Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви летни гуми да си взема ? Лято 2015

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Да не си въобразявам, но Фулдата са по-добри от ползваните то мен до сега - Клебер /стари де/, някакви корейски имах и зимни Дебица, които карах и лятото.Обаче аз през зимата смених лагерите на задните носачи и от тогава колата сякаш стана друга. Може и на това да се дължи.
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    Коментар


      #32
      И аз днес скочих на Фулда - не ми се мислеше, избираше и чакаше по сайтовете - отидох на място и я обзаведох. 83 с монтажа на парче излязоха.
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #33
        Някой нещо да спомене за Bf goodrich G-GRIP?
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #34
          BO написа:
          Някой нещо да спомене за Bf goodrich G-GRIP?
          И аз съм се навил да взимам такива гуми 205/55/16... Гледам, че не е от най-икономичните, спрямо разход на гориво гума, но пък е тиха и с добро поведение и на мокро, и на сухо... Иначе един приятел каза, че е карал такива само че в Америката и каза че е бил доволен много от гумата...
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #35
            Вече и малко преки впечатления от BF Goodrich G-Grip...Размер 205/55/16...Смених само две от гумите ми и Гудрича сложих отпред ,на мястото на Pirelli P6000 ,което отиде отзад...Цената с монтажа и нови вентили и рокадата на Пирелито - отзад ,излезе 235.79 лв.Като първо впечатление мога да кажа ,че Гудрича се държи много добре...Покарах го предимно градско ,и точно ,когато си помислих ,че искам да видя как се представя при по-сериозно натоварване ,спряло гадното Пирели ,на един от булевардите ,близо до вкъщи ,една жена изскочи от нищото ,та и изкарах ангелите със сериозно спиране...Добре ,че карах бавно...Ако бях с Пирелито ,може би щях да спра късно...Новото си е ново...Та изпробвах екстремно спиране...Иначе ,като комфорт на возене и шум са перфектни(все пак са 16-ки ,на Стило ) ,но все още не съм тествал при висока скорост и в завои как се държат...Може би скоро ще се ходи до Смолян ,та и това ще тествам...Пък и шарката е доста красива...Иначе казано: МНОГО съм доволен от избора си!
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #36
              Petlas velox sport pt711 4 нови с дот март 2015 уникална шарка и цена. Произведена си е в Турция и мисля че докато си ги правят само там ще са добре. Няколко човека взехме такъв модел,сложиха се на хонда нисан и мерцедес,всичките минаха през неделните гонки,и всеки изказа много добро мнение,вкл и аз. Добри са а цената бие всички боклуци като разни тигам мигар сръбски шитове.
              Fiat PUNTO 176 1.2 85 16V Sporting 99

              Коментар


                #37
                Абе те и китайчетата са хубави първите 10000км.....Предпочитам 20-30лв повече, но да е нещо трайно. Ама това си е лично мнение де. Всеки според джоба си.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #38
                  emzo написа:
                  Абе те и китайчетата са хубави първите 10000км.....Предпочитам 20-30лв повече, но да е нещо трайно. Ама това си е лично мнение де. Всеки според джоба си.
                  И аз съм на това мнение...А това за джоба е малко...Как да кажа...Купува някой кола ,която не може да обслужва като хората...После слага някакви китайци ,супер евтини и си рискува живота и този на другите...
                  Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                  Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                  EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                  Коментар


                    #39
                    Ivan Malchev написа:
                    Добри са а цената бие всички боклуци като разни тигам мигар сръбски шитове.
                    Аз пък сега взех 2 нови летни Тигър, защото от зимните Тигър останах доволен.
                    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                    Коментар


                      #40
                      Predatorsi написа:
                      BO написа:
                      Някой нещо да спомене за Bf goodrich G-GRIP?
                      И аз съм се навил да взимам такива гуми 205/55/16... Гледам, че не е от най-икономичните, спрямо разход на гориво гума, но пък е тиха и с добро поведение и на мокро, и на сухо... Иначе един приятел каза, че е карал такива само че в Америката и каза че е бил доволен много от гумата...
                      Имам преки впечатления от такива гуми - много добри 2 сезона, бързо старее каучука и запчва пързалка.Ама и бързо се износват, та може да не стигнеш до лошите им дни...
                      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                      Коментар


                        #41
                        BO написа:
                        Някой нещо да спомене за Bf goodrich G-GRIP?
                        Към въпроса ми да добавя в този случай и:UNIROYAL RAINSPORT3FULDA SPORTCONTROL Унироял-а идва малко по-шумен и за това не ми е фаворит. Освен това предполагам, че няма да има някой впечатления, понеже е и нов модел, но все пак.
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #42
                          Аз съм точно с Фулда Спортконтрол от няколко дни. Много са тихи, и от сцеплението съм доволен, но аз точно заради сцеплението ги смених старите ми Пирели, понеже бяха се одървили вече, въпреки че имаха грайфер, но вече нямах сигурността с тях и ги махнах. На първо четене съм доволен от Фулдите.
                          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                          Коментар


                            #43
                            Аз съм карал с Bf goodrich G-GRIP. Нищо особено, гума като всички от т.нар. среден клас. В същия размер съм карал и Semperit Comfort Life, и Toyo Proxes CF1.Аз лично никога не бих купил повече гума с марка BFGoodrich.
                            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                            Коментар


                              #44
                              BO написа:
                              BO написа:
                              Някой нещо да спомене за Bf goodrich G-GRIP?
                              Към въпроса ми да добавя в този случай и:UNIROYAL RAINSPORT3FULDA SPORTCONTROL Унироял-а идва малко по-шумен и за това не ми е фаворит. Освен това предполагам, че няма да има някой впечатления, понеже е и нов модел, но все пак.
                              На Бравото 195/50/15 и на Кромата 225/45/18 са Rainsport 3 ,много добра гума. Особено на Кромата ,която е доста тежка отпред се държи много добре гумата, по начало идва с доста дълбок грайфер- около 9мм.
                              Фиат Крома 1.9 16v+
                              Фиат Браво 1.6 16v
                              Фиат Мареа 1.6 16v

                              Коментар


                                #45
                                tigar4o написа:
                                S_BANKOV написа:
                                pakumba написа:
                                Аз карам на моите кочини с Клебер зимни и Дълноп летни. Специално от конкретния Дънлоп съм супер доволен, тих, хубаво седи на сухо, а го изпробвах в проливни дъждове и също отвежда водата чудесно. Имам и летен Клебер за другата, също нямам оплакване. Другите от твоя пост не съм ги пробвал
                                Голям + за дънлопа, страхотона гума, ползвам такива модела е Спорт респонс 195/50/15 и се държи прекрасно при дъжд и висока скорост.
                                аз се огледах и избрах същата гума от прочетеното на доста места последните дни ... Само да попитам твоята гума с борд ли е че гледам доста от гумите са без борд, а все пак си е ниска гума.
                                да има си борд
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X