Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Минах тънко с консумативите по интернет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Минах тънко с консумативите по интернет

    За пореден път се убеждавам колеги колко по изгодно е да се пазарува по интернет.Днес доиде маслото Кастрол Магнатек 4 литра 10в40 за 45 лв а в родния ми град лом дето са 3,4 магазина на кръст цената на същото такова е около 70-80 лева .А като цяло мен със трите филтъра на Давид Васко някаква полска фирма с доставката ми доидоха 77кинтаВече само по интернет покупки.
    Прикачени файлове
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    #2
    Кастрол и до сега продължава да няма официален представител у нас. Не знам защо. Най-близките са в Турция и Румъния.

    Коментар


      #3
      Salvador написа:
      Кастрол и до сега продължава да няма официален представител у нас. Не знам защо. Най-близките са в Турция и Румъния.
      Имаш право колега не знам защо но е така затова тази 4 литрова туба има толкова разновидности на цената .
      Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

      Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
      Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

      Коментар


        #4
        Доста съмнително качество. В нета (olx) гледам много варират цените, даже и за 35лв. има туба. Аз ползвам Приста, там менте няма.
        Brava 1.6 EL 16V 103 hps '96 ГИ Фобос

        Коментар


          #5
          По тая причина избягвам марки масла, които нямат официално представителство у нас.Италианските масла примерно си ги има в Чефин, оригинални.

          Коментар


            #6
            Защо не попита колегата Митака от ланчия форума, та поне всчко е оригинално и дава много хбави отстъпки. Пазарувал съм от него няколко пъти и освен добри и качествени неща дава и много съвети. Ако иска някой ще му дам скайп.
            Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
            Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
            Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

            Коментар


              #7
              Salvador написа:
              Кастрол и до сега продължава да няма официален представител у нас. Не знам защо. Най-близките са в Турция и Румъния.
              Това не е вярно колега. Точно Кастрол имат сигурно от около 20 години официален представител за България. А сега имат поне още два. Ако те интересува мога на ЛС да ти кажа за да не правим реклама.

              Коментар


                #8
                flippy89 написа:
                Защо не попита колегата Митака от ланчия форума, та поне всчко е оригинално и дава много хбави отстъпки. Пазарувал съм от него няколко пъти и освен добри и качествени неща дава и много съвети. Ако иска някой ще му дам скайп.
                Ми не е лошо колега дай някакви кординати на митака било скаип феисбук ваибър квот има
                Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                Коментар


                  #9
                  В БГ КАстрол се дистрибутираха няколко години от словенци.Преди около 5 години някъде тази компания изчезна безследно нейде из пазарното небитие на Балканите и от тогава няма никакви данни за нея. На сайта на Кастрол още висят като регионален дилър, но на практика...отдавна ги няма. Арал също се продаваше от тях, сега има друг вносител.

                  Коментар


                    #10
                    Salvador написа:
                    В БГ КАстрол се дистрибутираха няколко години от словенци.Преди около 5 години някъде тази компания изчезна безследно нейде из пазарното небитие на Балканите и от тогава няма никакви данни за нея. На сайта на Кастрол още висят като регионален дилър, но на практика...отдавна ги няма. Арал също се продаваше от тях, сега има друг вносител.
                    Колега имаш ЛС

                    Коментар

                    Working...
                    X