Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Треньорът на Аржентина има някакви специални умения, с които успява да подреди и накара отборът с може би най-силните индивидуални качества на първенството, да играе на ниво А окръжна. Ако го нямаше Меси и треньор им беше Вили Вуцов, щяха да станат шампиони.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      А те защо изобщо са отишли там, само хабят самолетите. Исландците поне имат цел - да съберат половината страна на площада в Москва (или където играят) и да си пляскат с ръце.

      Коментар


        Хървати- Юнаци. Моите фаворите за титлата тръгват добре. Но ако Аржентинците бяха пуснали Меси да играе, не се знаеше тогава. Ха Ха Ха
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          За хърватите искам да изкажа възмущение от начина, по който завършиха мача. Вкарал си два гола, ще биеш. Защо ще вкарваш и трети? Сега мой приятел (не аз, а един приятел, както се казва) заложил 100 лв на "над 2.5", на 2.3, в 90-тата минута решил, че повече голове няма да има, и затворил залога на 38 лв. Аз днес цял ден се опитвам да разбера що за човек би затворил губещия си залог на голяма загуба и не мога. Затова просто ще обвиня хърватите за тази некоректна игра.

          Коментар


            Пък германците си остават... германци. И 10 поколения да се сменят, и представители на всички раси да играят за Мандшафта, този отбор
            си остава един и същ. В един мач германецът (колкото и да е условна тази принадлежност с имена, като Йозил, Гюндоган, Боатенг, Кедира, Сане и тъмнокожия Рюдигер) може да бъде хем слаб, хем силен, хем скучен, хем предвидим, хем непредвидим, хем губещ, хем победител. От 1982 година следя европейски и световни първенства...Ами Германия си е една и съща - машина в човешки облик. Една такава груба, но доизкусурена, досадна, но безспорна, отблъскваща, но добра. Абе нищо ново през годините, разликата е само в титлите. Това е един от отборите, за който нищо не мога да твърдя. И въпреки слабите им мачове до момента и видимото несъвършенство в Германия 2018, въобще не съм сигурен, че няма да достигнат финала. Иначе отбора, на който аз симпатизирам ( Белгия ) ме радва, но е истина, че не са срещнали съперник все още де.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              Италия и Германия са ми най-противните, за щастие едните не се класираха... за нещастие швабите биха късметлийски, което не означава, че играха добре. Преди вчерашния мач, по повод загубата от Мексико ДиВелт писа - "не е лошо, че паднахме, лошо е, че не играем", не знам какво ще пишат сега, когато бият, но пак не играят. Дори "футболни джуджета" като Египет и Сенегал играха по-приятен футбол... Дано да срещнат Белгия на осмина финала и да им сипят... Явно Португалия-Испания ще си остане мача на груповата фаза.
              Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

              Коментар


                D. Stanev написа: Преглед на мнението
                Преди вчерашния мач, по повод загубата от Мексико ДиВелт писа - "не е лошо, че паднахме, лошо е, че не играем", не знам какво ще пишат сега, когато бият, но пак не играят.
                Отборът. Завръщането.
                Прикачени файлове
                Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                Коментар


                  Както писах преди германците пак се измъкнаха като п-я из гащи. Много ме е яд на шведите, мислеха че са си уредили нещата и започнаха тики- така, и така подариха мача на швабите. И да играеш на два пъти с човек повече и да не се възползваш е кощунство
                  Последна редакция от NikMar; 24.06.2018, 15:18.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    Снощи гледах мача между Германия и Швеция в един автобус съобразен интериорно и екстериорно на футболна тема.
                    Автобусът е рекламен на една известна къща за спортни залагания, но определено изживях този мач различно от това да го гледам на
                    стадиона, у дома или в заведение. Докато постоянно се движехме из улиците на Бургас, гледахме мача на 70" телевизор, като ние гостите бяхме разположени
                    в удобни кресла с бира, чипс и ядки на корем. Беше различно. Ако във вашите градове има такова "чудо" - възползвайте се. Аз получих
                    покана от мой приятел, но така и не разбрах на какъв принцип попадат хора там.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      Ура! Германия отпътува и то позорно. Като цяло не им върви на германците в Русия/1942г. 2018 г. Добре че бразилците показаха как се играе футбол без правене на сметки и нямаше тик- так, за мен беше един от най-красивите мачове.
                      Последна редакция от NikMar; 28.06.2018, 14:09.
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        Искрено се забавлявах на Аржентина-Нигерия, когато коментатора каза за нигерийците " Тъмно зелените напада" хахахах.
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          Откакто се интересувам от футбол, толкова слаба Германия не си спомням. Освен Кроос, останалите не стават за запиняч на кочина. Щом Мюлер, дето на човек не мяза, им е топ нападателя... Както казваше баба ми: "Он нема душа да пръдне!"
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            dikanio написа: Преглед на мнението
                            ... Както казваше баба ми: "Он нема душа да пръдне!"
                            Оф, не си човек просто ... евала! Дори в тоя грозен момент за Германия, някак ми стана весело за тях. Не съм им фен, не, но е много гадно СШ да си тръгне последен в групата!
                            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                            http://www.keepfighting.ms

                            Коментар


                              Дон Диего празнува :

                              Click image for larger version

Name:	maradona2018.jpg
Views:	1
Size:	50,3 KB
ID:	2097740
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар


                                Оф, не си човек просто ... евала! Дори в тоя грозен момент за Германия, някак ми стана весело за тях. Не съм им фен, не, но е много гадно СШ да си тръгне последен в групата!
                                Що бе? Много си е готино да им натриеш вирнатите носове, отдавна не важи "Deutschland über alles".
                                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                                Коментар

                                Working...
                                X