Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Само за истински цесекари, на припознавачите на тирето едва ли им пука https://gong.bg/bg-football/kupa-na-...lgariia-447414
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      Аууу какво да видя говедата тук се размУчали.
      Не се кахърете и вашето време ще дойде.
      За разбиране няма какво да разбирам на малоумник като теб дето не даде нищо за четене,ни за трибуната,ни за емблемата,как мина търга за нея само едно и също.Томато ли си кво си,а ти играл ли си футбол или си фен на худож.гимнастика.
      Абе Кайчо не ставай смешен със тези неща дето си ми ги пуснал едното от преди 2 г ти мАлоумен ли си къв си де да знам но си пък смешен.
      Е46 330d 2++

      Коментар


        Ти четеш ли или само което ти харесва.
        Далеч от България,и да лятото бях за два дена във Ловеч хубав град нещо друго?!?
        Е46 330d 2++

        Коментар


          "Човека" явно е с тежка диагноза... Моите съболезнования!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            По добре е от твойта"домашен алкохолизЪм"
            Е46 330d 2++

            Коментар


              "Един картоф, една чорба, един коптор!"
              Честна пионерска - това е лично мое творение! Не разрешавам да се копира, цитира, шерва или па не дай си Боже да се използва с комерсиална цел, без изричното ми съгласие!
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                Явно сега да си фен е да имаш татуировка на отбора ,да си рядко заблуден и Необективен ,и да гледаш най-вече в кошницата на дръугия отбор .
                А дали разбираш тая велика игра наречена Футбол ,дали си я играл някога и т.н. няма никакво значение . Важно е да си фен .НА какво ,защо няма значение Важно е да си фен .
                Това за татуировката го казах със друга цел но умствения ти багаж стига само до плоското ти заяждане Томато
                Е46 330d 2++

                Коментар


                  Аааааа.... той имАл и цел! Зааааааеби! Браво! Върхово постижение... хахахаха
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    Явно детето страда от тежка форма на шизофрения.Отделно ,че познанията му на материята са минимални ...
                    Няма ли някой форум за параолимпийци да си търсиш съмишленици и там да си останете само по ТАТОси
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      Да знаеш Дарлинг, аз(кайчо), Кирчо, томазчо и диканчо сме в грешка, а ти дастерчо си прав...хахха. Ти си срам за за цялата Армейска общност.
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        Мнението е редактирано във връзка с точка 1.2 от правилата на форума.
                        Модераторски екип на fiatforum.bg
                        Е46 330d 2++

                        Коментар


                          Явно детето страда от тежка форма на шизофрения.Отделно ,че познанията му на материята са минимални ...
                          Няма ли някой форум за параолимпийци да си търсиш съмишленици и там да си останете само по ТАТОси
                          Параолимпиец може и да си ти със тази куха тиква дето имаш вместо глава

                          Смятай се за неофициално предупреден във връзка с точка 1.2 от правилата на форума.
                          Следващият път получаваш официално наказание без грам снизхождение.
                          Спазвай правилата на форума! Модераторски екип на fiatforum.bg
                          Е46 330d 2++

                          Коментар


                            Хахха, то вече всички те разбраха, не се коси. Ама кажи акции от Лупи да ли си купи, че такъв фен пък без акции....
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              Момчета ,давайте по кротко.Няма нужда от такова заяждане.Самите футболисти че вземат по 20 и повече хилядарки на месец не се ядосват толкова както вие тука.
                              Да, цесекар съм от 1960 година.Сега се опитвам реално да гледам на нещата .Тази година Гришата направи отбор и продължава да взима добри играчи .Левски удари в десятката с французина Обертан.Такъв техничен и нахъсан играч не е идвал в България.Нищо че съм цесекар ,но изпитвам наслада като го гледам как играе и само какъв гол отпра накрая.Той направи и победата на Левски над Пирин пускайки фамозни топки на Черната сила.
                              Черната сила се очертава като кръгла нула .Много приказки и нищо насреща .
                              Лудогорец вече дърпа яко назад.Бразилците се наядоха с пари и искат да играят в други страни и отбори.
                              Колкото до това че от играчите на ЦСКА спечелели купата е останал само Чорбаджийски си има и логика. С тях играчи ЦСКА щеше де се бори да не изпадне. Виждате какво направи и В.Илиев с ЦСКА1948 и изгони почти всички играчи с които постигна влизане във В група,защото с тях щеше да си остане вечно във В група. Почна да събира разни стари играчи и с техния опит да мъчи да вкара отбора в Б професионална лига . Като е такъв голям цесекар и то автентичен защо не запази всичките момчета с които влезе във В група ???
                              Така ,че давайте малко по весело и обективно да гледаме на нещата .
                              И още нещо по въпроса с Герена .Според мен хайде успели са и са постигнали договорка за безвъзмезно ползване за вечни времена , ама от хорска срама таксите които трябва да се плащат нека си ги плаща клуба.Все едно ако ми отчуждат къщата и ми дадат празно място където да си построя друга биха ли ме освободили да си плащам данък зграда , такса смет,ток и вода ???Въобще много неща за размисъл......
                              Фиат Панда 1.2 2006година
                              Синджира си идва ,а козата я няма...

                              Коментар


                                Херо е голяма грешка за Лудогорец.
                                Херо е карък - кутсузите следват един след друг.
                                На Херо ако нещо му се получи - то му се получава много трудно и с клизми.
                                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                                Нека Силата на бъде с Нас...

                                Коментар

                                Working...
                                X