Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еконт около гумаджийница

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Еконт около гумаджийница

    Колеги, някой знае ли за еконт около гумаджийница?Харесах едни джанти, които са в провинцията, а не искам да ги плащам без да знам дали и колко са криви.Благодаря предварително.
    FIAT Nuova Punto 1.2 8V
    FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
    ...and justice for all

    #2
    Не мисля, че ще ти разрешат да ги вадиш от обекта колега било то и за 10-на метра ако намериш гумаджия, нали носят отговорност за тях докато не са платени. Нз така мисля аз. Вземал съм през Еконт точно 4 комплекта джанти, от които само 1 не приех (точно от колега от форума, тогава беше с 4к+ мнения). Всичко е до дали продавача е коректен, което няма как да знаеш. Моят съвет е (е незнам за какви пари става въпрос) , но гледай да чупиш едни 40-50 лева от цената им ако се окаже че са криви, щото изправянето ти е 60-70.
    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

    Коментар


      #3
      Re: Еконт около гумаджийница

      AdViSoRa написа:
      Колеги, някой знае ли за еконт около гумаджийница?Харесах едни джанти, които са в провинцията, а не искам да ги плащам без да знам дали и колко са криви.Благодаря предварително.
      Да, в Борово. (жк Красно село - Борово, бл.227 вх.А, офис 4). Гумаджииницата е на същата улица по посока обръщалото на 204. То е сервиз, но и гуми се занимават. Само да те предупредя, че там цените им не са от най-евтините.И аз мисля, че няма да ти позволят да ги извадиш от Еконт, преди да си платил. Трябва да питаш на място.
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        #4
        Офис - Офис - не могат да излизат от офиса им.Офис - адрес + тест е решението.И на изпращача му кажи да ползва -20% дали през базар.бг, олх или други начини, че джантите си тежат.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Доставката е ~30-35 лв.
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            Също офисът в Дружба 2, бл. 226 е на 100 метра от гумаджийницата на М-Комплект, която се намира на Цв. Лазаров, пред Кауфланд. И аз не вярвам да ти разрешат да ги извадиш от офиса.
            браво 1,6/90 - 09 г.

            Коментар


              #7
              Възможно решение е, да не ти ги праща с наложен платеж.Да ти ги прати, да си ги получиш, да ги провериш, и после да се разплащате някак или да у ги връщаш. Но ако единия от двама ви излезе мошеник...Според мен, ти предварително се подготви, че може да се наложи да изправиш 1-2 от джантите. Ако са много криви или удряни, това ще се види и с просто око.Ако не се забелязва с просто око, значи няма да са толкова криви и ако все пак са, ще си ги оправиш.

              Коментар


                #8
                Отиваш с колата си пред еконта, сваляш една задна твоя и почваш да качваш джантите една поедна въртиш на ръка и гледаш дали бият бертовете. Аз си купих алумин от морга като знаех че колата има лек удар в единия фар и малко по надолу. Очаквах най-много една крива, оказа се че и 4-те са криви а едната е дори наварявана. С балансирани гуми до 135 /до толкова съм я напъвал/ никакви проблеми.
                LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                Коментар


                  #9
                  В еконта не ми дават да изнеса стоката от магазина, тоест няма как да я монтирам на колата.Утре имам нещо впредвид, може и да стане.
                  FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                  FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                  ...and justice for all

                  Коментар


                    #10
                    AdViSoRa написа:
                    В еконта не ми дават да изнеса стоката от магазина, тоест няма как да я монтирам на колата.Утре имам нещо впредвид, може и да стане.
                    Да закараш една баланс машина в офиса им? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #11
                      Що не се уговориш предварително с някой гумаджия от вулканизатор и като адрес на доставката дайте адреса на вулканизатора? По добрв 5 лева доставка повече отколкото ядове после
                      94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
                      03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
                      02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

                      Коментар


                        #12
                        BO написа:
                        AdViSoRa написа:
                        В еконта не ми дават да изнеса стоката от магазина, тоест няма как да я монтирам на колата.Утре имам нещо впредвид, може и да стане.
                        Да закараш една баланс машина в офиса им? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                        Нещо подобно. В еконта на резбарска дават да си викнеш мобилен сервиз в двора им, който да се вижда на камерите какво прави. Остава да се доспазаря с продавача.
                        FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                        FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                        ...and justice for all

                        Коментар


                          #13
                          А бе намери една баланс машина в продавалника. Поискай да я купиш с проба.Така отиваш в един офис и имаш 2 стоки - една баланс машина и едни джанти. Изпробваш баланс машината, чрез джантите в техния офис и я отказваш след като си провериш джантите.
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #14
                            Или говориш с някой твой познат гумаджия да се пратят до сервиза им, там са преглед и тест пред да платиш, пуска ги на машината ако са ОК, взимаш ако не връщаш. Предполагам всеки един сервиз ще се навие така защото така печели, а дали ще му ги донесе Еконт или ти би трябвало да му е все тая.
                            Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                            Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                            Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                            Коментар

                            Working...
                            X