Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за инсталация на халогени

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Евала Колега Ник точно това ми трябва
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    Коментар


      #17
      Хайде, успех че ти отиваш натам откъдето аз се връщам
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #18
        NikMar написа:
        Хайде, успех че ти отиваш натам откъдето аз се връщам
        Проследих кафявият и черният кабел от инсталацията на хаогените влизат в цокъла на долното реле от снимката само трябва да си намера това реленце да го забия на мястото и да видя докъде съм я докарал.
        Прикачени файлове
        Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

        Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
        Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

        Коментар


          #19
          А бутона инсталирал ли си?
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            #20
            NikMar написа:
            А бутона инсталирал ли си?
            Aми не колега тея табла трудно се намират и в повечето случай незнаят кво да им искат пък и моето е облепено около врътките с карбон и си ми харесва или ще ги вържа за бутона на задните или ще им сложа отделно компченце само на тях ще вида като го направя ще пиша че немога да му отделя толкова време засега д го довърша.
            Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

            Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
            Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

            Коментар


              #21
              Трудно? Знаеш ли как обичам студена бира?
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #22
                M5kov написа:
                Трудно? Знаеш ли как обичам студена бира?
                Брей Колега М5kov освен да разхода самолетоносача до Плевен гледам на подписа си от там хем са и доста почивни дни пък и да обърнем по неколко бирички че им идва сезона хем ще удариш едно рамо да ги накараме да cветнат хаогените ако си навит де ☺
                Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                Коментар


                  #23
                  Ето ти една проста схема как да си вържеш 2 та халогена без да ровиш по разни схеми за автомобила.Че чак и омуваш кое от къде и не знам си ко било и тн ... За предпочитане е да вземеш управляващ + от контакния ключ поради факта че ако ги забравиш колата като не е на контак няма да светят. Пък ако ти се занимава с заводския режим ок. Иначе пак си ги връзваш за копчето за пускане ... Просто в големи размисли си се вкарал
                  Прикачени файлове
                  >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                  Коментар


                    #24
                    Благодаря колега Фиат Пунто както се казва простичка и ефективна схема само че сега нямам време да го ръчкам ама се надявам скоро да ги изпаткам тея хаогени така са си вече близо година щом толкова са почала ще могат още малко ☺
                    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                    Коментар

                    Working...
                    X