Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има много талант и качества в него. Рядко греша, когато казвам дали един футболист става за нещо или не става, да не кажа никога. Само от него зависи дали ще стане наистина голям играч.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      Надявам се да е така. Понеже наистина е единствения, който се отличава. За да стане нещо,обаче трябва да излезе в чужбина. Сега е на 21 години и мисля,че му е късно да стане голям играч, който да остави следa, като Стоичков, Бербатов, Балъков и т.н. Не искам да подценявам школата на Литекс, единствените кадърни футболисти последно време излязоха от там, но не мисля, че нивото е конкурентно на немските школи (примерно). Техническите и тактическите пропуски от ранна възраст, трудно се поправят след 20 годишнина.
      Общо взето спорта в Бг отива на полу-професионален. Тъжно, но май на там сме се запътили.
      Последна редакция от Kay_; 29.08.2018, 13:35.
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        Момчета, всичко в БГ футбола е пред разпад. И мен много ме е яд, че не се разчита на българи в отборите, но днешните собственици и ръководители ( особено в ЦСКА, Лудогорец, Левски ) искат бързи резултати, сега и на всяка
        цена. Предпочитат да дадат стотици хиляди за някакъв чужденец, но броят стотинките за школите. Не гледайте какво афишират и какви кампуси показват, защото истината е различна. Писах и преди. Наблюденията ми са и върху Черноморец.
        Отборът ни се издържа от ентусиасти и фенове, поддържаме и ДЮШ, но нямаме достатъчно пари. Гледам как се пропиляват млади таланти, както в нашия отбор, така и в градския съперник Нефтохимик. По-добрите биват подлъгвани я в Лудогорец, я в Берое, я в ЦСКА или Левски, но след година-две окачат обувките си на пирона. Имаме момчета завърнали се от тези школи отчаяни, с нелекувани и станали хронични във времето контузии. Осакатяват се надеждите и здравето им само в няколко мача с ДЮШ формациите им, а в последствие, когато тези деца виждат с какви имена Левски, Лудогорец и ЦСКА излизат в Юръпа и по терените ни - сами "усещат бъдещето си. В днешно време, в нашата държава - този спорт футбол по-скоро взема, отколкото дава на подрастващите. Не искам да пиша, гадно ми е да пиша, но децата в днешните ДЮШ са нещо, като гладиатори. Има ги, трябват им в школите, но когато някое хлапе се контузи сериозно и попадне в болница - ни клуб, ни дявол ще го погледне. Иначе, колкото по-голяма е школата, толкова по-голяма ще е и общинската субсидия де (ако ме разбирате, какво искам да напиша). Е как да се пръкват добри БГ футболисти днес, като нишката се къса някъде по веригата. Това може да се промени само по един единствен начин ( по-старите помнят, че се прилагаше в А и Б РФГ преди 30 години) - чрез изискуем минимум ( тогава беше 3 )на участие на футболисти от местната ДЮШ в мачовете от вътрешното първенство. Лесно и просто е, но няма желание. Всичко днес е пари, трансфери, комисионни, тото, кухи трофеи, празни надежди и обещания.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          Днес Лудогорец играха! ...и това е по-важно от резултата. Има надежда, макар аз лично, да не очаквах толкова бързо да намерят отново себе си след пораженията които им нанесе Херо. Дано запазят тази игра.
          Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

          Коментар


            Играха почти като преди, но най-доброто в мача беше страничната ножица на Торпедо в края на първото полувреме. Като цяло мача се разви така до голяма степен благодарение на добрите спасявания на Ренан. Много имат да подобряват в защита. Липсата на Пластун е очевидна. Атаката е ОК в този мач.
            The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
            Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
            Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

            Коментар


              Как ще коментирате снощния мач? Според мен бяхме трагедия, независимо, че щастливо бихме. Опитвах се през цялото време в хода на мача да разбера каква е идеята на треньора, макар частично да успях да я схвана, стигнах до извода, че изпълнението и е ужасяващо. Най-зле бяхме в защита... не, че имаше забележима халфова линия. Въобще някакъв пълен хаос - панически изчиствания, неточни отигравания (повече от три последователни точни паса не видях), почти нямахме спечелена първа топка, разчиташе се на някакви единоборства, но взаимодействие в средата на терена - никакво, особено в дефанзивен план. Краев свърши своето, Бодуров си беше на мястото, макар и не съвсем на нужната висота и ако не беше Пламен Илиев, едва ли щяхме да си тръгнем победители. Остава едно такова неприятно впечатление по отношение на техническата подготовка на футболистите - сякаш са от аматьорската лига - овладяване на по-остри топки, точни подавания, особено на скорост, единоборства във въздуха, скоростни разигравания на малко пространство, преливане от защита в нападение, скоростно изнасяне на топката с придвижване на повече от двама играчи... въобще много забележки. Мисля си, че това не е нещо за което трябва да се говори на ниво национален отбор, това са неща които се усвояват (или би трябвало) още в детско-юношеските школи. Дано да е само въпрос на липса на достатъчно сработеност.
              Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

              Коментар


                Срещу посредствените словенци изглеждахме прилично. Ще видим как ще се представят срещу Норвегия, но не съм оптимист. От Хубчев едва ли може да очакваме идеи. Този човек е такъв тежък темерут, че дори да има идеи, трудно ще ги предаде на ритнитопковците.
                П.П. Лясков - национал?! Струва ми се не по-висок от 1.55 (хм, водят го, че е 1.80 ), не блести с нищо освен с хъс, което е нормално за възрастта му. Не че имам кой знае какви впечатления от играта му, но срещу снажните футболисти на Копенхаген (ЦСКА-Копенхаген) приличаше на непохватен дребосък. И вчера не ме впечатли с абсолютно нищо. Мисля, че го очаква посредствено футболно бъдеще в средняшки отбори.
                Последна редакция от snake; 07.09.2018, 08:54.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  Много трудна и още по-важна победа. Без да се заблуждаваме, че играта е била кой знае колко добра, хубавото е, че момчетата се борят до последно и не се предават. Успех на националите и занапред в новия турнир.

                  Коментар


                    След мача снощи ми се затвърждава впечатлението за недостатъчно стикованата игра на националния отбор. Основната "дупка" е халфовата линия и връзката и със защитата. Второто полумвреме имаше някакво съживяване, но като цяло има още много над какво да се работи. С тази игра няма как да се надяваме за някакви кой знае какви успехи. Не, че като индивидуалности няма добри играчи, просто сработването им нещо не е на ниво. Хубаво е, че все пак победихме, за да могат момчетата малко да се окопитят.
                    Има едно друго интересно нещо, което винаги е било загадка за мен - езика на треньорите. Как успяват да говорят на футболистите и как те ги разбират, при положение, че като застанат пред микрофона на журналистите, не могат да вържат три свързани изречения. Това особено съм се чудил за Пената навремето. А футболната тактика и стратегия не е съвсем проста работа... подозирам, че има някакъв футболен жаргон, освен установената спортно-техническа терминология. Частично осветляване на тази терминология хвърлят изказванията на Вили Вуцов, но общо взето си е загадка...
                    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                    Коментар


                      Не гледах мача. Толкова бях убеден, че ще паднем, че реших да не се ядосвам излишно. Радвам се, че все пак сме победили, но основания за оптимизъм няма. Това са някакви случайни проблясъци. На дъното сме и там ще си останем, докато водещите ни клубове продължават да залагат основно на чужденци.

                      D. Stanev написа: Преглед на мнението
                      ...
                      Има едно друго интересно нещо, което винаги е било загадка за мен - езика на треньорите. Как успяват да говорят на футболистите и как те ги разбират, при положение, че като застанат пред микрофона на журналистите, не могат да вържат три свързани изречения...
                      Както споменах по-горе, Хубчев е тежък темерут. Може да ти докара депресия само като му гледаш тъжната физиономия. Никога не съм го виждал да се усмихва. На мен също ми е чудно, ако има идеи, как ги предава на футболистите, как им дава указания?
                      Последна редакция от snake; 10.09.2018, 14:25.
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        Ми сигурно им праща имейл на играчите с подробно описание на цялата схема на предстоящия мач (това преди мача), после още един на полувремето, и после друг след края на мача като обобщение.

                        Коментар


                          Къде отидоха левскарите в този форум? Нещо се случва в любимия ви клуб: ще го фалират ли, ще го възраждат ли или пък има още за източване? Новият силен човек Павел Колев официално говори за нови собственици, ама то нови-нови, колко да са нови? Ако е Божков - не му се радвайте. По негово време започна необратимото спускане на ЦСКА към дъното. Макар че сега около Левски се вдига много шум, ясно е, че тази година трудно ще намери и място в тройката. Добре е, че се освободихте от поредния сръбски циркаджия - набедения за голям треньор Славиша незнам си кой, вече му забравих името. Чичо Гошо е спокоен и скромен човек и ще работи усърдно с посредствения материал, с който разполага. Ще ми е интересно да видим треньорските му умения в такава обстановка, но не очаквам да направи нищо значимо поне тази пролет.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            Дерменджиев е сериозен човек и ще е жалко да потъне заради (или заедно с) Левски. Всъщност, даже бих го определил като най-успешния треньор на Лудогорец, па макар и да не осъществи неоправдано високите очаквания и изисквания на собственика. Видимо отбора се срина с идването на Херо... за мен това беше недалновиден ход и честно казано очаквах да върнат Дерменджиев...
                            Сега е момента за ЦСКА, ако не се възползват, вероятно скоро няма да видят титла.
                            Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                            Коментар


                              Струва ми се, че започва началото на края на Левски.
                              Всъщност началото е по отдавна ... но сега излизаме на финалната права.
                              Дано Венци Стефанов е прав, че имало фактори, които няма да позволят Левски да поеме по пътя на ЦСКА - ще поживеем ще видим.
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар


                                Не знам кой излъга Гриша Ганчев да назначи сръбско-английското менте Ел Маестро за треньор. Само като му чуеш името, като разбереш, че навсякъде води и брат си със себе си и като го видиш как си гризе ноктите на скамейката, трябва да ти е ясно, че не става. Дано е вярно това, че го махат. И дано не е вярно, че ще го замени Любо Пенев. Любо никъде не се е задържал повече от няколко месеца и изобщо се "доказа" като пълен провал в треньорската професия. Бих се зарадвал Люпко Петрович да води отбора, стига да е с акъла си .
                                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                                Коментар

                                Working...
                                X