Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предупреждения naskobg

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предупреждения naskobg

    Уважаеми администратори и хора поддържащи този сайт,Не намерих бутонче за връзка с вас. Предполагам, че раздела е за това.Както добре виждате, моята скромна личност е получила 2 на брой предупреждения.naskobg, който и да е той, първо се е почувствал обиден, че настоях да не пише глупости, в тема където се обсъждаше въпрос поставен от колега, свързан с трудово-правни отношения. Въпреки моите уточнения, че аз не знам дали е глупав, но изпада в глупава ситуация, този очевидно имащ право да взема решения човек ме е предупредил за нещо, като преди това старателно е премахнал всички мои и негови мнения в които ясно, надлежно и категорично му доказах, че греши, т.е. изпада в глупава ситуация за да защитава грешна теза.След това е бил така благосклонен да ми изпрати и ЛС, в което се обръща към мен с "приятелю" и уточнява къде е учил. В отговор на това аз уточних, че той е трудно да бъде наречен мой приятел, тъй като мойте приятели отговарят на някои изисквания от моя страна, като например да не са пинокиовци или мишки.Искренно съжалявайки, че този човек очевидно се е припознал, като пинокио или мишка, в отговор до мен отказва също да е мой приятел, но за сметка на това отново ме ПРЕДУПРЕЖДАВА и ми повтаря, че няма да ме търпи.Моля Ви да уточните, по възможност и желание - за какво ме предупреждава този човек и къде ме търпи!? В този форум "изтърпявате" потребителите му ли, че той направо не иска повече да го прави!? Какво лошо има да ми се случва, за което той ме предупреждава и ще бъдат ли преразгледани тези явни признаци на някаква странна "форумска" агресия от този човек и ако не - защо!?Благодаря на всички ви предварително!

    #2
    Re: Предупреждения naskobg

    knososs написа:
    Уважаеми администратори и хора поддържащи този сайт,Не намерих бутонче за връзка с вас. Предполагам, че раздела е за това.Както добре виждате, моята скромна личност е получила 2 на брой предупреждения.naskobg, който и да е той, първо се е почувствал обиден, че настоях да не пише глупости, в тема където се обсъждаше въпрос поставен от колега, свързан с трудово-правни отношения. Въпреки моите уточнения, че аз не знам дали е глупав, но изпада в глупава ситуация, този очевидно имащ право да взема решения човек ме е предупредил за нещо, като преди това старателно е премахнал всички мои и негови мнения в които ясно, надлежно и категорично му доказах, че греши, т.е. изпада в глупава ситуация за да защитава грешна теза.След това е бил така благосклонен да ми изпрати и ЛС, в което се обръща към мен с "приятелю" и уточнява къде е учил. В отговор на това аз уточних, че той е трудно да бъде наречен мой приятел, тъй като мойте приятели отговарят на някои изисквания от моя страна, като например да не са пинокиовци или мишки.Искренно съжалявайки, че този човек очевидно се е припознал, като пинокио или мишка, в отговор до мен отказва също да е мой приятел, но за сметка на това отново ме ПРЕДУПРЕЖДАВА и ми повтаря, че няма да ме търпи.Моля Ви да уточните, по възможност и желание - за какво ме предупреждава този човек и къде ме търпи!? Какво лошо има да ми се случва, за което той ме предупреждава и ще бъдат ли преразгледани тези явни признаци на някаква странна "форумска" агресия от този човек и ако не - защо!?Благодаря на всички ви предварително!
    Колега,Ще се възползвам първи аз да ти отговоря.Да, на правилното място си задаваш въпроса.Държа да ти отговоря, че модераторите нямат право да трият нищо от форума, така че това което смяташ, че съм премахнал си стои на място, където трябва да е и се вижда от който и да е.Предупредил съм те два пъти наистина - което съм отразил където трябва и се чете от който трябва.В ЛС - то до теб съм те уведомил, защо - защото правилата важат и за ЛС.Не се припознавам в нищо и съвсем открито ти казвам, че ако продължиш с подобни квалификации ще ти наложа и трето предупреждение, което си е бан.Просто такива са правилата.Между другото - изгубих малко време и ти разгледах постовете до тук - на много места имаш подобни квалификации, които за съжаление съм пропуснал, за което наистина съжалявам и се извинявам на екипа за недоглеждането. :DНищо лична - най-малкото агресия.Айде със здраве колега.

    Коментар

    Working...
    X