Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6 ще припада

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    didich написа:
    nsn написа:
    Ако колегата е навит срещу жтд(чипнато) да пише и ще се разберем за гонка,така че с жтд-тата не сме се покрили-просто колегата иска едноишес.Между другото в четвъртък след 17:00 ако има някой за гонки може да ги преборим(за София става въпрос)
    Ще ти пусна телефона на ЛС, удари една шайба, за сега се очертава да съм свободен и може да замерим, само дано да задържи времето сухо
    Ако е мокро ще ми е в голям + да ти връча бинокъла, в противен случай ще си го носа за лично ползване. :D
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      #92
      Ти пак можеш да ми връчиш бинокъла, все пак се качих на летни гуми втора ръка с ДОТ 2009 година, така че на мазен асфалт старта ми е много зле, евентуално ще трябва да догонвам ако пунтото има сила
      punto HGT

      Коментар


        #93
        didich написа:
        Ти пак можеш да ми връчиш бинокъла, все пак се качих на летни гуми втора ръка с ДОТ 2009 година, така че на мазен асфалт старта ми е много зле, евентуално ще трябва да догонвам ако пунтото има сила
        3 коли
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          #94
          JTD сток 105 коня пак става, въпреки, че хондака ше му паднат каретата скоро може един последен шанс преди да издъхне :D
          GTV 01', GTV 99', Spider 98'

          ex: 145QV 97'

          Коментар


            #95
            За съжаление се разминахме с колегата nsn и то по моя вина, че ми излезе малко работа следобяда и го отложих за следващото идване на колегата, дано тогава да се уцелим, иначе днес времето беше повече от перфектно, даже доста топло бих казал.
            punto HGT

            Коментар


              #96
              didich написа:
              За съжаление се разминахме с колегата nsn и то по моя вина, че ми излезе малко работа следобяда и го отложих за следващото идване на колегата, дано тогава да се уцелим, иначе днес времето беше повече от перфектно, даже доста топло бих казал.
              Ще се уцелиме някой ден.
              Bravo 1.9d 97г

              Коментар

              Working...
              X