Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София - Боровец

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    София - Боровец

    Привет,от къде е по-добре да се мине - по магистрала Люлин, или през Панчарево? Аз съм си заплюл магистралата, защото е магистрала, и е близо до нас. Но не е проблем и да заобиколя до Панчарево. Ще пътувам след работа, т.е. по тъмно.
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    #2
    Панчарево! Дупница - Самоков пътя е в стадий на разпадане. А и докато стигнеш Дупница вече ще си в Боровец по нормалния път.
    Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
    Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

    Коментар


      #3
      Еее.. лошо за Дупница-Самоков. Магистралата е на 2 мин. от нас, затова гледах към нея, ама... добре. Панчарево да е. А ти кога си минавал от там?
      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

      Коментар


        #4
        Xaus написа:
        Панчарево! Дупница - Самоков пътя е в стадий на разпадане. А и докато стигнеш Дупница вече ще си в Боровец по нормалния път.
        Много зависи, ако хванеш някое петъчно задръстване може и да не стигнеш толкова бързо през Панчарево. Пътя от Дупница до баира на Клисура позволява 100-150 км/ч зависи колко искаш да я настъпваш колата, след спускането на Клисура на равното пътя позволява 90-100 км/ч без проблеми. Ако не е кофти времето, бих предпочел магистралата, заради по-бързото и по-комфортно придвижване. Ако има снеговалежи, директно се отказвам от Клисура, че като закъсат някои тирове и гледай какво става.
        FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

        Коментар


          #5
          Всяка седмица го карам този маршрут включително и този Петък ,Събота и Неделя!И като на отбивката за Сапарева баня те ковне бай Ангел с тия 150... Щи излезе през г-за!
          Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
          Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

          Коментар


            #6
            А що не и през Бистрица? Нормален асвалт и малък трафик.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Xaus написа:
              Всяка седмица го карам този маршрут включително и този Петък ,Събота и Неделя!И като на отбивката за Сапарева баня те ковне бай Ангел с тия 150... Щи излезе през г-за!
              Аз казвам колко позволява пътя, а кой с колко кара, дали има ушеви и как се оправя с тях си е негов проблем!
              FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

              Коментар


                #8
                S_BANKOV написа:
                А що не и през Бистрица? Нормален асвалт и малък трафик.
                Не съм съгласен, че трафика е нормален, особено след работно време, нормалния асфалт е до Ярема, надолу по селата е яма до яма
                FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                Коментар


                  #9
                  Мда... от всички мнения, мисля, че ще пътувам по магистралата. 1) До Панчарево имам поне 30 мин., само до светофара...2) Железница.. зимата, дали е чистено, дали не е... не ми се рискува3) магистралата е до нас, буквално4) Ще карам извън магистралата с около 70-80 (ще бъда с детето).5) Защото искам да пътувам по светло. т.е. около 16:30 да се кача на магистралата (през панчарево ще хвана края на деня), и от там нататък - каквото дойде.Някой да ме поправи или добави нещо? Ще пътувам другият петък.
                  "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                  Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                  Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                  Коментар


                    #10
                    път

                    През Бистрица пътя е нов може и през Панчарево
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #11
                      Ще добавя, че магистралата си е магистрала. Откакто я има, с топ не можеш да ме накараш да тръгна по алтернативните пътища към Дупница. Панчарево и Бистрица са ми отсреща, ма не ме интересува. От Дупница до Боровец - не знам.
                      браво 1,6/90 - 09 г.

                      Коментар


                        #12
                        ПЪТ

                        От Панчарево до Боровец е почти от колкото от Дупница до Боровец
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          #13
                          Според мен най-бързия маршрут е по магистрала Тракия до Ихтиман, после Костенец - Боровец.С 20 км е по-близо, отколкото през Дупница.Трафик няма или поне не се пречка.Пътят от Костенец до Боровец не е лош.Друг е въпроса, че ако си в Люлин, докато излезеш на Тракия в петък вечер си трябват време и нерви.

                          Коментар


                            #14
                            Immortal написа:
                            ......Пътят от Костенец до Боровец не е лош......
                            Я пак
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #15
                              S_BANKOV написа:
                              Immortal написа:
                              ......Пътят от Костенец до Боровец не е лош......
                              Я пак
                              "Ами последно като минавах бяха закърпили дупките. Сега дали са се отворили нови, не знам, не съм минавал скоро.

                              Коментар

                              Working...
                              X