Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Извинявам се, че дублирам мнението си, но след вчерашния ден останах по-впечатлен от филма за братята Ади и Руди Даслер, отколкото от финала на световното първенство.
    Филм, който разсея заблужденията ми за появата и съперничеството между обувките Адидас и Пума. Филм, който показа истината за това, как, защо и от кога маншафтът носи екипировката на Адидас.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      Надявам се да го доживея! Коментарът е излишен.
      Как се прави Световно в пустиня - лудостта "Катар 2022"
      https://corner.dir.bg/sektor-k/kak-s...tta-katar-2022
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        ЦСКА показа нагледно на всички кой е евробоец и кой е евроидиот.
        Свърши се идиотизма села и паланки да взимат точки срещу наши отбори.
        (има промоция само за сините- те нямат дъно,
        макар да НЯМАМ логично обяснение за 10 години как може да отпаднеш от 15 по-слаби отбора за турнири и финал за купа).
        Последна редакция от КИМИ; 02.08.2018, 21:11.
        Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

        Коментар


          Хаххаха, стига, че ще падна от смях. Отбора на Адмира беше от 18-20 годишни момчета и сигурно тая година ще изпаднат. Евробойци....хахахха
          Нивото на футбола в Бг е почти аматьорско ниво, какви евробойци.
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            как какви? От географска гледна точка.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              "Няма да коментирам съдийството. Трябва да ги бием, дори и треньорът на МОЛ Види да свиреше мача”, сподели Моци.

              За мен тук се крие отговора, също както преди пак взеха чужденец за треньор и отпаднаха от молдовците, а след това и в първенството по същия начин не играха, докато не смениха тренера.
              The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
              Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
              Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

              Коментар


                Някой по в час с БГ футбола да каже какво става с Лудогорец?! Херо ли ги върна в І-ви клас или се изчерпаха (?!) Никаква идея в играта, никаква скорост... абе гола вода... Има ли светлина в тунела?
                За ЦСКА не питам, понеже е видно, че след кризата и поредицата от драми, нещата вървят добре.
                Пък за Левски... направо нямам думи - болно ми е... Какво въобще става, това е Левски все пак!
                Какви са шансовете в близко време тези отбори да се стабилизират и да започнат да ни радват с игра на терена у нас и в Европа?
                Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                Коментар


                  Лудогорец, както отбеляза колегата, с тези чуждестранни треньори не се получава. А и се поизчерпа този отбор. Ядрото от играчи застаря и се насити на успеси на домашната сцена и свикна с редовни участия в Европа.
                  ЦСКА-то, играят приятен футбол за гледане и дано да направят нещо в ЛЕ.
                  За Левски положението е...по-добре да го застреляме, че дан е се мъчи.
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    Лудогорец - апатия, причинена от еднообразие и многото играчи, като Марселиньо, Вандерсон, Дяков, Моци, Върджил, които пуснаха не корени, а въжета в Разград...Но там най-страшното е, че се задава апатия
                    не само сред футболисти, но и сред фенове и собственик...Тези, които помнят явленията Литекс, Шумен, Нефтохимик, Левски ( Кюстендил) от средата на 90-те и Черноморец в периода 2007-2010 та- ще ме разберат правилно.
                    Левски - алогично и несъстоятелно управление на клуба от хора, които никога не са се занимавали с мениджмънт на футболен отбор. Хора, които имат пари, но нямат
                    нито идея, нито познания. Типична наша черта - всичко знам, всичко мога, но нищо не разбирам. Най-лошо е, че тези управници не се доверяват на можещи хора и не умеят да се учат от грешките си.
                    За тях текучествата на треньори и играчи е най-естественото нещо, но на никой не му идва на акъл, че отборът няма изградени структура и цели, около които да се развива в перспектива.
                    Левски от години играе без отбор, а с команди от наемници, които освен да се вричат във вярност, друго не правят.
                    ЦСКА ...Не искам да правя препратки и да ме разбирате грешно, но до времето на Ганчев, този отбор приличаше на днешния Левски. Ганчев отдавна се научи да управлява футбол, като винаги е разчитал на хора с опит. Той първи направи академия в Ловеч през далечната вече 1998 година. Той първи бра плодове от собствената си академия, за да се стигне до Литекс от 2011/2012 и 2012/2013-та , когато разполагаше с научен да играе футбол отбор, изграден само от млади БГ момчета - Г. Миланов, Илия Миланов, С. Славчев, Бодуров, М. Цветанов, Ал. Цветков, Антон Недялков, Страхил Попов, К. Десподов, Р. Даскалов, Заков. От времето на Литекс, Гришата създава впечатление, че мисли в перспектива. Истината е, че проектът му в Ловеч пропадна заради несподелен интерес и липсата на фенове, които ЦСКА за разлика от Ловеч - има.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      Как намирате представянето на ЦСКА и Лудогорец вчера? Реших да гледам ЦСКА и началните минути на мача бях доста впечатлен от Армейците...и до там. После 75минути не могат да си излязат от наказателното поле. Много е ниско нивото ни на футбол. Отбор от средно ( даже и малко под средното) европейско ниво идва и ни намачква насред Софията.
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        ЦСКА играха добре до изгонването на Чорбаджийски, което си беше пресилено, както и дузпата от страна на съдията. Няма как да знаем как щеше да се развие мача без червения картон. Важното е, че ЦСКА прогресират в игрови план - бързи, комбинативни, макар и малко неорганизирани в защита. Мисля, че този сезон имат потенциал и сега е момента да се борят за купата, възползвайки се от лошата форма на Лудогорец.
                        А Лудогорец отново бяха под очакваното ниво, макар и да създадоха доста положения. Спечелиха донякъде случайно. Не мога да определя кое им куца най-вече, макар вероятно на първо място да е липсата на голове (положения има, голове няма), липсва скорост, трагедия в защита, слабо отиграване на статичните положения... с други думи цялостно зле, с частични проблясъци.
                        Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                        Коментар


                          Как намирате представянето на ЦСКА и Лудогорец вчера? Реших да гледам ЦСКА и началните минути на мача бях доста впечатлен от Армейците...и до там. После 75минути не могат да си излязат от наказателното поле. Много е ниско нивото ни на футбол. Отбор от средно ( даже и малко под средното) европейско ниво идва и ни намачква насред Софията.
                          Бях на стадиона със синовете си и не съжалявам, въпреки загубата. Това е спортът - единият печели, другият губи. Атмосферата преди и по време на мача беше прекрасна и изобщо усещането да си част от тази червена публика е велико!
                          Сега за играта. Първите 15 минути ги смачкахме. Смятам, че след нашия гол до червения картон ЦСКА контролираше мача - търпеливо и без паника, като разчиташе на контри и на евентуален по-късен втори гол, който щеше да реши мача. После всички видяхме какво стана - червеният картон ни пречупи, а може би и физическата подготовка на отбора не е на ниво. От трибуните усещането беше, че през целия мач съдията тънко, а на моменти явно подпира датчаните.
                          Копенхаген са средняци, имат да изиграят още 3 мача за УЕФА. Да, жалко е, че такъв отбор идва и ни мачка, макар че пак подчертавам - ако го нямаше червения картон, мачът вероятно щеше да се развие по друг начин. Гриша Ганчев се опитва да прави отбор от свободни агенти, в които Стойчо Стоилов е видял потенциал. И при първата добра оферта продава. Така няма как да се изгради отбор за нещо повече от вътрешна консумация.
                          Ще завърша анализа си с една "еретична" мисъл - не влагам в нея расизъм, приемете я по-скоро на шега. Докато клубните ни отбори купуват евтини печки, няма как да имаме силен национален отбор. Лудогорец, ЦСКА, Левски - почти без българи в съставите.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            Aз съм оптимист за ЦСКА. Няма как отбор с такава публика да не успее. Иначе и по ТВ се видя, че съдията леко подпираше гостите, а след червения картон и дузпата - направи си ги износи.
                            Връзката между феновете на ЦСКА и отбора се усещаше и през ТВ. Това окопаване през второто полувреме изигра лоша шега на червените, но и нещата свише се стекоха срещу тях. Питайте го оня, който изравни резултата, кога пак
                            ще вкара такъв гол ? Но нищо, началото е дадено. Иначе от всите БГ отбори в Европа този сезон, ЦСКА използва най-много българи ( въпреки че помня времето, когато ЦСКА мажеше из Европа без нито един чужденец де) - Десподов, Лясков, Дюлгеров, Чорбаджийски, Антов, отсъстваха поради наказания - Малинов и Бодуров. Успоредно с този мач гледах и Лудогорец. Ами там се случва нещо - отегчение, умора, апатия. Усеща се, както във футболистите, така и сред публиката. Без да ми се сърдят колегите от Разград, но този проект на Домусчиев точно там и сега ми се струва обречен. Не случайно и Гришата избра ЦСКА. Отборът е И публиката, феновете, интересът, докато в Разград на няколко пъти операторът ни показа майки с малки деца да си приказват на 4 очи, а децата им да си щракат по мобифоните, дори насилените да подскачат зад вратите млади девойки ( грийн лейдис, или нещо подобно)този път бяха апатични и чоплеха семки. Само една групичка от 20-30 човека подскачаха с 2-3 знаменца и изглеждаха по-навътре от всички останали с "нещата" от терена. Мисля, че Домусчиев вече е направил разликата и сигурно осъзнава грешката си. Най-големия капитал на един клуб са феновете и тези на ЦСКА го доказаха. Стадионът в София беше жив, дори и след 1-2 в 94', докато в Разград беше залинял и при 1-0 в 16'.
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              Въпреки че родният футбол (имам предвид националния отбор) е на дъното - по-зле от това няма накъде, има и една бяла лястовица. Кирил Десподов - талант от ранга на великите Божидар Искренов, Стойчо Младенов, Пламен Гетов, Начко Михайлов. Дано се опази от контузии, чалготеки и звездомания. Аз не съм виждал такъв футболист по нашите терени от поне 20 години. За съжаление е само той.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар


                                За нивото в Бг е супер. Срещу Дунав, Верея, Витоша - няма равен. Личи си, че е едно ниво над другите, но за европейско ниво е мн далеч още. Модерния футбол е мн динамичен и изисква много движение и умения в двете фази на играта. Срещу Копенхаген, Десподов беше с доста посредствено поведение в дефанзивен план. И щом този е най-обещаващия играч в БГ...
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X