Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София - Боровец

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз минавах последно август месец там, е тържествено се заклех да не минавам никога повече.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #17
      Честно казано не съм чувал нормален човек тръгнал за Боровец да минава през Ихтиман. В този ред на мисли само да допълня , че може да се мине Ихтиман - Самоков - Боровец или Ихтиман - Костенец - с.Радомил - Боровец. Но може и да се мине и по АМ Тракия - Велин град - Боровец, а още по добре е АМ Тракия - Велинград - Разлог - Благоев град - Дупница - Самоков - Боровец за да се опознае родината дет се вика. Пътя през Бистрица -Железница - т.н. е с около 10-15км. повече и е доста по бавен. Качеството на настилката не е много зле но не е и идеално. Човека пита от къде е по-добре. Ами за всекиго даден път е по-добър по една или друга причина НО МОГА ДА КАЖА ,ЧЕ ПРЕЗ ПАНЧАРЕВО - ПАСАРЕЛ И Т.Н. Е НАЙ-ПРЯКО И БЪРЗО!
      Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
      Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

      Коментар


        #18
        Xaus написа:
        Честно казано не съм чувал нормален човек тръгнал за Боровец да минава през Ихтиман.
        Ами гледам че се обсъжда минаване по магистралата до Дупница и от там през Самоков. (120 км)Затова дадох по-бърз и по-кратък маршрут (99 км)Директният път през Панчарево е 75 км.Гугъл мапс дава 2 пътя - единия през Панчарево, другия през Ихтиман и Костенец. Не знам защо да не минават от там нормалните хора - аз например бих минал.Разликата във времето между тях е 5 минути. Поне толкова го дава Гугъла.Аз лично не съм убеден, че ако тръгна през Ихтиман, няма да изпреваря някой, тръгнал през Панчарево.Знам какви завои са там, знам и как се движа по магистралата.Разликата е 15 км.Създайте маршрут от София до Боровец в гугъл мапс и гледайте.

        Коментар


          #19
          Immortal написа:
          Xaus написа:
          Честно казано не съм чувал нормален човек тръгнал за Боровец да минава през Ихтиман.
          Ами гледам че се обсъжда минаване по магистралата до Дупница и от там през Самоков. (120 км)Затова дадох по-бърз и по-кратък маршрут (99 км)Директният път през Панчарево е 75 км.Гугъл мапс дава 2 пътя - единия през Панчарево, другия през Ихтиман и Костенец. Не знам защо да не минават от там нормалните хора - аз например бих минал.Разликата във времето между тях е 5 минути.Създайте маршрут от София до Боровец в гугъл мапс и гледайте.
          Обсъжда се, тъй като човека е писал, че АМ Люлин му е на 2 мин - т.е. предполагам живее в Люлин някоя част
          FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

          Коментар


            #20
            tambuhtaneca написа:
            Обсъжда се, тъй като човека е писал, че АМ Люлин му е на 2 мин - т.е. предполагам живее в Люлин някоя част
            Това го отчетох още в по-горния си пост.Ама кой да чете.

            Коментар


              #21
              Immortal написа:
              tambuhtaneca написа:
              Обсъжда се, тъй като човека е писал, че АМ Люлин му е на 2 мин - т.е. предполагам живее в Люлин някоя част
              Това го отчетох още в по-горния си пост.Ама кой да чете.
              Не е точно този пробега, но както и да е - от Кауфланд през Дупница са 108 км през Панчарево са 76, през Костенец - 104. Реално първите 2 маршрута се вземат за горе-долу еднакво време, въпреки разликата от 30км. Тъй като колегата ще тръгне 16:30, аз бих минал през Панчарево, тъй като няма да хване тапите и в 18:00 е в Боровец.
              FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

              Коментар


                #22
                Колегата се чуди изобщо да тръгва ли?! Гледайки прогнозата... засега мисля да мина през магистралата. До Панчарево имам половин час от Суходол. АЙде, ако мина през горна баня ще скипна някои тапи... ще станат 20 мин. до Панчарево. После пътя там.. това доколкото знаме най-натовареният маршрут за Боровец - твърдо бягам от натоварени пътища със завои. Прекалено много са рали-състезателите, които познават пътя перфектно, владеят автомобила до съвършенство и се дразнят от такива пенсионери като мен. Железница - през планината зимата не бих тръгнал, освен ако нямам избор. До тук от коментарите ви, най-големият проблем през магистралата са 30км. повече - не ме бъркат. Като закова 100 на километража до Дупница съм за 40 мин. После до Боровец колко да са - час максимум. Еми добре. Устройва ме. Единствено ме притеснява в момента лошото време, което сините птици обаждат. Към Белчин и Самоков да не попадна в някаква виелица, че това ще ми прецака цялото пътуване (не обичам да пътувам във виелици, плашат ме, особено когато съм с детето).
                "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                Коментар


                  #23
                  Да си кара през Панчарево,от Дупница до Самоков е прекалено далече,пьтя не е кой знае колко добьр ,има много камиони и доста камикадзета.Пьтувам от Младост за Дупница и често минавам от там за да избегна задрьстванията на Горнобански.
                  EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                  EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                  FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                  Коментар


                    #24
                    кола

                    Минава през околовръстното от Люлин после през панорамния път Железница и си в Самоков
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #25
                      Аз като гледам една друга тема, колегата даже и за вериги за сняг се е подготвил
                      FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                      Коментар


                        #26
                        Път

                        Ми май ще му трябват ако ходи не по главните пътища има много тирове закъсали Дупница -Самоковhttp://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4583906
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          #27
                          Дано колегата да е минал преди това, че и между Самоков и Боровец е пълно със закъсали по коментари от приятели, светофара на Горубляне и Околовръстното не работи и са се измъквали 1 час и 30 минути
                          FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                          Коментар


                            #28
                            Точно преди да затворят пътя минах. Малко след като влезнах в Самоков тъста се обади и каза да не минавам през Клисура, че е затворено. Пътя не е чак толкова лош, колкото го изкарвате. На връщане карах с около 90-100 и си беше ОК и почти нямаше коли. Вериги добре че взех, в Боровец затънах два пъти. Нечовешки сняг там, не бяха чистили... лудница.
                            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                            Коментар


                              #29
                              Synthy написа:
                              Нечовешки сняг там, не бяха чистили... лудница.
                              Да не са луди да чистят, нали всички са скиори, сняг им трябва :D Помня навремето бащата като имаше жигула, зиме се мятаха 2 бАлдъра в багажника за тежест и тогава се потегляше за Боровец, вериги не се ползваха.
                              punto HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X