Страница 94 от 94 ПърваПърва ... 4484929394
Резултати 931 до 936 от 936

Тема: Има ли футболни фенове тук? 3

За съжаление лошите слухове се оказаха верни. Новият треньор на ЦСКА е Любо Пенев - пълен провал в треньорската професия, който не можа да "отлепи ютията" никъде, където мина за кратко. Защото той никъде не се е задържал повече от няколко месеца. Че Ел Маестро не ставаше, е факт, но поне да го бяха оставили да си изкара договора, вместо да му плащат неустойки. Както сподели титанът Паро Никодимов - тази година и с треньор, и без треньор ще сме най-много втори. Та така, този сезон го пиша бегАл за ЦСКА.
    Интересното предстои при Левски. Искрено се надявам да не последват съдбата на ЦСКА и да не попаднат в ръцете на някой шмекер като Лупи. Не мога да си представя за какво му е на сериозен бизнесмен като Васил Божков да се занимава с този почти фалирал клуб, каквито слухове витаят. Ще очаквам развитието с интерес.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Когато Литекс си вкарат автогол - само Цесекарите си знаят какво им е.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

Колкото и да ми е противен "най-обичаният" футболист в нашето първенство Козмин Моци, това снощи беше нещо необяснимо... Човекът не направи абсолютно нищо непозволено, нямаше провокация. А го изгониха?! И този Павел Колев, дето си е повярвал, че е някакъв ръководител, да вземе да се гръмне - искал 5 мача наказание за Моци. За какво, за неправилна усмивка?
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат идол
    Регистр. на
    16.12.2006
    Колкото и да ми е противен целият отбор на Лудогорец, и въпреки че съм левскар, "сините" нямат отбор да се противопоставят на "орлите", нищо че и последните са в слаба форма. Аз вчера не гледах мача, защото отдавна български мачове не гледам. Е, излъгах се да гледам предишната загуба на "Левски" с 0:2 от същия съперник и видях, че има голяма разлика в класите. Затова снощи си спестих очакваните неприятни емоции. Гледах няколко повторения на "проявата" на Моци, като очаквах наистина нещо да се случи, някаква реална провокация да направи, но нямаше нищо такова. Явно съдията е искал да компенсира някакви предишни свои грешки, за които говорят от ръководството на "Левски", но положенията не мога да ги коментирам, защото не съм ги гледал. Но Моци дори твърде сдържано изрази радостта си, защото сме виждали какви по-фрапиращи неща.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

Фиат фанатик Аватарът на Hristian_Aleksiev
    Регистр. на
    31.01.2010
    Сега ако сме държава, тоя надрусания дето скача по тунела, да вземат да му смъкнат кожата от бой една седмица и след това да поработи за без пари 6 месеца, да му дойде акъла. После до живот забрана да посещава стадионите, а футболния клуб, чиято публика е толкова чувствителна, да играе на празен стадион в следващото издание на лига европа. Да се замислят и те малко. Както казаха и колегите по горе, Моци този път не направи нищо за което да си изкара картона. Впрочем едва ли от публиката са му пожелавали лек ден, когато е бил близо до трибуните.
    Ако се пишеш голям клуб трябва да можеш да губиш с чест и да търсиш причината за загубата първо в собствениет си играчи, а не кои как си празнува головете. Аз гледах репортажа от мача, не мисля че левскарите могат да претендират, че са играли по-добре и са загубили заради съдията или каквото и да било.
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

На Моци всеки мач да му се дава по един жълт картон за цялостно творчество - пак ще му е малко.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

Страница 94 от 94 ПърваПърва ... 4484929394

Тема: Има ли футболни фенове тук? 3

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 2 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •