Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6 ще припада

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo 1.6 ще припада

    Ако има фенове с 1,6 Браво от София и са надъхани за шоу-то срещу Сивик 6та генерация 1,4 да излизат. Ще снимаме и ще качим после в нета на забързан кадър. Очаквам включвания :D
    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

    ex: 145QV 97'

    #2
    Това е невъзможно.Сивика трябва да е само ВТи и много барнат, за да има някаква интрига. :D
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Поразпитайте във хонда форума за моя сивик как тормози ви ти ай-ките, то ако не беше така нямаше да вадя нож на бравото :DАко има превъзбудени с биг блок 1.8ци да скачат и те!
      GTV 01', GTV 99', Spider 98'

      ex: 145QV 97'

      Коментар


        #4
        Ако стоков Сивик 6 1.4 бие Браво 1.6, тогава се радвам, че ударих и тотализирах моето :D
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #5
          Кажи нещо за колата де. Вероятно е бутана нещо, а щом е така много ясно, че ще бие Браво 1.6.
          Fiat Punto`04 1.2 60hp.
          Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
          ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

          Коментар


            #6
            Да е бутано да е бутано...4-1 колектор, тръби на 55мм, Mini МЕ конверсия, чипнат комп, редена кутия :D. Близо ли съм? :D
            Nuova Croma - so far...so good
            Opel Vectra - кривнах от правия път...и съжалих
            Fiat BRAVA JTD - ex love

            Коментар


              #7
              75 коня D13A3 е мотора, и е махната единствено гарнитурата между дросела и всмуквателният колектор която ограничава входящият въздух, по-принцип това е разликата между д14а4 (75к.с.) и д14а4 (90к.с.) това е единственият мод да не стане така само всички да си тотализират 1.6ците :D
              GTV 01', GTV 99', Spider 98'

              ex: 145QV 97'

              Коментар


                #8
                Прикачени файлове
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #9
                  хахаха колегата М5ков ,ми взе идеята
                  Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                  Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                  Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                  Коментар


                    #10
                    M5kov написа:
                    Аз така продадох фиата и си купих хондата ве пичага
                    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                    ex: 145QV 97'

                    Коментар


                      #11
                      Аз пък продадох фиата и си купих Мултипла 1.6 Колко килограма е въпросната хонда?
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        #12
                        v1per написа:
                        75 коня D13A3 е мотора, и е махната единствено гарнитурата между дросела и всмуквателният колектор която ограничава входящият въздух, по-принцип това е разликата между д14а4 (75к.с.) и д14а4 (90к.с.) това е единственият мод да не стане така само всички да си тотализират 1.6ците :D
                        Хайде кажи още някой мод защото този е недостатъчен да тормозиш ви ти ай-ките,фиатите ги остави те са бавни :D
                        Bravo 1.9d 97г

                        Коментар


                          #13
                          M5kov написа:
                          Аз пък продадох фиата и си купих Мултипла 1.6 Колко килограма е въпросната хонда?
                          Ами доста е боса, има единствено хидравлика на волана, 2 аербега и ел. фарове като екстри.предполагам е около 1000кг. гумите са 165 70 13
                          GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                          ex: 145QV 97'

                          Коментар


                            #14
                            v1per написа:
                            M5kov написа:
                            Аз пък продадох фиата и си купих Мултипла 1.6 Колко килограма е въпросната хонда?
                            Ами доста е боса, има единствено хидравлика на волана, 2 аербега и ел. фарове като екстри.предполагам е около 1000кг. гумите са 165 70 13
                            Има ли още живи коли с 13-ки гуми?
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #15
                              Хахахах По-често се срещат гуми 13ки от Бравота 1,6 :D Втори ден тука всичките 1,6 бегачки са се скатали :D
                              GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                              ex: 145QV 97'

                              Коментар

                              Working...
                              X