Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв ангренаж за Браво 1.9 multijet 120 коня 2007 г.?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какъв ангренаж за Браво 1.9 multijet 120 коня 2007 г.?

    Здравейте колеги!Предстои ми смяна на ангренажния ремък.Въпроса ми е:Каква марка да бъде?Има ли го нещо като усилен вариянт?Гледам в интернет ги продават като комплект-какво включва този комплект?И какво всъщност трябва да сменя за да карам спокойно колата?Фиат браво 1.9multijet 120коня 2007год.Допълнено заглавие. Прочети правилата!Следващата тема със заглавие от една дума ще отиде директно в коша.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    каквото и да вземеш все тая аз карам с дайко и н.п. по 60к км. само да е зацепена правилно мисля че сега има изгодни комплекти на skf и на Ina би трябвало да са ок.
    STILO JTD

    Коментар


      #3
      Аз на кромата избирах между ролки INA , SKF , SNR (като в SNR кутията ролката беше SKF) , за ремъци и на 3-те коли слагам Contitech . Добре е да смениш и водната помпа ,че се задвижва и тя от ангренажния ремък и евентуално пистов ремък с ролките му.
      Фиат Крома 1.9 16v+
      Фиат Браво 1.6 16v
      Фиат Мареа 1.6 16v

      Коментар


        #4
        pi4_s_bravo написа:
        Аз на кромата избирах между ролки INA , SKF , SNR (като в SNR кутията ролката беше SKF) , за ремъци и на 3-те коли слагам Contitech . Добре е да смениш и водната помпа ,че се задвижва и тя от ангренажния ремък и евентуално пистов ремък с ролките му.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар

        Working...
        X