Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Играчите на този отбор на Германия нямат нищо общо с мъжкарите от предишни години, които бяха готови да изорат терена, в името на победата. Никакъв живец, никаква спортна злоба. Три минути до края, Корея бави изпълнението на ъглов удар, а възпитаните еврогейци не реагират по никакъв начин?! Такъв умрял отбор не заслужава да продължи.
    Чудя са на радостта на японците. Тичат по терена като мухи без глави и просто не стават за нищо. Изключително противен отбор, това за мен не са футболисти. Да се класираш напред заради по-малко картони?! Да си направят по едно харакири от срам. Надявам се Белгия да ги разцепи от бой.
    Последна редакция от snake; 29.06.2018, 13:37.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      а възпитаните еврогейци не реагират по никакъв начин?!
      И на теб ли ти е толкоз акъла?
      А изглеждаше разумен човек.
      Ма то простотията рано или късно излиа.
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        А Роналдо май игра в мача тази вечер нали му дадоха жълта книжка накрая.
        Белия лебед си изпя лебедовата песен и литна към Португалия.
        Кавани пратил поздрави на Меси по Роналдо, нали ще хващат един самолет.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          Снощният мач Уругвай-Португалия ми напомни за времената, когато истински се вълнувах от футбол. Наред с радостта ми от това, че няма да гледам повече Роналдо, който ми е най-противният футболист, особено се радвам за Уругвай - отбор, който гори на терена. Пожелавам им да станат световни шампиони, макар че ще им бъде изключително трудно. Бразилия, Франция, Испания и Белгия са много класни. Не отписвам и Сборная.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            +1 В момента испанците са голяма скука с тяхното тики-така, хм нещо трака в испанската машина.
            П.С. Безъба Испания с тази игра нямаше смисъл да отива по-далеч, в края на мача се сетиха че може и да се атакува. Играха и доста надменно.
            Последна редакция от NikMar; 01.07.2018, 20:01.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              Испания във футболно отношение ми е най-противният отбор, с тяхното 65% владеене и не-знам-си-колко хиляди паса по ширината на терена. Толкова се кефя на отпадането им, че дори фактът, че е от най-противната ми исторически и политически страна, не може да ми развали кефа
              Последна редакция от dikanio; 01.07.2018, 21:24.
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                Победата на Сборная искрено ме зарадва, независимо от това, че не играха нищо - 120 минути глуха защита. А и по принцип толкова си могат. И като стана дума за противни отбори, най-противни са ми японците. Не приличат на спортисти, някакви пълни недоразумения. 15 минути да бавят и да се пазят да не получат картон, за да продължат по показателя спортменство - ха-ха-ха. Сигурен съм, че по време на мача дядовците им от срам са си правили харакири и сепуко едновременно .
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  Футболът е жив.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    ntodorov написа: Преглед на мнението
                    Футболът е жив.
                    Мда, абсолютно ... пълна лудница! За мен, изключително интересно и шантаво първенство! Стискам палци на Хърватия и Уругвай, но който и да спечели купата ще си е заслужено!
                    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                    http://www.keepfighting.ms

                    Коментар


                      За мое голямо съжаление, Швеция /мразя ги/ е на полуфинал... след това което гледах вчера... Англичаните са гОла вода, кал по гърба и водорасли между зъбите...

                      п.п. и Бразилия пак ще е шампион, колкото и да не ми харесва тоя техен отбор пълен с лигльовци и симуланти...
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар


                        То май според теб няма нормален здрав отбор?!
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          То май според теб няма нормален здрав отбор?!
                          За Франция нищо лошо не съм казал... Хърватска и Белгия - също, малко развалиха добрите първоначални впечатления.
                          Възхитен съм от Япония и Сенегал...

                          Иска ми се Франция да станат СШ, ама ще е Бразилия...
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            Идеалният финал за мен би бил Уругвай - Хърватия. Естествено за първите ще е къде по-сложно да стигнат до него - трябва да минат през уж силните Франция и Бразилия. Казвам "уж" защото бият с лекота, но дотук все смотани отбори. Уругвай играят някакво модерно здраво катеначо като обаче си вкарват нужните голове. Аз поне ги виждам като равностойни на фаворитите. Балканците имат изключително поколение, и едва ли скоро това отново ще се съчетае с такива льольовци в потока им, така че просто са задължени да са на финала.
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              полуфинал Русия -Англия и Франция шампион ,особено след като Кавани няма да играе .
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар


                                На мен пък франсетата не са ми симпатични от 1994г. Нали франсе свири на мача ни с Италия ако не греша, там си отмъсти. А иначе винаги съм харесвал техните филми, е и французойките разбира се.
                                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                                Коментар

                                Working...
                                X