Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За съжаление лошите слухове се оказаха верни. Новият треньор на ЦСКА е Любо Пенев - пълен провал в треньорската професия, който не можа да "отлепи ютията" никъде, където мина за кратко. Защото той никъде не се е задържал повече от няколко месеца. Че Ел Маестро не ставаше, е факт, но поне да го бяха оставили да си изкара договора, вместо да му плащат неустойки. Както сподели титанът Паро Никодимов - тази година и с треньор, и без треньор ще сме най-много втори. Та така, този сезон го пиша бегАл за ЦСКА.
    Интересното предстои при Левски. Искрено се надявам да не последват съдбата на ЦСКА и да не попаднат в ръцете на някой шмекер като Лупи. Не мога да си представя за какво му е на сериозен бизнесмен като Васил Божков да се занимава с този почти фалирал клуб, каквито слухове витаят. Ще очаквам развитието с интерес.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      Когато Литекс си вкарат автогол - само Цесекарите си знаят какво им е.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        Колкото и да ми е противен "най-обичаният" футболист в нашето първенство Козмин Моци, това снощи беше нещо необяснимо... Човекът не направи абсолютно нищо непозволено, нямаше провокация. А го изгониха?! И този Павел Колев, дето си е повярвал, че е някакъв ръководител, да вземе да се гръмне - искал 5 мача наказание за Моци. За какво, за неправилна усмивка?
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          Колкото и да ми е противен целият отбор на Лудогорец, и въпреки че съм левскар, "сините" нямат отбор да се противопоставят на "орлите", нищо че и последните са в слаба форма. Аз вчера не гледах мача, защото отдавна български мачове не гледам. Е, излъгах се да гледам предишната загуба на "Левски" с 0:2 от същия съперник и видях, че има голяма разлика в класите. Затова снощи си спестих очакваните неприятни емоции. Гледах няколко повторения на "проявата" на Моци, като очаквах наистина нещо да се случи, някаква реална провокация да направи, но нямаше нищо такова. Явно съдията е искал да компенсира някакви предишни свои грешки, за които говорят от ръководството на "Левски", но положенията не мога да ги коментирам, защото не съм ги гледал. Но Моци дори твърде сдържано изрази радостта си, защото сме виждали какви по-фрапиращи неща.
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            Сега ако сме държава, тоя надрусания дето скача по тунела, да вземат да му смъкнат кожата от бой една седмица и след това да поработи за без пари 6 месеца, да му дойде акъла. После до живот забрана да посещава стадионите, а футболния клуб, чиято публика е толкова чувствителна, да играе на празен стадион в следващото издание на лига европа. Да се замислят и те малко. Както казаха и колегите по горе, Моци този път не направи нищо за което да си изкара картона. Впрочем едва ли от публиката са му пожелавали лек ден, когато е бил близо до трибуните.
            Ако се пишеш голям клуб трябва да можеш да губиш с чест и да търсиш причината за загубата първо в собствениет си играчи, а не кои как си празнува головете. Аз гледах репортажа от мача, не мисля че левскарите могат да претендират, че са играли по-добре и са загубили заради съдията или каквото и да било.
            Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
            Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

            Коментар


              На Моци всеки мач да му се дава по един жълт картон за цялостно творчество - пак ще му е малко.
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                Феноменална Шампионска лига тази година. Гледам футбол от 25 год. и такова чудо не помня. Обрати, драма... лудница
                Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                Коментар


                  Не споделям възторга ти. Ще мине някоя и друга година и нищо чудно да се окаже, че тези епохални, велики, луди и т.н. и т.н. мачове не са чисти като момина сълза.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    Винаги човек трябва да има едно наум, когато се въртят много пари...... и все пак, трудно ми е да приема, че Реал и Юве са "полегнали" на Аякс, а вчера те самите са чакали до 96-атата минута за да стане обрата, като преди това нацелиха греда
                    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                    Коментар


                      noriaga написа: Преглед на мнението
                      Феноменална Шампионска лига тази година. Гледам футбол от 25 год. и такова чудо не помня. Обрати, драма... лудница
                      Аз не точно много, но зяпам, особено шампионската и то за някои точно отбори, правя изключение. И наистина полуфиналите са умопомрачителни?! Исках съвсем друг финал, но ... квот такова!
                      noriaga написа: Преглед на мнението
                      Винаги човек трябва да има едно наум, когато се въртят много пари...... и все пак, трудно ми е да приема, че Реал и Юве са "полегнали" на Аякс, а вчера те самите са чакали до 96-атата минута за да стане обрата, като преди това нацелиха греда
                      И да и не ... обаче след тея полуфинали, няма невъзможни неща, обрати или реванши. Интересен е факта, че финалистите, въпреки очакванията от развоя на полуфиналите са точно два британски отбора и то точно сега, ако погледнем политическият аспект?! Където всъшност се въртят още повече пари ... ?!
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        Съвременният спорт (и в частност цар Футбол) е изгнил. Всички елитни спортисти се зобят, но хващат едни, а други са недосегаеми. В спортове като футбол и тенис почти няма такива скандали - не защото не 'потребяват, а защото се разиграват прекалено много пари, за да има скандали. А за (не)легалните залагания да не говорим. Само тези факти са ми достатъчни, за да загубя всякакъв интерес. И да си имам едно наум след такива велики и епохални мачове.
                        П.П. Снощи бях за Аякс. Но след 2:0 все едно им наляха олово в обувките. Може би затова не съм на кеф
                        Последна редакция от snake; 09.05.2019, 23:39.
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          Съвременният спорт (и в частност цар Футбол) е изгнил. Всички елитни спортисти се зобят, но хващат едни, а други са недосегаеми. В спортове като футбол и тенис почти няма такива скандали - не защото не 'потребяват, а защото се разиграват прекалено много пари, за да има скандали. А за (не)легалните залагания да не говорим. Само тези факти са ми достатъчни, за да загубя всякакъв интерес. И да си имам едно наум след такива велики и епохални мачове.
                          П.П. Снощи бях за Аякс. Но след 2:0 все едно им наляха олово в обувките. Може би затова не съм на кеф
                          Така е, но можеш ли да спреш живота? Зобенето идва от високите изисквания - да си в елита и съответно големите пари. Че виж ги Ливърпул - цял сезон с една загуба, купи, първенство, ШЛ. Аз лично смятах, че след 3:0 на Камп Ноу още срещу Нюкясъл ще глътнат вода и в една седмица ще изгубят едновременно шанс за титла и ШЛ, а те точно обратното При толкова много мачове, ако не са на яки стимуланти, не виждам как ще стане този номер..
                          ПС. И аз бях за Аякс - не ми се гледа никак английски финал. А след вчера се оказа, че ще са 2 английските финали
                          Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                          Коментар


                            Когато в 20-та минута не ти дадат 100% дузпа, а при следващата контраатака изгонят защитник на твоя отбор, се чудиш какъв изобщо е смисълът да се интересуваш от футбол.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар

                            Working...
                            X