Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос и Въпроси към Модераторите.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос и Въпроси към Модераторите.

    Колеги, кой от вас заключи тази тема и на какво основание?http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=114251Не се заяждам, но искам да получа отговор. Защото: познавам лично всеки, писал в темата и сега, след като я видях имам възможност да помогна. Но не мога да пиша.
    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

    #2
    Re: Въпрос и Въпроси към Модераторите.

    lhristov написа:
    Колеги, кой от вас заключи тази тема и на какво основание?http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=114251Не се заяждам, но искам да получа отговор. Защото: познавам лично всеки, писал в темата и сега, след като я видях имам възможност да помогна. Но не мога да пиша.
    Отговор към питащия:1. На какво основание питаш?2. Заключена е, защото е изчерпан въпроса.3. Не съм аз я заключил.4. На какво основание трябваше да ти отговарям?

    Коментар


      #3
      Ха... Извинявай, но...1 - "Познавам лично всеки, писал в темата и сега, след като я видях имам възможност да помогна."2- Не, не е.3- Кой обвинява теб. Защо се засягаш. Не те познавам. Всъщност от Модераторите не познавам Виделин Райчинов, НаскоБГ и Емцо. Все още. Въпрос на време е да се запознаем.4- Въпроса не беше към теб. А към екипа Ви.Между другото, раздела "Общи приказки" няма специални правила. Не случайно е така. Да, да, съгласен съм, важат общите, но, все пак, моля Ви, бъдете по-толерантни. Приемете го като "В Кръчмата" или "нека си поговорим за..."
      Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
      Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
      Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

      Коментар


        #4
        lhristov написа:
        3- Кой обвинява теб. Защо се засягаш. Не те познавам. Всъщност от Модераторите не познавам Виделин Райчинов, НаскоБГ и Емцо. Все още. Въпрос на време е да се запознаем.
        Не се засягам, а ти отговарям. Какво очакваш? Екипът да ти отговори в един пост ли? И няма как да ме обвиняваш, за нещо което аз трябва да преценя. Нали знаеш, че модераторите сами преценят, кое да изтрият и кое не. Колкото до темата - изчерпана е. Беше пусната за помощ на колегата на място. Ако иска друга помощ, ще си пусне друга тема и то не в този раздел.
        lhristov написа:
        Между другото, раздела "Общи приказки" няма специални правила. Не случайно е така. Да, да, съгласен съм, важат общите, но, все пак, моля Ви, бъдете по-толерантни. Приемете го като "В Кръчмата" или "нека си поговорим за..."
        Как да няма правила? Важат правилата на форума. Между другото, това,че ни казваш какво да правим също е нарушаване на правилата. :D

        Коментар

        Working...
        X