че и 90 коня да е сивика пак нее сигурно че ще бие читаво браво.виждал см как варви на гас това браво с 215 км

          Коментар


            #35
            kris_dif95 написа:
            на колегата misho старото браво правеше лудо 1.8 125 коня на vw.
            За да победиш голф 4 1.8 125к.с или шофьора му не е знаел, че се гоните с него, или не е можел да го шофира или пък от въпросните 125к.с не са останали и 100 Тези коли имат някакви технически данни като са излезли от завода, физиката няма как да преборите съгласете се! Все едно да кажеш, че 1,6 върви повече от 1,8...А това, че една кола вдига 215км/ч не е показателно, че върви, по-интересно е за колко ги вдига.Иначе съм напълно съгласен, че сивик 75к.с. няма как да бие браво 1.6, дори въпросната кола да успее да пребори бравото, това не я прави по-бърза.А това, че гарнитурата под дросела, била разликата между двата мотора 75 и 90 к.с не искам да го коментирам :D Само като гледам въздуховода(фунията) към дросела с каква големина е(без да я мера с точност) ми става ясно колко върви.Каквито и подобрения да направиш, ефекта при атмосверния мотор е минимален. Истината е в турбото
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар


              #36
              Точно 1.8 20в атмосферка на ВАГ е най-убития откъм вървеж мотор. Карал съм 2 или 3 монтирани в голф 4 и ауди а4 и бравото с 1.6 върви по-добре.
              Фиат Крома 1.9 16v+
              Фиат Браво 1.6 16v
              Фиат Мареа 1.6 16v

              Коментар


                #37
                Valio ще заставаш ли на старта с турбо фиата или ще филосостваш още? :D Този въздуховод ще ти го подаря за да гледаш през него колко коли съм пред теб на финала
                GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                ex: 145QV 97'

                Коментар


                  #38
                  да точно 1.8 20в е най жалкия мотор на vw вярвате или не не в един съм се качвал пълна скръб е.и браво 1.6 го прави на паздер.

                  Коментар


                    #39
                    v1per написа:
                    Valio ще заставаш ли на старта с турбо фиата или ще филосостваш още? :D Този въздуховод ще ти го подаря за да гледаш през него колко коли съм пред теб на финала
                    Нали се сещаш, че няма да идвам от единия край на страната до другия за една гонка, сигурен съм че по Черноморието ще се намери достойно Браво 1,6 Фиат-а няма турбо(поне засега), ако имаше турбина няма смисъл от гонка, защото резултата е ясен :D
                    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                    Коментар


                      #40
                      Valiosport написа:
                      v1per написа:
                      Valio ще заставаш ли на старта с турбо фиата или ще филосостваш още? :D Този въздуховод ще ти го подаря за да гледаш през него колко коли съм пред теб на финала
                      Нали се сещаш, че няма да идвам от единия край на страната до другия за една гонка, сигурен съм че по Черноморието ще се намери достойно Браво 1,6 Фиат-а няма турбо(поне засега), ако имаше турбина няма смисъл от гонка, защото резултата е ясен :D
                      Пиши от къде си, може аз да дойда :D
                      GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                      ex: 145QV 97'

                      Коментар


                        #41
                        v1per написа:
                        Пиши от къде си, може аз да дойда :D
                        Имаш Л.С.
                        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                        Коментар


                          #42
                          Valiosport написа:
                          Ще направим гонка, след като завърша колата, хем да си свера часовника Поздрави
                          Голям проект ще е на този дарак. :D Междувременно срещу AR 155 1.8 126к.с. до 120 кантар, след това алфата леко дърпа нагоре
                          GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                          ex: 145QV 97'

                          Коментар


                            #43
                            Колеги, тези конски сили дет ги пишете са били толкова преди 15-20 години :D Скоро карах Пежо 107 1000куб. 3 цилиндъра. Определено върви повече от 20 годишна каруца!
                            Brava 1.6 EL 16V 103 hps '96 ГИ Фобос

                            Коментар


                              #44
                              Ако искаш може замерка със същия сивик 1.4 , за Сф става въпрос
                              Prelude H23

                              Коментар


                                #45
                                murdera написа:
                                Ако искаш може замерка със същия сивик 1.4 , за Сф става въпрос
                                Супер! а3 или а4? Днес съм фрий живея на Г.М. Димитров така че пиши Л.С. или тук
                                GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                                ex: 145QV 97'

                                Коментар

                                Working...
                                X