Страница 1 от 10 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 95

Тема: Какви летни гуми да си взема ? Лято 2015

Фиат фанатик Аватарът на alvanovo
    Регистр. на
    25.12.2006

Какви летни гуми да си взема ? Лято 2015

Трябва да купя две летни гуми за отпред - нови. И много се чудя какви да бъдат ???Фулда, Сава, Ханкок или други???
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

Фиат фанатик Аватарът на tomsan
    Регистр. на
    06.04.2010
    За какъв размер иде реч?
    Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

гуми

Зависи до колко пари ти се дват от там ще доиде и мрката .Виж има фирми в интернет за сравнение.

Фиат фанатик Аватарът на alvanovo
    Регистр. на
    25.12.2006
    185/65/14цената - ами 80-100 лв
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    Цитат alvanovo написа:
    185/65/14цената - ами 80-100 лв
    Клебер
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Фиат идол
    Регистр. на
    03.06.2005
    Аз карам на моите кочини с Клебер зимни и Дълноп летни. Специално от конкретния Дънлоп съм супер доволен, тих, хубаво седи на сухо, а го изпробвах в проливни дъждове и също отвежда водата чудесно. Имам и летен Клебер за другата, също нямам оплакване. Другите от твоя пост не съм ги пробвал
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

Фиат фанатик
    Регистр. на
    16.06.2007
    Летния клебер е по-читав от зимния. Бриджстоун и Семперит сега могат да се намерят евтини, преди да е започнал сезона.Лошото е, че всичко започна вече да се прави из заводи в соцлагера и дори със старите марки се налага да се играе на тото.

кола

Като гледам всички известни марки за гуми имат заводи в Румъния Така че стига да не е китайска стават .От големите производители на автомобилни гуми на световно равнище в момента в Румъния присъстват компаниите "Континентал" и "Мишлен". Френската фирма купи през лятото на 2001 г. от групата "Тофан" фабриките "Силвание Залъу" и "Виктория Флорещ", както и фирмата за регенериране на гуми "Тофан Рекап", сформирайки дружеството "Мишлен Румъния". Година по-рано германската компания "Континентал" изгради в град Тимишоара фабрика за автомобилни гуми, в която инвестира над 120 милиона евро. Компанията "Гудиър" има филиал в Румъния, а "Бриджстоун" е представена от редица

Фиат идол Аватарът на S_BANKOV
    Регистр. на
    29.05.2011
    Цитат pakumba написа:
    Аз карам на моите кочини с Клебер зимни и Дълноп летни. Специално от конкретния Дънлоп съм супер доволен, тих, хубаво седи на сухо, а го изпробвах в проливни дъждове и също отвежда водата чудесно. Имам и летен Клебер за другата, също нямам оплакване. Другите от твоя пост не съм ги пробвал
    Голям + за дънлопа, страхотона гума, ползвам такива модела е Спорт респонс 195/50/15 и се държи прекрасно при дъжд и висока скорост.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    11.11.2010
    Цитат S_BANKOV написа:
    Цитат pakumba написа:
    Голям + за дънлопа, страхотона гума, ползвам такива модела е Спорт респонс 195/50/15 и се държи прекрасно при дъжд и висока скорост.
    Още един плюс за дънлоп. Карах SP 01 (май бяха) много добро поведение на пътя и на сухо и на мокро.

Страница 1 от 10 123 ... ПоследнаПоследна

Тема: Какви летни гуми да си взема ? Лято 2015

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •